Arama sonuçları: *

• Users: samy
  • Order by date
  1. samy

EaPlay ile Origin hesabı bağlanabiliyor mu?

Geçen akşam Eaplay üyeliği aldım 1 aylık. Normalde standart edition olan Bf1 oyunum EaPlay'de ek içeriklerle sunuluyor. Fakat oyun yüklü olmasına rağmen Steam benden baştan yüklememi istiyor. Zaten yüklü olan Bf1 oyununu steam ile bağdaştırıp ek içerikleri kullanma imkanım var mı? Acil...
  2. samy

Hikayeli Oyun önerir misiniz? ?

Ücretsiz hikayeli oyun yok neredeyse. Genellikle multiplayer oyunlar ücretsiz oluyor.
  3. samy

Sonunda ilk bilgisayarımı aldım

Hayırlı olsun.
  4. samy

Smart Tv açıkken internetin çok yavaşlaması

Daha 1 hafta olmadı Tv'yi smart Tv olarak değiştirdik, ama başlıkta da belirttiğim gibi televizyondan Youtube'u açınca internet acayip yavaşlıyor. Bilgisayara ethernet kablosu ile bağlanıyorum normalde oyunda 50 ping alırken 150 gibi sayılara çıkıyor. Bunun önüne geçme imkanımız yok mu? Yoksa...
  5. samy

3000 TL televizyon önerisi

Bütçem azami 3000 tl bandınadır. Her türlü öneriye açığım. Kaliteden ödün vermediği sürece yerli markalar tercihimdir.
  6. samy

Çözüldü✓ aus tuf 1650oc super vs ınno3 d1660s hangisini almalıyım ?

dostum asus dual 1660s evo kullanıyorum. 2000 tl gibi bir fiyata almıştım. Tavsiye ederim
  7. samy

Azami 120tl Mousepad önerisi

200 tl bütçeye çıkılması durumunda masayı kaplayacak öneriniz var m?
  8. samy

Azami 120tl Mousepad önerisi

Kullandığım mousepad biraz zedelendi. Razer baskı vs. mousepadler dışında tüm önerilere açığım.
  9. samy

Teroristlerin çıkardıgı Hataydaki Yangın

Birileri hala yardım ediyor çünkü onlara. Hem de bu yardımı yapan ana muhalefet. Kürt sorunu diye yutturup duruluyor. 200 yıl önce aynısını Ruslar Ermenilere de yaptı.
  10. samy

Nasıl kullanacaktık. Genel başkan çıkıyor biz PYD'ye arka çıkıyoruz diyor. Diğer bi parti barajdan düşmesinler diye aileye oy attırıyor. Bu mu siyaset? Bence idam gelmeli ve başta o hapisteki soysuz sonra hepsi teker teker asılmalı. Hem bu ülkede kürt sorunu yok. Kürtlerin savunucusu gibi...
  11. samy

Bunların yandaşları bir de mecliste barınıyor hala. Bu soysuzları meclisten de ülkeden de ya öldürerek ya da sürerek atmak lazım.
  12. samy

Oyunların birden kapanması sorunu

sadece oyundan atıyor
  13. samy

Alnından öpülesi yorum :)

Bence video da yorumda birbirinden boş ve cahilce.
  14. samy

Oyunların birden kapanması sorunu

Başlıkta yazdığım gibi bazı oyunları oynarken (witcher 3, bannerlord, rise of the tombraider) oyunun kapanması sorunuyla karşılaşıyorum. Sorun ekran kartının fazla ısınması diyeceğim ama wticher 3 kapandığı anda sıcak 51 dereceydi. Eğer bir çözüm öneriniz varsa lütfen yazın Sistemim: Gigabyt...
  15. samy

Uzaktan Eğitimde Oluşan Baş Ağrısı

5 saat uyku az gelmiyor mu ya? Bende 6'da kalkıyorum ama 11 gibi yatmış oluyorum genellikle.
  16. samy

İşte garip olan konu o. Ben normalde ders dışı bir işle uğraşınca bu kadar ağrıdığını hiç hatırlamıyorum. Bunun iki nedeni olabilir: Sürekli kulaklıktan gelen ses yada her gün aynı sürede masada kalmak.
  17. samy

Vallahi su içmek gerçekten işe yarıyor ama işte ne kadar yarıyor. Çekilmez gerçekten inşallah bu illet daha fazla sürmez.
  18. samy

Evet herkesin bildiği üzere şuan nerdeyse tüm öğrenciler uzaktan eğitim başlığı altında derslere katılıyor. Benim ders programım saat 8'den 13'e kadar devam ediyor ve aralar 10 dakika. BU durumdan dolayı başım çok ağrıyor. Üstüne bilgisayar üzerinden halletmem gereken işlerim oluyor birde onları...
  19. samy

Office için OEM Key Önerisi

Arkadaşlar acil olarak Microsoft Office için OEM key almam gerekiyor ama çoğu site keyleri kaldırmış. Öneriniz varsa lütfen yazın.
  20. samy

15-20k bandında monitör dahil sistem

ram gskill trident z 3600mhz 16cl olarak değiştirilebilir amd işlemcilerde çok daha iyi performans veriyor
Top Bottom