Neler Yeni

Uzaktan Eğitimde Oluşan Baş Ağrısı

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Screenshot_2020-10-08-11-11-49-11_2ef548bf47261a0f379d52645eb41568.jpg

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Evet herkesin bildiği üzere şuan nerdeyse tüm öğrenciler uzaktan eğitim başlığı altında derslere katılıyor. Benim ders programım saat 8'den 13'e kadar devam ediyor ve aralar 10 dakika. BU durumdan dolayı başım çok ağrıyor. Üstüne bilgisayar üzerinden halletmem gereken işlerim oluyor birde onları çekmek zorunda kalıyorum. Baş ağrısı tabii burada çok önemli bir faktör. Baş ağrısı için yapmamız gerek bir şey var mı? Bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse memnun olurum.
sürekli kulaklık takılı olduğu için benim kulaklarım çok ağrıyor

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bir de bir ton ödev veriyor matematik kimya falan onlarla uğraşmaya çalışıyorum. Sonra resim dersine giriyorum hoca diyor ki resim çizme ödevi vermiştim kim yaptı yapmayının 10 puanını kırarım diyor, İşim gücüm yok o kadar şeyin içinde resim çizcem ödev olarak çok sinir

samy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer Sami Uslu
Nasıl başınız ağrıyor anlamadım ? :D ilginç bir durum.
İşte garip olan konu o. Ben normalde ders dışı bir işle uğraşınca bu kadar ağrıdığını hiç hatırlamıyorum. Bunun iki nedeni olabilir: Sürekli kulaklıktan gelen ses yada her gün aynı sürede masada kalmak.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Evet herkesin bildiği üzere şuan nerdeyse tüm öğrenciler uzaktan eğitim başlığı altında derslere katılıyor. Benim ders programım saat 8'den 13'e kadar devam ediyor ve aralar 10 dakika. BU durumdan dolayı başım çok ağrıyor. Üstüne bilgisayar üzerinden halletmem gereken işlerim oluyor birde onları çekmek zorunda kalıyorum. Baş ağrısı tabii burada çok önemli bir faktör. Baş ağrısı için yapmamız gerek bir şey var mı? Bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse memnun olurum.

benimde aynı. migrenim tuttu 1 haftadır. 7 saat derse bakıyorsun sonra 2 saat forum 2 saat oyun 3 saat telefon derken göz beyin kalmıyor.

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Saatler pc basinda oturdugum icin kulaklık kulagimi agritiyor bel ve boyun agrilari aldi basini gidiyor gözlerim zaten bozuk bir de uzun sure ekrana bakinca goz tansiyonum yukseliyor o da bas agrisi yapiyor hic verim alamiyorum

quern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Adem Anar
ben tonguçtan vb. videolar izliyom başağrısı yaptığı için

EMGRANDO

80+ Bronze
Günüm 6:30'da başlıyor, yarım saat spor yapıp duşa giriyorum, 9'da derslerim başlıyor 15'de bitiyor. (10 dk aralıklarla.)2 günde bir 2 saat ingilizce dersim var özel 18'den 20'ye. saat 22'ye kadar yemek vesaire. 22'den 1'e kadar arklarla oyun.
Kafamın durumu malum :D

samy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer Sami Uslu
Günüm6:30'da başlıyor, yarım saat spor yapıp duşa giriyorum, 9'da derslerim başlıyor 15'de bitiyor. (10 dk aralıklarla.)
2 günde bir 2 saat ingilizce dersim var özel 18'den 20'ye. saat 22'ye kadar yemek vesaire. 22'den 1'e kadar arklarla oyun.
Kafamın durumu malum :D
5 saat uyku az gelmiyor mu ya? Bende 6'da kalkıyorum ama 11 gibi yatmış oluyorum genellikle.

Top Bottom