Neler Yeni

Uzaktan Eğitimde Oluşan Baş Ağrısı

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Evet herkesin bildiği üzere şuan nerdeyse tüm öğrenciler uzaktan eğitim başlığı altında derslere katılıyor. Benim ders programım saat 8'den 13'e kadar devam ediyor ve aralar 10 dakika. BU durumdan dolayı başım çok ağrıyor. Üstüne bilgisayar üzerinden halletmem gereken işlerim oluyor birde onları çekmek zorunda kalıyorum. Baş ağrısı tabii burada çok önemli bir faktör. Baş ağrısı için yapmamız gerek bir şey var mı? Bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse memnun olurum.
Derslerimiz aynı saat. Bendede oluyor. Çok sinir ya

EMGRANDO

80+ Bronze
  • Beğen
Reaksiyonlar: samy

omerb.gzck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ömer Burak GÖZÜAÇIK
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, sistem tavsiyesi
Instagram
omerb.gzck
Steam
omer_gzck
Saatler PC basinda oturdugum icin kulaklık kulagimi agritiyor bel ve boyun agrilari aldi basini gidiyor gözlerim zaten bozuk bir de uzun sure ekrana bakinca goz tansiyonum yukseliyor o da bas agrisi yapiyor hic verim alamiyorum
sonuna kadar katılıyorum

EMGRANDO

80+ Bronze
Saatler PC basinda oturdugum icin kulaklık kulagimi agritiyor bel ve boyun agrilari aldi basini gidiyor gözlerim zaten bozuk bir de uzun sure ekrana bakinca goz tansiyonum yukseliyor o da bas agrisi yapiyor hic verim alamiyorum
Hazır konusu açılmışken sorayım herkese, bütçe 350 tl günde 10-12 saat pc başında oturan ben için önerebileceğiniz kulaklık modelleri var mıdır JD 712 kullanıyorum artık kafamın üstünde gerçek bir eşşek varmış gibi hissetmeye başladım :D .
Hem oyunda oynuyorum bu yönde önerebileceğiniz kulaklık modelleri nelerdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde mikrofonunda gürültü engelleme olmalı dc de sohbet ederken arkadaşlar çok rahatsız oluyor

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Hazır konusu açılmışken sorayım herkese, bütçe 350 TL günde 10-12 saat PC başında oturan ben için önerebileceğiniz kulaklık modelleri var mıdır JD 712 kullanıyorum artık kafamın üstünde gerçek bir eşşek varmış gibi hissetmeye başladım :D .
Hem oyunda oynuyorum bu yönde önerebileceğiniz kulaklık modelleri nelerdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde mikrofonunda gürültü engelleme olmalı dc de sohbet ederken arkadaşlar çok rahatsız oluyor
tronsmart sono veya trust blizz e bak

ÖmerFaruk45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Ömer Faruk Demirtaş
Evet herkesin bildiği üzere şuan nerdeyse tüm öğrenciler uzaktan eğitim başlığı altında derslere katılıyor. Benim ders programım saat 8'den 13'e kadar devam ediyor ve aralar 10 dakika. BU durumdan dolayı başım çok ağrıyor. Üstüne bilgisayar üzerinden halletmem gereken işlerim oluyor birde onları çekmek zorunda kalıyorum. Baş ağrısı tabii burada çok önemli bir faktör. Baş ağrısı için yapmamız gerek bir şey var mı? Bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse memnun olurum.
öğrencilerden mikrofonun üstüne oturur gibi ses çıkıyor hocanın görüntüsü çamur gibi oluyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ders arka arkaya ise 2 saat aralıksız ders yapıyorlar ve sabahın körü değil ama erken
ve akşama doğru bitiyor

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
benim valide de uzaktan eğitim veriyor

onun da başı çatlıyor

hocam ekrana çok bakmak ağrıtabilir başı normaldir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda
mavi ışık filtresi kullanıp parlaşlığı biraz kısmayı deneyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny
Top Bottom