Arama sonuçları: *

1. Alkameturkes

Ryzen 5 7600 Undervolt nasıl yapılır ?

Hocam merhaba farklı bir şey ama yük altında ekran kartıyla kaç derece sıcaklık alıyorsun?
  2. Alkameturkes

95Derecede çalışan Ryzen5 7600 için sıvı mı hava soğutucu mu

Aynı işlemciyi kullandığım için benim sana bir tavsiyem olacak. Ben thermalright peerless assassin 120 white kullanıyorum boşta 40 derecelerde yük altında 70 72 derecelerde. Önceden r5 5600x kullanıyordum deepcool le500 ile birlikte stok fanla yük altında 95 dereceleri hatta üstünü gördüm...
  3. Alkameturkes

Boyum daha kaç cm uzar?

Dostum merhaba. Bu soru için verilebilecek bir cevap olduğunu düşünmüyorum ama aile genetiği ve egzersiz boy uzamanda etkisi olan şeyler. Ben senin yaşlarında 180lere yakındım şuan 181im yıllardır o şekilde kaldım.
  4. Alkameturkes

Win 11 kurarken dikste ilerliyemiyorum

Arkadaşlar win11 kurulacak ama diske yükleme yapılmıyor ne yapmamız gerekiyor, diğer disklerde ne olduğunu bilmediğim için silmek mi gerekiyor?
  5. Alkameturkes

🔥İndirim Temudan yeni kullanıcılara 3000TL Kupon paketi + %30 ek indirim fırsatı!

Arkadaşlar vergi çıkıyor mu gümrükte patlamayalım
  6. Alkameturkes

HYTE Y60 E-ATX Premium Mid Tower Gaming Kasa - 6999 TL

Aylarca bekledim şu kasayı bir türlü gelmedi ben de gidip farklı bir kasa aldım şimdi de gelmiş vay arkadaş
  7. Alkameturkes

❌İndirim Bitti! MSI A750GL PCIE5 750W 80+ GOLD POWER SUPPLY 3199 TL + MSİ SHOUT OUT STEAM 20 DOLAR

tier listte yoktu diye hatırlıyorum. Ortalama denebilir ama psu için
  8. Alkameturkes

Yardım Gigabyte rx 7800xt çok ısınıyor

Bu modeli kullanan var mı forumda
  9. Alkameturkes

pubg de anlık olarak bu fanları mı çalışmıyor anlayamadım. 1717448426 2024 şubat 19 da aldım sıfır Gigabyte Radeon Rx 7800 Xt Gaming Oc model bu
  10. Alkameturkes

Arkadaşlar merhaba ekran kartım çok ısınıyor. 2k da kullanıyorum bazen 100 dereceleri buluyor, nasıl soğutabilirim. Havalar da ısınmaya başladı sessiz şekilde en basit nasıl soğutma yaparım. Kasam görseldiki gibi.
  11. Alkameturkes

🔥İndirim Asrock x670e taichi 18.232 TL

Klavye kulaklık mouse takınca bitti gerisi nasıl olcak :D
  12. Alkameturkes

🔥İndirim Asrock x670e taichi 18.232 TL

Şu asrockın usb portları az koymasına ayar oluyorum rakiplerinden an az 4 tane fazladan port koyuyor
  13. Alkameturkes

İnceleme AKKO 5075B Plus Shine-Through Tri-mod inceleme.

Merhaba uygulamanın linkini atar mısın bende eski sürümleri var değiştireyim
  14. Alkameturkes

Öneri Coil whine ile karşılaştım

Ben yaşadığım olayı anlatayım. HB satıcılı sapphire rx6800xt almıştım 2 sene önce, aldığım günden itibaren kartın yüksek performansta çalışmaya başladığında yoğun bir coil whine sorunu vardı. Ben de dayanamayıp servise yolladım servisten gelen raporda ürünün yüksek seviye bir kart olduğunu ve...
  15. Alkameturkes

🔥İndirim Phantom Spirit ve Pearless Assassins 1499 TL

Merhaba beyaz argb modeli ile r5 7600 işlemcide yük altına 70 derecenin üzerine çıkmıyor, biraz daha soğuk olabilir miydi bilmiyorum belki ekran kartımın sıcaklığından dolayı işlemciye de ufaktan da olsa etki ediyordur. Genel olarak ürünü beğendim.
  16. Alkameturkes

RGB NASIL KULLANIRIM?

Anakartını imzadaki anakart varsayarak şunu önerebilirim rbg fan çoklayıcı satın al tüm rgb kablolarını ona tak ve kablonun ucunu anakartında bulunan RGB_HEADER soketine tak o şekilde kontrol edebilirsin
  17. Alkameturkes

AMD Ryzen 5 7600 işlemci yükte 87 derece.

thermalright peerless assasin 120 ile yük altında 70 dereceyi geçmiyor, ekran kartı sıcaklık değerlerin nasıl
  18. Alkameturkes

❌İndirim Bitti! NZXT AER P 140 mm Kanatlı Fan Bıçakları Sıvı Dinamik Rulmanlar 100CFM 258TL

Bütçen varsa arctic fanlara bakabilirsin 0 db modelleri vardı
  19. Alkameturkes

🔥İndirim Columbia, Jack Wolfskin, Merrell, Quiksilver, Salomon Sepette %40 İndirim

mağazada aynı indirim geçerli mi acaba?
  20. Alkameturkes

RX 7800 XT için Ryzen 7 7800X3D fazla mıdır?

Hocam parçalar uyumlu, şimdiden hayırlı olsun. 1711301946 Sistemi 2k kullanmanı tavsiye ederim 1711302276 Ekran kartın işlemci ile uyumlu ama bütçeyi artırırım 2k 4k sistem istiyorum dersen rx7900xt veya xtx almalısın o zaman da bütçeyi artırman lazım
Top Bottom