Arama sonuçları: *

• Users: Gryffın
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

Ultra Fast Boot Açık Olduğundan BİOS'A Girilmiyor

B450M S2H Anakartta ultra fast boot açık olduğundan açılışta boot menüsü gözükmeden direkt windowsa geçiyor.Windows'um UEFİ değil yani shift+yeniden başlat işe yaramıyor yardımlarınızı bekliyorum.
  2. G

B450M S2H Wraith Max soğutucu RGB olarak yanmıyor

Wraith Max soğutucunun RGB olarak çalıştığını biliyorum. internette örnekleri var ancak B450 S2H anakartta çalışmıyor. desteği var diye biliyorum. Wraith Max'ın yanında çıkan RGB kablosunu anakarttaki led_cpu girişine taktım ancak sadece kırmızı olarak yanıyor. kablonun yönünü değiştirdiğimde...
  3. G

SQL Server İçin Yardım

SQL bilgisi olan arkadaşlardan birinin acil yardımı lazım.
  4. G

Gamepower Air Turbine Nasıldır?

https://www.incehesap.com/gamepower-air-turbine-RGB-fan-fiyati-46159/ Ürün bu daha öncede açtım konuyu boş yapıp gitti bir arkadaş.Sadece bu fan kitini alıp kullanan biri varsa yardımcı olsun istiyorum kasamda yeterli fanlar var ek olarak bunları hava akışı ve hoş gözükmesi için almak istiyorum...
  5. G

Pascal programı yardım!!!

1. Soru= Dışarıdan bilgisayara iki adet sayı girişi yapılmaktadır. Birinci sayının %20 si ile ikinci sayının %10 unu toplayan programın algoritmasını yazınız. 2. Soru= Dışarıdan bilgisayara sürekli olarak sayı girilmektedir. Durma koşulu verildiğinde girilen sayıların en büyük ve en küçük...
  6. G

Bu Fan Kiti alınır mı??

Selamlar arkadaşlar ürün bu: https://www.incehesap.com/gamepower-air-turbine-rgb-fan-fiyati-46159/ Sizce fiyatına göre iyi mi? hafif bir soğutması ve rgb açısından fazlasıyla renkli ve birçok modu olması benim için daha önemli yeterince güçlü fanlarım var şuan kasamda çünkü. Eğer kullanan varsa...
  7. G

Parça uyumu ve performans nasıl sizce?

Dostlar selamlar uzun süredir araştırıp parçalarını topladığım bilgisayarımı yakında kurucam sizlere sorum her şey uyumlu olmuşmu ve performans değerleri şuanlık iyi mi? Not! Daha sonra Rx 570 4Gb ekran kartı eklenicek! #Sharkoon RGB-LIT 100 USB 3.0 RGB ATX Mid-Tower Gaming Kasa #James Donkey...
  8. G

Aliexpressten Ekran Kartı Almak

Dostlar selamlar Aliexpressten uygun fiyata Rx 570 buldum tamda ihtiyacım olan kart.Çinden gelicek ancak türkiyede ne kadar vergi uygulanır %20si olarak biliyorum ancak değişiklik varmı daha önce alışveriş yapan dostlar yardımcı olursa sevnirim.Ayrıca bulduğum ürün fiyatına göre iyi mi? birçok...
  9. G

İŞLEMCİ VE STOK FANI YAPIŞMIŞ HALDE

Dostlar merhaba ikinci el ryzen 3 2200g aldım arkadaş yollarken işlemci ve fanını birleşik şekilde çıkardığını söyledi pinlerin sadece 2sinde 1 milimden daha az bi yamulma vardı düzelttim ancak fan ve işlemciyi nasıl ayırabilirim?
  10. G

Bilgisayar topluyorum parçaları uyumlu mu? acaba?

Dostlar merhabalar 2700 TL civari bütcem var kendim bilgisayar toplamak istiyorum bayağı bi araştırma yapıp bu parçaları kullanmaya karar verdim; Anakart:https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-ga-a320m-s2h-amd-a320m-socket-am4-ryzen-ddr4-3200-oc-mhz-anakart.html#urun-ozellikleri...
  11. G

İzoly ve Turbox alınması neden önerilmez?

Arkadaşlar merhaba ilk kez bir foruma üyeyim konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Öncelikle sorum başlıkta mevcut 1500-2000 TL gibi ucuz fiyatlarda birçok toplama kasaları var dış görünüş olarak hepside çok güzel duruyor ama içi nasıl bilmiyorum birçok yerde bu markaları kötülüyorlar fakat benim...
Top Bottom