Neler Yeni

İzoly ve Turbox alınması neden önerilmez?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gryffın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Necmettin Nursaçan
Arkadaşlar merhaba ilk kez bir foruma üyeyim konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Öncelikle sorum başlıkta mevcut 1500-2000 TL gibi ucuz fiyatlarda birçok toplama kasaları var dış görünüş olarak hepside çok güzel duruyor ama içi nasıl bilmiyorum birçok yerde bu markaları kötülüyorlar fakat benim bütcem çok fazla kısıtlı (1500-2000 arası) bilgisayar toplamaya kalksam yeni nesil oyunları oynamak için bir şey toplayabileceğimi düşünmüyorum yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Hocam onlar hem eski hem güçsüz bilgisayarlar.Zaten ikinci ellerdir.O fiyata ikinci el pc toplarsın mis olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mikdat Öztürk
Twitter
Oztmikdat
Merhaba dostum toplama kasalarını bilmiyorum ama ben boş kasalarını aldım ve sana asla önermem. Belki bana denk geldi ama kasa da hep sıkıntı jak girişi çalışmıyor psu da bulunan kablolar acayip kısa ve soğutması berbat...
Jak girişi için garantiye göndermek istediğimde bana kargo ücretlerini benim ödemem gerektiğini söylediler ve ilk defa böyle bir şey gördüm...

Gryffın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Necmettin Nursaçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dışı güzel içi bir işe yaramaz olduğu için.
İçi niçin kötü afedersiniz ama pek bi donanım bilgim yok sadece işlemcilerinin 2010-2009 civarlarından kalma olduğunu biliyorum ekran kartı modellerinide oyun testlerinden inceliyorun

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Arkadaşlar merhaba ilk kez bir foruma üyeyim konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Öncelikle sorum başlıkta mevcut 1500-2000 TL gibi ucuz fiyatlarda birçok toplama kasaları var dış görünüş olarak hepside çok güzel duruyor ama içi nasıl bilmiyorum birçok yerde bu markaları kötülüyorlar fakat benim bütcem çok fazla kısıtlı (1500-2000 arası) bilgisayar toplamaya kalksam yeni nesil oyunları oynamak için bir şey toplayabileceğimi düşünmüyorum yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Tabi ki alabilirsin windows 98 kurup mario oynarsın.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
İki sistemden de alışveriş yapmadım, yapmam da. Çok eski donanım satıyorlar.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
İçi niçin kötü afedersiniz ama pek bi donanım bilgim yok sadece işlemcilerinin 2010-2009 civarlarından kalma olduğunu biliyorum ekran kartı modellerinide oyun testlerinden inceliyorun
1.Onlarda ekran kartı yok.
2.İşlemciler güçsüz.Donanım bilginiz yoksa burda biz size toplar ürünlerin ismini verir sen alırsın.

Gryffın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Necmettin Nursaçan
Hocam onlar hem eski hem güçsüz bilgisayarlar.Zaten ikinci ellerdir.O fiyata ikinci el pc toplarsın mis olur.
Hocam 2. El toplamam için yardımcı olabilirmisiniz peki bütcemi belirtmiştim orta seviyo bir pcde olur kendimin 2008 den kalma laptopum var onunla idare ediyorum genel csgo oynuyorum onuda programlar sayesinde oynayabiliyorum kasmadan hayatımda yüksek grafikli oyun oynamış değilim daha daha doğrusu şöyle diyim 2015 den sonrası yok bende ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Niye alınmaz hemen anlatayım :), bu marka ile internette genelde 1000 ile 1500tl arası "gaming bilgisayarı" diye satılan bu pc ler yaklaşık 2008-2010 model pcler diyebiliriz bazılarının işlemcisi artık üretilmiyor ama sıfır diye satılıyor ne hikmetse :), içlerinde 1 veya 2. nesi intel işlemcilerinin olduğu tarihi eser ekran kartı ile AMD APU vega 8 in yanından bile geçemicek sistemler dir, almak isteyeceğinizi sanmıyorum :).

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Hocam 2. El toplamam için yardımcı olabilirmisiniz peki bütcemi belirtmiştim orta seviyo bir pcde olur kendimin 2008 den kalma laptopum var onunla idare ediyorum genel csgo oynuyorum onuda programlar sayesinde oynayabiliyorum kasmadan hayatımda yüksek grafikli oyun oynamış değilim daha daha doğrusu şöyle diyim 2015 den sonrası yok bende ?
Bir dakikanızı rica ediyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom