Arama sonuçları: *

• Users: saly
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. saly

"reiwo modeli yok" bunun ne olduğunu bilen var mı?

N11 üzerinden nays kampanyası ile 539 TL lik klavyeyi 340 TL'ye almıştım. Sipariş vermeden önce 3 defa kendilerine RGB olup olmadığını ve RGB değilse iade/değişim isteyeceğimi belirtmiştim, bana her seferinde blic t60 RGB dediler. Klavye bana rainbow geldi. Satıcıya bunun RGB olmadığını...
  2. saly

Fatura ve Trendyol üzerinde farklı fiyatlar görünüyor

Konuyu nereye açmam gerektiğini bilmediğimden buraya açtım, özür dilerim. Trendyol %40+%40 indiriminden kulaklık siparişi vermiştim. Kargom bu gün dağıtım için gelmişti ama hemen ardından iade diyip geri gönderdiler. Trendyol asistana girip faturamı incelediğimde ürünün fiyatı olarak çekilen...
  3. saly

Ubuntu'dan Windows nasıl geçerim?

Bu gün bilgisayarım elime ulaştı ama içerisinde Ubuntu var, ben bunu nasıl Windows çevireceğim? Yardım edebilir misiniz
  4. saly

Makine teknikerliği için laptop

Kardeşim makine teknikerliği okuyor ve kendisine ödevleri için bir laptop gerekli ama ne almalıyız ya da nasıl bir şey almalıyız bilmiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Solid Works 2014 kullanıyorlarmış. Bütçe olarak 10 bin yazdım ama oraya kadar çıkamayabilirim sadece okul için...
  5. saly

13.589,83 TL, Rx 6600 sistem alınır mı?

Alınır mı? Ya da max 13.5k sistem önerebilir misiniz? https://www.incehesap.com/goliath-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37447/?hsu=255275,19360,19361,19362,263290,199445,19365
  6. saly

RTX 3050 için öneri istiyorum-

Rtx 3050 ile sistem dizmek istiyorum ama daha önce hiç böyle bir şey yapmadığım için nasıl yapacağımı veya hangi parçaları almam gerektiğini pek bilmiyorum lütfen fiyatı en uyguna gelecek şekilde yardımcı olabilir misiniz? Baktığım kadarıyla ufak tefek bir şeyler almayı planladım ama sonra ise...
Top Bottom