Neler Yeni

"reiwo modeli yok" bunun ne olduğunu bilen var mı?

saly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Arı
N11 üzerinden nays kampanyası ile 539 TL lik klavyeyi 340 TL'ye almıştım. Sipariş vermeden önce 3 defa kendilerine RGB olup olmadığını ve RGB değilse iade/değişim isteyeceğimi belirtmiştim, bana her seferinde blic t60 RGB dediler. Klavye bana rainbow geldi. Satıcıya bunun RGB olmadığını söylüyorum ama bana sürekli inatla "RGB efendim" diyorlar. Değişim talebi açtığımda ona da RGB efendim diyorlar. Az önce tekrar yazdılar
Screenshot_2023-12-16-23-44-07-607_com.dmall.mfandroid.jpg

Reiwo ne bilgisi olan var mı.(rainbow mu yazmaya çalıştılar)
Her yere baktım ama hiçbir şey bulamadım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Rainbow demek istemiş.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bas iadeyi bazı satıcılar tek renk dışında ne kadar ışıklandırma varsa rgb sanıyor rainbowun ne olduğunu bilmiyorlar

saly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Arı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcının bilgisi yok muhtemelen. Direkt iade edin.
Ama eğer iade edersem tekrar 340 TL'ye böyle bir klavye bulamam.
Klavye için fazla bi bütçemde yok, o yüzden kararsızım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bas iadeyi bazı satıcılar tek renk dışında ne kadar ışıklandırma varsa rgb sanıyor rainbowun ne olduğunu bilmiyorlar
İade etmeyi bende düşündüm ama ödediğim fiyat 340 TL.
Mekanik Red bu fiyata var mı?
Bulabilir miyim acaba, bu yüzden iade etmek konusunda çok kararsızım.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ama eğer iade edersem tekrar 340 TL'ye böyle bir klavye bulamam.
Klavye için fazla bi bütçemde yok, o yüzden kararsızım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade etmeyi bende düşündüm ama ödediğim fiyat 340 TL.
Mekanik Red bu fiyata var mı?
Bulabilir miyim acaba, bu yüzden iade etmek konusunda çok kararsızım.
Olan yanan kampanyaya olacak ışıklar kapanıyorsa ne âlâ rainbowdan nefret ederim çok ucuz duruyor

saly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Arı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olan yanan kampanyaya olacak ışıklar kapanıyorsa ne âlâ rainbowdan nefret ederim çok ucuz duruyor
Evet kapatabiliyorum, +20 farklı mod var içerisinde. Tek renk modları yok ve yazılım desteği yok.

saly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Arı
O zaman kullan gitsin hocam değişim olsa gönder derimde bu fiyata gerçekten bir daha gelmez
Şans işi, kutu içinden bazıları RGB alıyor. Son kez değişim için mail attım. Eğer gene aynı şeyler yaşanırsa dediğinizi yapacağım, çok teşekkür ederim 🙏🏿

Top Bottom