Arama sonuçları: *

1. O

Görüntü alamıyorum yardımcı olur musunuz ?

sorunu hallettim vga kablosu arızalıymış başka bir vga kablosu ile sorun çözüldü.
  2. O

Güncel olarak dönüştürücüyle denedim şuan öncekine kıyasla monitörün ışığı beyaza döndü ama yine görüntü gelmedi. Ama ışık beyaza döndü ne demek bu ?
  3. O

hocam kendi kasamı o kasanın yanına götüreceğim simdi tek tek herhangi bir parçada sorun var mı bakacam
  4. O

bende ilk kez duydum. vga girişini dönüştürücüye takıp ucundaki hdmı çıkışınıda ekran kartına taktım hocam. hocam anakarta değil ekran kartına taktım dönüştürücüyle birlikte.
  5. O

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bizde yeni toplanmış bir bilgisayar var fakat eski bir monitör var. Monitörde sadece vga girişi var. Ekran kartında ise 1x HDMI ve 1x DP girişi var. Ve vga kablosunu anakarta bağlayıp bilgisayarı açtığım zaman görüntü alamıyorum. Bu şekilde görüntü alabilme...
  6. O

Görüntü alamama sorunu

Hocam tekrarfan merhaba. Dönüştürücü alıp ekran kartına bağladım kablayu. Anlamadığım bir şekilde yine görüntü alamadım. Yardımcı olur musunuz ?
  7. O

Görüntü alamama sorunu

Hepinize teşekkürler yarın dönüştürücü alıp deneyeceğim.
  8. O

Görüntü alamama sorunu

Hocam yazdığımı anlamadınız heralde. Monitörde hdmı ve dp girişi yok. Sadece vga var. 1648844126 hocam yanlış yazmışım evet hdmı to vga.
  9. O

Görüntü alamama sorunu

TEşekkür ederim hocam konuyu yükseltiyorum belki bilen biri vardır.
  10. O

Görüntü alamama sorunu

Hayır yok. bilgisayarın hiçbir aksamındada sorun yok. Çünkü benim başka bir monitörümde display port ile ekran kartına bağlayıp sorunsuz bir şekilde kullandım.
  11. O

Görüntü alamama sorunu

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bizde yenitoplanmış bir bilgisayar var fakat eski bir monitör var. Monitörde sadece vga girişi var. Ekran kartında ise 1x HDMI ve 1x DP girişi var. Ve vga kablosunu anakarta bağlayıp bilgisayarı açtığım zaman görüntü alamıyorum. Bu şekilde görüntü alabilme...
  12. O

Çözüldü✓ Şu ürüne bakar mısınız ? ürün özelliklerinde tutarsızlık var

Hepinize teşekkür ederim iyi forumlar.
  13. O

Çözüldü✓ Şu ürüne bakar mısınız ? ürün özelliklerinde tutarsızlık var

https://www.hepsiburada.com/msi-b560m-pro-e-soket-1200-ddr4-4800-oc-pci-e-gen-4-m-2-usb3-2-1x-1g-lan-matx-p-HBCV00000BZCX2?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.dsa.camp1635354706adgr59854405342&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwrfCRBhAXEiwAnkmKmXFlyJfCeUNKpvfGEHvQX9_nCP3D0SS-OPBzxlPDY2De2mqq151dXxoC1u0QAvD_...
  14. O

Kendimce topladığım sistemim yorumlarını bekliyorum

hocam o 40 TL seçeneği yeni gelmiş sanırım. Zaten fiyatıda yükselmiş büyük ihtimalle yeni eklemişler. Ben baktığımda yoktu çünkü. 1646779597 LGA anakartlar çok pahalı olmuş hocam. Bütçe yetmedi.
  15. O

10000 TL Bütçeye Sistem Toplama

Hocam en son attığım linkden sistemin güncel haline bakabilirsin.
  16. O

bu sistemi önce ben de görmüştüm ama 1. neden 10bin TL nin üstüne çok çıkamam. 2. sebep ekran kartının ITX olması. 3. sebepde kasa ve psu. Ayrıca performans olarak benim sistemin bunun çok altında kalacağını sanmıyorum.
  17. O

Hmm tek farkı i5 11400f ve 8 gb ram fazlası. Ayrıca aynı kartın ITX modeli var bu sistemde. bbence çok daha iyi değil ama siz bilirsiniz. 1646597266 Hocam ben alamadım. 400 Stok nasıl direkt eridi çözemedim. Bu işte başka bir iş var.
  18. O

Hocam pahali diyenler de oldu ama sizce pahalı mı ? Bence piyasaya göre çok iyi sistem oldu. Döviz kurunuda hesaba katarsak çok çok iyi oldu.
  19. O

Hocam mesela ? kaç gündür araştırma yapıyorum bu fiyata daha iyisini göremedim açıkcası. Aquarius 5t11 söylediler. Tek farkı 2x8 gb ram vardı. Ayrıca ekran kartı ıtx modeliydi. Ve fiyatıda benim sistemimden daha pahalı. Ayrıca benim sistemimde ki ürünler kalite ve marka olarak o sistemden daha...
  20. O

hocam 3800 Tl ye o kartı ne zaman aldınız ? linki var mı ?
Top Bottom