Arama sonuçları: *

1. snnogz

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

tabii ki asetek kullanmak isterdim ama pahalılar. 1713899224 Akvaryum bir kasa içinde büyük bloklu kötü gözüken bir hava soğutma kullanmak istemedim bu da mükemmel bir görüntü oluşturuyor da demedim ama bir tık daha iyi.
  2. snnogz

Kozmetik olarak kasamın içinde dev gibi blok ve fan istemiyorum soğutması iyi olabillir.Tercih meselesi
  3. snnogz

Ben aldığımda fiyat farkı vardı o sebep.Sürekli güncellediğim için anakart işlemci vs gerek duymadım pahalı soğutmalara.RGB kontrolcü varsa veya anakartın RGB kontrol uçları varsa sıkıntı olmaz senkron çalışır RGB ler, kasanın 360 desteği var 280 de destekler sandım bakmadım hiç özeliklerine 280...
  4. snnogz

Bence gerek yok kasa havalandırması fanlar iyi ise ekstra masrafa gerek yok. 1713887574 intel 12.nesil benim işlemci sürekli soket değiştiği için pahalı ve 360 mm alma gereği duymadım 280 yeterli termalright kullanmadım kule tipinden daha iyidir sıvı soğutma tercih senin. Bu arada benim kasa da...
  5. snnogz

280 mm olanı kullanıyorum birkaç aydır gayet güzel ve sessiz çalışıyor.Tavsiye ederim.
  6. snnogz

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Razer viper v2 pro öneririm kullanıyorum.
  7. snnogz

Turknet Yıldırdı Artık!

Başka sağlam bir modem ile test edebilirsen ortaya çıkar.Modem den ise bazen modem veya adaptör arızalanıyor.Firmware de güncelle
  8. snnogz

VATAN BİLGİSAYAR SORUNLU ALIŞVERİŞ

Öyle bir kod yok başka birşeyler yazıyor kontrol için açtık dediler.Ama inanmadım hiç.
  9. snnogz

VATAN BİLGİSAYAR SORUNLU ALIŞVERİŞ

Bende Amazon.com’un kendisinden pahalı sayılabilecek mouse aldım güvenlik bandı açık vs geldi kullanılmış yani belli aradım sordum test için açtıklarını söyledi bana saçma geldi hiç de inanmadım ama taktım PC ye çalışıyor sıkıntısız ama insan o kadar para verince kendisi açmak ister o kutuyu...
  10. snnogz

🔥İndirim Lenevo legion r25i-30 4799TL

Çok şişirdiler fiyatını
  11. snnogz

GÜNCELLENDİ- Monitörümün paneli bozuldu

Bir teknik servis olarak söylüyorum tavsiye niteliğinde ekran genel olarak pahalı bir ürün ,mönitör ün yarı parasını hatta yarı parasında geçebilir.Takılacak panel deki değerler özellikler değişebilir bu da oyun oynuyorsanız sıkıntı olabiliyor.Asus,msi gibi markaların monitörlerini tercih edin...
  12. snnogz

🔥İndirim KELEPİR FİYAT LAZIM OLAN KAÇIRMASIN MSI MAG CORELIQUID M360 SIVI SOĞUTUCU

Resimlerden baktım şimdi radyatörde değil pompa alınabilir.Yinede kullanan varsa yorumlarsa sevinirim.
  13. snnogz

🔥İndirim KELEPİR FİYAT LAZIM OLAN KAÇIRMASIN MSI MAG CORELIQUID M360 SIVI SOĞUTUCU

pompa radyatör de miydi bunun galiba öyleydi.Alacak olanlar araştırsın sıkıntıları vardı galiba bu tasarımlarda.
  14. snnogz

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING 8646TL VATAN'DA

Onu alacağına bunu al daha mantıklı bende kullanıyorum aynı kartı memnunum MSI Z790 GAMING PLUS WIFI 7200MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI ATX Anakart
  15. snnogz

❌İndirim Bitti! Encre noire l'extreme edp parfüm 960₺

Düşük bütçede kalıcı parfüm arayanlar değerlendirebilir.Daha önce alışveriş yapmıştım bu siteden gayet kalıcıydı koku şuan nasıldır bilemiyorum Link: Emre boslu
  16. snnogz

Başka sitelerde 5.7k olan klavye 3k?

Öyle bir şey söylemedim ben
  17. snnogz

Belirtmeleri gerekiyor o zaman şikayet edebilir alan kişi.
  18. snnogz

Sinerji gayet iyi ve güvenilir bir firmadır.Kullanılmış üründe satmazlar.Satarsalarda belirtirler.Keşke önyargılı davranmasanız.
  19. snnogz

🔥İndirim Patriot Viper Venom RGB 6000 Mhz CL36 2x16 GB Ram 3709 TL

Bu markadan bir sefer ram aldım,o da arızalı çıktı önerdiğim bir marka değil.Aklınıza bulunsun.
  20. snnogz

🔥İndirim SANAL ÇADIR x NAUTICA BUGÜN 20.00'

Bu nasıl indirim.Kazık fiyat
Top Bottom