Arama sonuçları: *

1. V

Öneri HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT

Merhaba 30K-40K arası bir bütçem var olabildiğince güzel bir bilgisayar olsun istiyorum daha önce Monster almıştım ve pek memnun kalamadım şimdi HP Victus'dan...
  2. V

Öneri Muhendislik İçin Bilgisayar Önerisi

Indirim kodunu paylasma sansiniz var mi
  3. V

Degerlendirecegim zeyphrus serisinide 1659128483 Evet testleri yok ama aktif kullanan birisni taniyorum ondan öğreneceğim durumu cihazla ilgili
  4. V

Yani hiz varda genede kapasite acisindan dikkst et
  5. V

Ya m2 macde 8 ram var birde 256 disk olmasi ciddi sikinti o yuzden mac alırsam minimum 16 ram 512 diskli alirim
  6. V

Guzel gozukuyor siz hangi modeller arasinda kaldiniz
  7. V

Bende oyle biliyordum ama forumlarda okuduklarim var birde udemyden hocalara sordum onlarda windows makine al dediler o yuzden windowsa yoneldim
  8. V

Hocam vallaha bende oyle dusundum ama bazilari bazi programlarda uyumluluk sorunu cekersin dediler yoksa m2 islemcili bir macbook air almayi planliyordum
  9. V

Huwai aliesam sitesinden alirim direk cok guzel hediyeleri var
  10. V

Evet bir hocamizda lenovo ideapad 5 pro aldi memnunum demisti huwaide bakiyorum bakalim hayirlisi tam karar veremedim 1659106778 D16 almayi düşünüyorum i7 serisinden r7 olan daha mi iyidir
  11. V

Bilgisayar veya yazılım muhendisligine gitmeyi planliyorum 1659106464 Bian once almak istiyorum bende dolar artmaya devam ediyor
  12. V

Yazilim için kullanacagim renderla pek isim yok mesele macbookda uyumsuzlukda basliyor ondan dolayi pek almayi düşünüyorum unide sıkıntı cekersin dendi
  13. V

Macbook su yuzden pel yanasmiyorum hocalar universitede mac sıkıntı cikarabilir kullanilan uygulamalar açısından dedi 1659105879 Kasaladi ve ozellikleri gayet iyi duruyor bakalim kullanan birilerinin yorumlarina bakacagim
  14. V

Oneriniz var mi yazilim icin oyun dışında 1659104916 Oneriniz var mi agirlikli yazilimla ugrasiyorum 1659104961 Anladim teşekkürler batarya onemli benim icin
  15. V

Buda gayet guzel gozukuyor
  16. V

Gaming için bu model gayet uygun ama genede diğer uyelerin bi onerilerine bakayim gaming olması şart degil ofis bilgisayarlarida olabilir huwai mate serisi gibi
  17. V

Batarya performansi nasil bu bilgisayarin universitede veya baska biryerde calisirkende surekli priz aramakda istemiyorum
  18. V

Merhaba arkadaşlar yazılımla uğraşıyorum oyun fazla oynamiyorum ayrica universitede bilgisayar mühendisliği okumayi planliyorum orada bana sıkıntı cikartmayacak bir bilgisayar lazım Tercihen : 16 gb ram En az 500 gb disk Windows veya macOs fark etmez Batarya performansı iyi olursa guzel...
  19. V

Öneri Corsair Void elite vs Logitech G435

Merhaba arkadaşlar. Logitech G435 ile Corsair Void Elite arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir?
  20. V

3000 TL civarı monitör tavsiyesi

Bendeki hdmi 2.0 şeklinde geçiyor burda 2.0b yazıyor uyumlulukda bir sorun yaşar mıyım.
Top Bottom