Arama sonuçları: *

1. D'yaebl

Steam Guard Çok Yavaş!!!

fiber internet kullanıyorum sanmıyorum internet ile alakalı olduğuunu önceki internetim 6mbps iken anında geliyordu 1664033209 format attıktan sonra böyle yapmaya başladı anlamış değilim
  2. D'yaebl

Steam Guard Çok Yavaş!!!

hesabımı giriyorum steam guard yazacağım ama bekliyorum 5 dakika kadar bir süre kullanıcı adı ve şifre penceresi yükleniyor gibi görünerek bekliyor ve guard ekranını sonradan veriyor bilgisayara format attıktan sonra bu sorun ile karşılaştım
  3. D'yaebl

Bilgisayarım Steamden oyun indirirken donup kalıyor!!!

oyunları sadece gece indiriyorum ve telefon ile teamwiever bağlanabilmem daha zor acaba eski bir sürüme alıp mı denesem yoksa bios update yapmamın bir faydası olur mu aklım biraz karışıyor o yüzden
  4. D'yaebl

400 tl butceli mouse onerileriniz

dostum razer viper mini diyorum başka da aklıma bir şey gelmiyor steelseries'in serilerinden de alabilirsin ama biraz tuzlu f/p ürünü olarak viper mini öneririm aktif olarak kullanıyorum çok şık hafif ve mat bir yüzeye sahip bir bak derim indirimli hali var şimdi baktım bu fiyata kaçmaz!
  5. D'yaebl

Armoury Crate renk ayar sorunu!!!

ekran kartım, anakartım ve kasamın fanları aura sync ile bağlı bir şekilde rgb ledlerini ayarlayabiliyorum lakin şöyle bir sorun oluşuyor. Armoury Crate programından ayar yaptığımda mesela sabit kırmızı rengini seçiyorum anakart ve ekran kartı oluyor öndeki kasaya ait olan 3 fan mor olarak...
  6. D'yaebl

bu sistem kac fps alir ortalama valorant

200-350 arasında gider. Bu oyunun bel kemiği işlemciden geçiyor daha yüksek serisinden takarsan 500 bile görebilirsin.
  7. D'yaebl

Çözüldü✓ Elimde Lenovo 110 15isk var ne kadara satmalıyım

4k eder gibi temizse kozmetik açıdan da eder ama çizik falan varsa 3.5 koy derim.
  8. D'yaebl

Bilgisayarım Steamden oyun indirirken donup kalıyor!!!

Herkese selam internetim adsl olduğu için ve günümüz oyunların boyutu yüzünden oyun indirmem bir hayli uzun sürmeye başladı bende bu duruma geceleri bilgisayarı açık bırakıp indirme yaparak çözüm bulmuştum ama son 1 aydır belki de daha fazla oldu böyle bir durum ile karşı karşıyayım lütfen...
Top Bottom