Neler Yeni

Bilgisayarım Steamden oyun indirirken donup kalıyor!!!

D'yaebl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan Demir
Herkese selam internetim adsl olduğu için ve günümüz oyunların boyutu yüzünden oyun indirmem bir hayli uzun sürmeye başladı bende bu duruma geceleri bilgisayarı açık bırakıp indirme yaparak çözüm bulmuştum ama son 1 aydır belki de daha fazla oldu böyle bir durum ile karşı karşıyayım lütfen yardım edin. Gece 11 gibi oyunu indirmeye koyuyorum indirme yapıyor lakin bir süre sonra (tam olarak ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama yaklaşık 2 3 saat max sürüyodur) bilgisayarım kilitleniyor ve hiçbir şey yapamıyorum yeniden başlatmak tek çözüm yolu oluyor ve öyle yaptığım takdirde indirme sıfırlanıyor. Ekranı karartıyorum gece ışığı rahatsız etmesin diye bu seferde ekranı tekrar açmak istediğim zaman "display port no sinyal" diyor asla açılmıyor ama bilgisayar hala çalışır durumdayken. Yardımcı olacak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı günler.

Eğer bilgisayar görüntüsünü kapatıyorsa sen her ihtimale karşılık teamwiever kur ve bilgisayarda her an bağlanabileceğin şekilde ayarla. Uzaktan bağlanarak işini bir nebzede olsa görürsün.

Anlaşılan o ki ekran kartından dolayı böyle şeyler olabilir. Ama ben size geçici bir çözüm öneriyorum. Kalıcı çözüm bilgisayarı uzun süre açık bırakmamak.

D'yaebl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bilgisayar görüntüsünü kapatıyorsa sen her ihtimale karşılık teamwiever kur ve bilgisayarda her an bağlanabileceğin şekilde ayarla. Uzaktan bağlanarak işini bir nebzede olsa görürsün.

Anlaşılan o ki ekran kartından dolayı böyle şeyler olabilir. Ama ben size geçici bir çözüm öneriyorum. Kalıcı çözüm bilgisayarı uzun süre açık bırakmamak.
oyunları sadece gece indiriyorum ve telefon ile teamwiever bağlanabilmem daha zor acaba eski bir sürüme alıp mı denesem yoksa bios update yapmamın bir faydası olur mu aklım biraz karışıyor o yüzden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,120
Üyeler
151,994
Son üye
Apo42
Top Bottom