Arama sonuçları: *

1. T

Yardım Laptop harddisk sökemiyorum

Şok sevdiğim bir abimin exper karizma laptopu vardı ssd takmamı rica etti tam her şey hazır takıcam harddisk yerinden çıkmıyor
  2. T

Öneri Ucuz termal macun önerisi

Anakart değiştirdim 5600X işlemcime termal macun önerisi var mı geçici (5/6 ay götürse yeter) sıvı soğutma alacağım için fazla vermek istemiyorum zaten bütçem yok anakart aldım.
  3. T

iphone 7 touch id vidası sökülmüyor

telefonumun ekranı kırıldığı için kasa ekran ve batarya değiştirmeye karar verdim her parçayı sorunsuz bir şekilde söktüm kasayı boşalttım ekrandaki herşeyi de söktüm fakat touch id nin tam arkasındaki vida sökülmüyor ayrıca da ben sökmeye çalışırken flexe bir zarar gelmiş midir ?
  4. T

başlangıçtan system32 yanlislikla kaldırdım PC açılmıyor

telefondan atamıyorum arkadaştan atıyorum :)
  5. T

MSI ASUS AORUS resmi wallpaper ihtiyacı olan varsa indirebilir

sağol hocam güzel wp var
  6. T

Yardım display port monitör ekran gelmiyor

monitörüm AOC G2260VWQ6 modeli fakat tek sorun şu display portu takıp normal açmaya çalışınca klavye ve mouseye ışık gelmiyor ve monitör açılmıyor aynı şekilde display port kablosunu çıkarıp kalvye ve fare ışıkları yanınca takıyorum ve monitöre güç geliyor yardım bekliyorum.(not: display portu...
  7. T

Yardım rampage sn rw6 kulaklık padler bozuldu

teşekkür ederim
  8. T

1652008151 biliyorum ancak hangisi doğru bilmiyorum
  9. T

rampage sn rw6 kulaklığımın padleri soyuldu ve kulaklarımı çok acıtıyor pad almak istiyorum ancak hangisi doğru olur (kalın ve geniş padli oluması lazım) geceleri kulak ağrıdan uyuyamıyorum doğru padi bulamıyorum
  10. T

Öneri Pavillion Gaming Laptop 15-EC2011NT Alınır mı?

ben şahsen 10 yıl boyunca laptop kullanmış bir kişi olarak asla tavsiye etmem yok ısınma derdi yok kasma derdi hiçbir zaman uzun ömürlü olmuyor daha dün yeni kasamı topladım ve resmen milattan önceden sonraya döndüm :D ben senin yerinde olsam 13000 tl vermek yerine bir laptopa giderim 3050...
  11. T

Yardım call of duty warzone indiriyorum ama çok yavaş ne yapabilirim.

internete bağlı cihazları çıkarabilirsin veya direk modemin şifresini değiştirebilir :D
  12. T

Öneri RX550 2Gb alınır mı?

uygun fiyata bulursan ve elindeki işlemciyle uyum sağlayacaksa alınabilir hala güçlü bir kart.
  13. T

Çözüldü✓ M2 Ssd Yere Düştü Pinlerde Yamulma Var

oldu hocam çok şükür skıntı yok
  14. T

Yerine taktım bugün gücü vericem
  15. T

Çok teşekkür ederim ama şuan taksam çalışır değil mi çünkü çok acil projelerim var
  16. T

Peki ilk taktığımda çalışır mı ve gönderirsem ne kadar sürede gelir? (Kusura bakmayın çok soru sordum):)
  17. T

Benim şuan bunu değiştirecek ne vaktim ne de durumum var eğer dediğiniz gibi birkaç ay sonra gönderirim hem o zamana kadar da durumum düzelmiş olur ve ben de o zamana kadar idare edecek bir şey bulurum 1648155700 Bir sorum olacak benim sadece ssd nin üst padinde kalkma var alt padler daha önemli...
  18. T

Teşekkür ederim
  19. T

Tamamdır fotoğraf atarım teşekkür ederim:)
Top Bottom