Arama sonuçları: *

1. J

Çözüldü✓ Kafemde VIP odama alacağım son 2 mouse arasında kaldım helpp

aynen söylediğin gibi malzeme kalitesinden dolayı yanlarında soyulmalar dökülmeler müşterilerin tırnaklarını bastırarak yırtmaları oluyormuş grip tape de ondan dolayı v2 yi iptal edip miniye döndüm minide öyle bir sorun olacak yapıya sahip değil ondan dolayı rahat edeceğimi düşünüyorum. g102 de...
  2. J

dostum onu iptal etme sebebim müşterilerin beğenmemesi değil ki dediğin gibi o mouse beğenmeyecek bir kitle bulmak imkansıza yakın :) kafeci arkadaşlarımdan aldığım mouse hakkında ki geri dönüşlerdi siz mouse alırken kendiniz ev kullanıcısı olduğunuzdan düz düşünüp alıyorsunuz ama bizde normal...
  3. J

gelen müşteri benim kadar düşünmesin diye ben bu kadar düşünüyorum zaten hem müşterinin cebinden sadece saatlik ücreti çıkıyor benim cebimden ise tüm mouseların parası eğer sevilmezse tutulmazsa 2 gün sonra sorun çıkarırsa bir mouse parası daha çıkıyor o yüzden maalesef bu kadar düşünmek...
  4. J

teşekkür ederim 1669841398 Karabük 100.yıl brom
  5. J

hahahahahahaha kanka varsa önerin bekliyorum standart masalarımda g102 var vip de viper mini olur mu olmaz mı bilemedim ben de ama istanbulda ki çoğu 3070-3080 kullanan kafelere bakıyorum adamlar asus tuf m3 kullanıyorlar ben normalde deathadder v2 alcaktım ama onları da kullanan kafeci...
  6. J

Razer Viper Mini Kullanıcı Deneyimleriniz ?

işte tam olarak aradığım yorum çok teşekkür ederim dostum sağ olasın
  7. J

Asus az önce 12 tane siparişini verdim
  8. J

ss olan modeli ss de konustugum birisi uzun vadede bozulacağını söylediğinden zaten iptal ettim razer dh v2 olanı da iptal ettim aslında şu an sadece razer viper miniyi düşünüyorum ama mouse hakkında çok detaylı bilgi sahibi değilim bu konuda burada ki arkadaşlardan bir tık el atmalarını istiyorum
  9. J

g102 var kanka standart masalarda
  10. J

teşekkürler dostum sağolasın
  11. J

Arkadaşlar selamlar razer deathadder V2 den bazı kafeci arkadaşlardan aldığım geri dönüşlerden sonra vazgeçtim onun yerine Razer viper mini düşünüyorum mouse hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi forumlar
  12. J

Razer viper mini kullanıcı uzun kullanım deneyimlerini veya mouse hakkında kronik sorun vs varsa bunun hakkında bilgisi olan kişiler paylaşabilirse çok sevinirim 10 adet alıp kafemde kullanacağım sorun yaşatmayacak bir mouse olsun istiyorum bu mouse buna uygun mudur ?
  13. J

VIP Oda İçi̇n Mouse Öneri̇si̇

evet dostum
  14. J

İl Karabük çokta uzak değiliz aslında ama orta seviye kasa monitör ve düşük seviye çevre birimlerinin detayını bana biraz açıklarsan ve kaç masası olduğunu söylersen nasıl bu kadar ucuz fiyat verdiği konusunda belki bir tahmin yürütebilirim. Çünkü 3 sene önce 5 TL ye veriyordum saatini şu an o...
  15. J

standart masalar 12 TL dostum vip için belirlemedik daha fiyatı 1668429757 sol el oynayan arkadaşlar için 2. yedek mouse tutuyorum elimde o konuda sorun yok kankam teşekkürler :) 1668429825 rival 600 modelini dün gece araştırırken kronik sorununu bende gördüm yine de teşekkürler glorious...
  16. J

sistem özelliklerini arkadaş sağ olsun paylaşmış benim yerime :) oradan bakabilirsin özel oda bu kısım değil bunlar standart masalarımız özel odalar bir kaç güne aktif hale gelicek burada paylaşırım :) Karabük 100.yıl dostum
  17. J

beklerim brom 1669027173 West E-Sports Gaming Cafe - Karabük 100.yılda beklerim brocum :)
  18. J

hahahahaha hayır dostum 100.yıl :D
  19. J

tabii ki brom :) eğer unutursam diye bir 10-15 gün içerisinde bana bir bildirim yollamanız yeterli 1668858384 tam olarak demek istediğini anlayamadım dostum 1668858423 240 değil 280 olacak inşallah ama maalesef istanbul değil Karabük bu taraflara yolu düşen olursa sen dahil tüm arkadaşları...
Top Bottom