Neler Yeni

Çözüldü✓ Kafemde VIP odama alacağım son 2 mouse arasında kaldım helpp

VIP ODA MOUSE ?

• Razer Deathadder V2

• SteelSeries Prime Neo Noir Edition

• Razer viper mini

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit
Arkadaşlar selamlar razer deathadder V2 den bazı kafeci arkadaşlardan aldığım geri dönüşlerden sonra vazgeçtim onun yerine Razer viper mini düşünüyorum mouse hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi forumlar

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit
g102 var kanka standart masalarda

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit
Bence gerek yok o kadar vermeye ama illa alcam diyorsan sttelseries vip duruyor.
ss olan modeli ss de konustugum birisi uzun vadede bozulacağını söylediğinden zaten iptal ettim razer dh v2 olanı da iptal ettim aslında şu an sadece razer viper miniyi düşünüyorum ama mouse hakkında çok detaylı bilgi sahibi değilim bu konuda burada ki arkadaşlardan bir tık el atmalarını istiyorum

NightWish2434

80+ Silver
ss olan modeli ss de konustugum birisi uzun vadede bozulacağını söylediğinden zaten iptal ettim razer dh v2 olanı da iptal ettim aslında şu an sadece razer viper miniyi düşünüyorum ama mouse hakkında çok detaylı bilgi sahibi değilim bu konuda burada ki arkadaşlardan bir tık el atmalarını istiyorum
Klavyeler ne reis

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar selamlar razer deathadder V2 den bazı kafeci arkadaşlardan aldığım geri dönüşlerden sonra vazgeçtim onun yerine Razer viper mini düşünüyorum mouse hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi forumlar
viper mini kullandim mouse cidden asiri kucuk yani o mausu kullanan kisilerin %90 i rahat olmayip baska bir masaya oturucaklardir.

onun disinda mausun switch hissiyati guzeldi skatezleride iyi ama dedidigim gibi bence kucuk bir mouse almayin cogu kisi memnun olmiyacaktir ben mausu direk iade etmistim

JRainBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yiğit
adam internet cafe MFÖWKFELFKDL
hahahahahahaha
viper mini pekte vip değil gibi sanki
kanka varsa önerin bekliyorum standart masalarımda g102 var vip de viper mini olur mu olmaz mı bilemedim ben de ama istanbulda ki çoğu 3070-3080 kullanan kafelere bakıyorum adamlar asus tuf m3 kullanıyorlar ben normalde deathadder v2 alcaktım ama onları da kullanan kafeci arkadaşlar önermedi ondan dolayı vazgeçtim
viper mini kullandim mouse cidden asiri kucuk yani o mausu kullanan kisilerin %90 i rahat olmayip baska bir masaya oturucaklardir.

onun disinda mausun switch hissiyati guzeldi skatezleride iyi ama dedidigim gibi bence kucuk bir mouse almayin cogu kisi memnun olmiyacaktir ben mausu direk iade etmistim
Mouse boyutlarına baktım g102 ile neredeyse birebir aynılar arada 0.4 mm lik bir genişlik farkı var sadece. 3 senedir bir müşterim bile mouselarınız çok küçük bunları değiştirin vs demedi yani o tarz bir şey yaşayacağımı çok zannetmiyorum
dipnot : ilgilenen herkese çok teşekkürler

Top Bottom