Arama sonuçları: *

1. AMD SAVAR

konuştugum bir kız var ama ne demek istiyor anlamıyorum

kendimi hazırlamıştım zaten en başından salla gitsin şöyle kafama denk biri bulursam onunla devam ederim yakın çevremden
  2. AMD SAVAR

yok hocam böyle böyle yapalım diyor hayır yapmamalıyım diyor bende tamam dedim çıktım şöyle çevremdeki insanlara bakıcam artık
  3. AMD SAVAR

başka şehirde delinin biri tehtit etti diye niye evlensin hocam
  4. AMD SAVAR

bir ara beni tehtit ediyor falan diyordu sonra bir şey demedi bilemiyorum bakcaz bakalım
  5. AMD SAVAR

ben pek tercih edecegini zannetmiyorum başka bir olay var bence 1686421768 Allaha şükür
  6. AMD SAVAR

yok hocam tr kızı degil 1686421530 gelir tutar götürürüm dedim yaparsın inanıyorum dedi ama kız uzakta reis saolsun dolar belimizi büktü
  7. AMD SAVAR

çok ilgi verince olmuyor az öz takılmak lazım yüzügü takana kadar yüzügü takınca np
  8. AMD SAVAR

bakalım olcak zararı yok denemeye karar verdim ama eskisi gibi degil yavaştan alıcam
  9. AMD SAVAR

bende çok takmıyorum artık ciddi ciddi düzeltirse devam yoksa biter adam 50-60 yaşında nasıl olur bilemedim kız genç
  10. AMD SAVAR

agır olmasada ephilepsi teşhisi konmuş bazen saçma konusuyor yolda arabalar benzin içiyor insanlar falan filan örnek verdim
  11. AMD SAVAR

durmadan sayıklıyor degilde işte şöyle düşün sevdigi abisi gibi bir şey sanırım bir hastalıgı var yaşça büyük düzenli konuşuyorlarmış adam buna aşık olmuş oda bir şey diyemiyor sanırım ben diyorum at gitsin napcan yapamam diyor biryerde tık diyicek bence
  12. AMD SAVAR

normalde kızınca birsüre konuşmaz yada başka konuya geçer bir tane gereksiz adam var hep ondan arıza cıkıyor bakalım adama tekme attırabilsek sorun yok gibi
  13. AMD SAVAR

şöyle sinirlenince öyle diyor biraz zaman geçince özür diliyor ben alıştım biraz
  14. AMD SAVAR

yok hocam 30 za dogru gidiyoruz benden para istemedi bir şey beklemedi acaba yanına getirtmek mi istiyor birkaç kere bayagı hevesliydi hayat burada bak güzel olucak gibi v.s
  15. AMD SAVAR

bilmiyorum bakalım nasıl olucak millet patır patır evleniyor artık birini tanıyım seveyimde evleneyim diyorum
  16. AMD SAVAR

belki dedigin dogru zaten baktım olmuyor bırakıp önüme bakıcam
  17. AMD SAVAR

bir kızla nerdeyse 3 aydır konuşuyorum uzaktan kız senden çok hoşlanıyorum çok hayranım diyor ama böyle eski arkadaş tarzı bir tip var ondan yaşça bayagı büyük(15-20 yaş belki 30) onu tercih ederim diyor bende tamam en sonunda gidiyorum dedim 3 gün oldu profil resimimi degiştiriyorum...
  18. AMD SAVAR

Steam çok pahalı olmayan bir oyun hediye ediyorum

saglık olsun artık zaten düzgün ekran kartım yok hd5570 kullanıyorum
  19. AMD SAVAR

Steam çok pahalı olmayan bir oyun hediye ediyorum

RDR2 yada ortaçag temalı güzel oyun olursa çok makbule geçer şu an ekran kartı için para biriktiriyorum konu için açtım https://s.team/p/cfgb-bncc/KBPFQHRJ
  20. AMD SAVAR

hd 5570 ekran kartı ile amd softare indirmelimiyim

faydası olur mu şuan bende amd catalist control var ama yetersiz geliyor
Top Bottom