Neler Yeni

konuştugum bir kız var ama ne demek istiyor anlamıyorum

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Hocam adamla bunun arasında neler geçiyorki durmadan onu sayıklıyor istiyorsa ona gitsin istemiyorsa adam gibi sevsin seni daha neyin oyunu bu :D
durmadan sayıklıyor degilde işte şöyle düşün sevdigi abisi gibi bir şey sanırım bir hastalıgı var yaşça büyük düzenli konuşuyorlarmış adam buna aşık olmuş oda bir şey diyemiyor sanırım ben diyorum at gitsin napcan yapamam diyor biryerde tık diyicek bence

Kara*

80+ Silver
durmadan sayıklıyor degilde işte şöyle düşün sevdigi abisi gibi bir şey sanırım bir hastalıgı var yaşça büyük düzenli konuşuyorlarmış adam buna aşık olmuş oda bir şey diyemiyor sanırım ben diyorum at gitsin napcan yapamam diyor biryerde tık diyicek bence
Anladım yemede yanında yat muhabbetine dönmeye başlamış şimdi normal olarak sevebilir buna hastalığı bahane etsin veya etmesin katmaması gerekiyor arkadaş abi kardeş sıralaması içinden aşka döndürmeye başlamış öteki herif. Senin dediklerin gayet iyi az bile kalmış öyle yapmaması gerekiyor dediğin gibi başından hızlıca elemanı atması lazım ama detaylı bir şeyler söylemiş olabilir eleman oda aklınca işte yapamam olamaz ayaklarına giriyor. Neden yapamaz anlaştıkları özel şeylerimi var yahu gidin abicim elemanla başta kesin normal konuşurken baktı eleman kız cepte ben bu mağnadan bi hislerimi açayımda bırakamasın beni kafasına girmiştir buda ona karşı bir şeyler dememiş belli öyle gidecek sanıyor yazık.

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Anladım yemede yanında yat muhabbetine dönmeye başlamış şimdi normal olarak sevebilir buna hastalığı bahane etsin veya etmesin katmaması gerekiyor arkadaş abi kardeş sıralaması içinden aşka döndürmeye başlamış öteki herif. Senin dediklerin gayet iyi az bile kalmış öyle yapmaması gerekiyor dediğin gibi başından hızlıca elemanı atması lazım ama detaylı bir şeyler söylemiş olabilir eleman oda aklınca işte yapamam olamaz ayaklarına giriyor. Neden yapamaz anlaştıkları özel şeylerimi var yahu gidin abicim elemanla başta kesin normal konuşurken baktı eleman kız cepte ben bu mağnadan bi hislerimi açayımda bırakamasın beni kafasına girmiştir buda ona karşı bir şeyler dememiş belli öyle gidecek sanıyor yazık.
agır olmasada ephilepsi teşhisi konmuş bazen saçma konusuyor yolda arabalar benzin içiyor insanlar falan filan örnek verdim

Kara*

80+ Silver
agır olmasada ephilepsi teşhisi konmuş bazen saçma konusuyor yolda arabalar benzin içiyor insanlar falan filan örnek verdim
Anladım hocam bilemiyorum size kalmış ama yine kızın yaptığı doğru değil sizin ilişkinizi soğutur. Elemanın kafası değişik tepkimeler verse bile saçma geliyor bana şey gibi ya "- abi be çok kötüyüm hastayım ben :( :( bi kere duygularımı açmışım hazır bizden mi gocunuyon abim bi kere yesem seni ne olacak" tam olarak böyle özetlenir galiba.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,441
İsim
Ümit Can
senden çok hoşlanıyorum ama XX tercih ederim
Hem ayranım dölülmesin hem tadımız kaçmasın ayağı.. kız açık açık seni yedekte bekletiyorım ama o bi yazsa ona giderim demiş işte anlamayacak bir şey yok. Öyle kişiliktekileri boşver gerçekten hoşlansa sevse böyle bir cümle kurmaz bile..

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Hem ayranım dölülmesin hem tadımız kaçmasın ayağı.. kız açık açık seni yedekte bekletiyorım ama o bi yazsa ona giderim demiş işte anlamayacak bir şey yok. Öyle kişiliktekileri boşver gerçekten hoşlansa sevse böyle bir cümle kurmaz bile..
bende çok takmıyorum artık ciddi ciddi düzeltirse devam yoksa biter adam 50-60 yaşında nasıl olur bilemedim kız genç

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
bir kızla nerdeyse 3 aydır konuşuyorum uzaktan kız senden çok hoşlanıyorum çok hayranım diyor ama böyle eski arkadaş tarzı bir tip var ondan yaşça bayagı büyük(15-20 yaş belki 30) onu tercih ederim diyor bende tamam en sonunda gidiyorum dedim 3 gün oldu profil resimimi degiştiriyorum arkasından degiştiriyor en sonunda bizim beraber simgeleyen birşeyler koydum oda koydu bugün artık son defa ya beni seç ya onu dedim şuan cevap vermedi bekliyorum bundan önce sürekli sabah akşam yazardım sanırım hata yapmışım sizce '' senden çok hoşlanıyorum ama XX tercih ederim" ne demek istemiştir.
"İlgi arsızı" (başka bir adı da var da şimdi yazmayayım ceza felan yerim 😂) bir kız olduğunu düşünüyorum. Kim ikgi verirse oraya dönüyo bence. Sal gitsin hocam uğraşmaya değmez. Umursama zaten bir süre sonra o köpek olur peşinde. Kadınlarda var bu elde etme arzusu. Olmasa da sorun yok kafan rahat olur. İllaki bulursun başka birini

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
"İlgi arsızı" (başka bir adı da var da şimdi yazmayayım ceza felan yerim 😂) bir kız olduğunu düşünüyorum. Kim ikgi verirse oraya dönüyo bence. Sal gitsin hocam uğraşmaya değmez. Umursama zaten bir süre sonra o köpek olur peşinde. Kadınlarda var bu elde etme arzusu. Olmasa da sorun yok kafan rahat olur. İllaki bulursun başka birini
bakalım olcak zararı yok denemeye karar verdim ama eskisi gibi degil yavaştan alıcam

Kara*

80+ Silver
bakalım olcak zararı yok denemeye karar verdim ama eskisi gibi degil yavaştan alıcam
Kumanda sende babacım yapıyorsa kanalı zamanı gelince değiştirirsin ondan daha iyi kanallar çıkar anlarsın ya ciddi ayrılacağınızı anladığın an ufakta kıskandır kızı öyle ayrıl kudursun dursun.

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Kumanda sende babacım yapıyorsa kanalı zamanı gelince değiştirirsin ondan daha iyi kanallar çıkar anlarsın ya ciddi ayrılacağınızı anladığın an ufakta kıskandır kızı öyle ayrıl kudursun dursun.
çok ilgi verince olmuyor az öz takılmak lazım yüzügü takana kadar yüzügü takınca np

Kara*

80+ Silver
çok ilgi verince olmuyor az öz takılmak lazım yüzügü takana kadar yüzügü takınca np
Ah ah sorma hocam baya çektim o ilgi şeyinden ben de tek pişman olduğum ona verdiğim ilgiyi yavru kediye versem daha mutlu olurdum. Senin yaşın için evet artık ideal erkek evlenme yaşına ulaşmışsın ama doğru kişi olmayınca işte uğraş dur bir de klasik tr kızı olunca sorunlar otomatik mod yüklenmiş gibi geliyor evlenmeden önce baya bi sağlam kızın huyunu karakterini okumak lazım yoksa bir ömür zor geçer.

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Kızı kaçır kardeş

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Ah ah sorma hocam baya çektim o ilgi şeyinden ben de tek pişman olduğum ona verdiğim ilgiyi yavru kediye versem daha mutlu olurdum. Senin yaşın için evet artık ideal erkek evlenme yaşına ulaşmışsın ama doğru kişi olmayınca işte uğraş dur bir de klasik tr kızı olunca sorunlar otomatik mod yüklenmiş gibi geliyor evlenmeden önce baya bi sağlam kızın huyunu karakterini okumak lazım yoksa bir ömür zor geçer.
yok hocam tr kızı degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızı kaçır kardeş
gelir tutar götürürüm dedim yaparsın inanıyorum dedi ama kız uzakta reis saolsun dolar belimizi büktü

Top Bottom