Neler Yeni

konuştugum bir kız var ama ne demek istiyor anlamıyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bir kızla nerdeyse 3 aydır konuşuyorum uzaktan kız senden çok hoşlanıyorum çok hayranım diyor ama böyle eski arkadaş tarzı bir tip var ondan yaşça bayagı büyük(15-20 yaş belki 30) onu tercih ederim diyor bende tamam en sonunda gidiyorum dedim 3 gün oldu profil resimimi degiştiriyorum arkasından degiştiriyor en sonunda bizim beraber simgeleyen birşeyler koydum oda koydu bugün artık son defa ya beni seç ya onu dedim şuan cevap vermedi bekliyorum bundan önce sürekli sabah akşam yazardım sanırım hata yapmışım sizce '' senden çok hoşlanıyorum ama XX tercih ederim" ne demek istemiştir.
Size eğleniyor gibi geldi bana.

Kara*

80+ Silver
kendimi hazırlamıştım zaten en başından salla gitsin şöyle kafama denk biri bulursam onunla devam ederim yakın çevremden
Yani en iyisini yapmışsınız bırakarak zaten sanal ilişkiden olmaz bazı şeyler iyi durumda değilse. Yakın çevrenizde en azından tanıdığınız gördüğünüz kişiler olur yamuk yaptığında az çok ne olduğunu anlarsınız. Evlenip yuva sahibi olmanın duygusu çok güzel ama işte doğru insan olmadığı sürece bunlar anca masal oluyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bir kızla nerdeyse 3 aydır konuşuyorum uzaktan kız senden çok hoşlanıyorum çok hayranım diyor ama böyle eski arkadaş tarzı bir tip var ondan yaşça bayagı büyük(15-20 yaş belki 30) onu tercih ederim diyor bende tamam en sonunda gidiyorum dedim 3 gün oldu profil resimimi degiştiriyorum arkasından degiştiriyor en sonunda bizim beraber simgeleyen birşeyler koydum oda koydu bugün artık son defa ya beni seç ya onu dedim şuan cevap vermedi bekliyorum bundan önce sürekli sabah akşam yazardım sanırım hata yapmışım sizce '' senden çok hoşlanıyorum ama XX tercih ederim" ne demek istemiştir.
Bence sizi güzel güzel kullanıyor.
Aynı bir oyuncak gibi.
Boşluğa düşmüş gibi.

neptün yüksel

80+ Bronze
Kızları anlamak için konuşma. Şahsen ben pek anlamak istemiyorum onları, kendi kendilerine anlamamı sağlıyorlar bir müdden sonra :D.

Deaton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fatih B
Hocam böyle bir aşamada düşünme çabası içine girmiş kız sizi seçsede o ilişkiden hayırlı bir sonuç çıkmaz benden söylemesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom