Arama sonuçları: *

1. HalfHead

Ethernet to USB dönüştürücü önerisi

Selam, anakarttaki Ethernet girişim yandığı için bir süredir USB modül kullanıyorum ama çok fazla sorun yaşatmaya başladı. Bende dönüştürücü ile artık Ethernet ile bağlanmak istiyorum. İnternet hızım 24Mbps. Yine sorun yaşar mıyım bilemedim. Veri kaybı ne kadar olur? Hangi ürünü kullanmam daha...
  2. HalfHead

KIOXIA EXCERIA G2 1TB M.2 SSD 969 TL

Pardoon sepette %15 indirimi görmemişim. 😅
  3. HalfHead

KIOXIA EXCERIA G2 1TB M.2 SSD 969 TL

Cuma günü Amazon'dan aldım, indirime girdiğini görünce üzülmüştüm ta ki mağazada olduğunu gördüm. Oraya gidene kadar aynı masrafa çıkardı. 😀 İlgilenenlere Vatandan daha uygun Amazon linkini bırakayım: https://www.amazon.com.tr/dp/B09NRZ6LPY?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
  4. HalfHead

Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi

Evet istediğim olur ama işte öneri istemiştim ve sanırım Maximum Genç Kartta karar verdim. İstediğim limitlerde onu çıkarır kullanırım artık.
  5. HalfHead

Şuan 1000-1200TL bana fazlasıyla yeterli olacak. Zaten amacım hem ihtiyaç anında kartımdan kullanayım, hem de ileride kredi çekersem şimdiden düzenli ödeyerek kredi notunu iyi tutmak. İyi olalım bankalarla. :)
  6. HalfHead

Hmm, fırsat kovalamak, bonuslar falan kazanmak istiyorsak genç her türlü daha mantıklı o zaman. Tabi limit beklentimiz yoksa.
  7. HalfHead

Direkt normal kedi kartına başvururken gelir belirtmemiz gerekmiyor mu? Şuan sadece öğrenciyim gelirimde yok. Açıkçası aşırı limite de ihtiyacım yok sadece kredi notumu yükseltip ileride kredi çekeceğim zaman olumlu yansımasını istiyorum.
  8. HalfHead

Banka kartı olarak Ziraat kullanıyorum, kredi kartımında Ziraat olmasını, uygulamadan hemen halledebilmeyi isterdim. Bankkart Genç'e baktım ama avantajlarını vs. göremedim. Var mı güzel avantajları, kampanyaları? @uomerlutfi bu kampanyalardan yararlanmak için ödemeyi yaptığımız yerin üye işyeri...
  9. HalfHead

Yapı Kredi Play(Genç) kartına da baktım ancak fırsatlarını vs. göremedim, arkadaşımda kullanıyordu fazla bir şeyini göremedim.
  10. HalfHead

@uomerlutfi çok teşekkürler. Bahsettiğiniz kampanyalar falan hoşuma gitti, uygulamasıda rahat dediniz, tercihimi sanırım maximum gençten yana kullanacağım.
  11. HalfHead

Uygulama kullanımı vs. nasıl kolay mı? İş Bankası uygulamasını hiç sevemedim. Ziraat'in uygulaması bana daha sade, kolay geliyordu. Onuda araştırdım, hatta ilk onu almayı planlıyordum ancak kampanyaları olmadığını gördüm, vazgeçtim. Öğrenciyken kampanyalardan faydalanmak daha yararlı olacaktır.
  12. HalfHead

Fazla limit istemiyorum şuan ya 1000-1200TL benim için yeterli. Düzenli ödeyebileceğim miktarlar bunlar. Fazlasıda işime yaramaz zaten. Şimdiden kredi notunda olumlu yansımasını istiyorum.
  13. HalfHead

Selamlar, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve Garanti Bonus Genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi...
  14. HalfHead

🔥İndirim Hepsiburada Hummel %25 İndirim

Hocam yıllardır (4 sene olacak neredeyse) Areolite 2 modelini kullandım ve aşırı rahattı, bir sıkıntısını görmemiştim. Ben çok beğendiğim için tekrar tekrar aldım. :) Sizde nasıl bir sıkıntı oldu merak ettim açıkçası.
  15. HalfHead

1500 TL akıllı saat veya bileklik önerisi

Görünüşü çok sportif geldi, biraz daha klasiklere yönelmek istiyorum.
  16. HalfHead

1500 TL akıllı saat veya bileklik önerisi

Selamlar, akıllı saat almayı planlıyorum ama hangisi kalitelidir, işimi görür, iPhone ile uyumludur pek anlamadığım için konu açmayı düşündüm. Bir kaç saat buldum ama fikir almak istiyorum. Spor/yürüyüş yaparken ölçüm yapabilen, sağlık verileri, mesajları görebilmemi sağlayan, çağrı cevaplamam...
Top Bottom