Neler Yeni

Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi

HalfHead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Yarımbaş
Instagram
@semihyarimbas
Steam
HalfHead
Discord
HalfHead #1949
Selamlar, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve Garanti Bonus Genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi olacaktır, aracımla akaryakıt alırken bonusların birikmeside iyi olacaktır. Yani fırsatları değerlendirmek açısından hangisi iyi olur kararsız kaldım. Kullananlardan (başka kartlarda olabilir) deneyimlerini, önerilerini duymak isterim.

Megan

80+ Silver
Yok mu şöyley 10 bin falan veren. Dolar olmuş 20 lira koskoca bankalara 5 bin yakışıyor mu
Öğrenci olduğundan böyle. Geçen yıl öğrenciye max 2000tl idi. Serbest çalışıyorum part time çalışıyorum aylık gelirim 12 bin 15 bin falan diyerek 10 binlik kart alabilirsin hatta daha fazla alabilirsin.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Öğrenci olduğundan böyle. Geçen yıl öğrenciye max 2000tl idi. Serbest çalışıyorum part time çalışıyorum aylık gelirim 12 bin 15 bin falan diyerek 10 binlik kart alabilirsin hatta daha fazla alabilirsin.
Yazları full time normalde part time çalışıyorum şuan aktif bir işim yok. Yine de kart verirler mi? Uğraşmaya değer mi?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Verirler. Sadece sigortalı değilsin part time çalışıyorsun gibi göster aylık gelirini de 10 15 bin olarak göster
Dertsiz başımıza dert almayalım ya yazın işe girerim zaten bordroyu gösteririm direkt

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,649
İsim
misfit
Yüksek limit istiyorsan üniversite kartı çıkarma, çok sorun yaşarsın. 2 sene önce Akbank'dan çıkartmıştım, 1750TL limit verdiler. Aylık gelirimin asgarinin 2 katı olmasına rağmen hiç bir şekilde limiti arttırmıyorlar, sorduğumda da ek gelir göstermen gerekiyor dediler. YapıKredi'ye başvurdum, 40K limit verdiler. Eğer 1-2K limit benim için yeterli dersen üniversite kartı çıkartabilirsin ama ben hiç bir faydasını görmedim şu ana kadar.

HalfHead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Yarımbaş
Instagram
@semihyarimbas
Steam
HalfHead
Discord
HalfHead #1949
Yüksek limit istiyorsan üniversite kartı çıkarma, çok sorun yaşarsın. 2 sene önce Akbank'dan çıkartmıştım, 1750TL limit verdiler. Aylık gelirimin asgarinin 2 katı olmasına rağmen hiç bir şekilde limiti arttırmıyorlar, sorduğumda da ek gelir göstermen gerekiyor dediler. YapıKredi'ye başvurdum, 40K limit verdiler. Eğer 1-2K limit benim için yeterli dersen üniversite kartı çıkartabilirsin ama ben hiç bir faydasını görmedim şu ana kadar.
Ziraat 5 bin veriyor
Şuan 1000-1200TL bana fazlasıyla yeterli olacak. Zaten amacım hem ihtiyaç anında kartımdan kullanayım, hem de ileride kredi çekersem şimdiden düzenli ödeyerek kredi notunu iyi tutmak. İyi olalım bankalarla. :)

Megan

80+ Silver
Şuan 1000-1200TL bana fazlasıyla yeterli olacak. Zaten amacım hem ihtiyaç anında kartımdan kullanayım, hem de ileride kredi çekersem şimdiden düzenli ödeyerek kredi notunu iyi tutmak. İyi olalım bankalarla. :)
Bu yıl kaç bilmiyorum ama geçen yıl üniversite öğrencisine maks 2 bin tl veriliyordu. Senin istediğin rahat olur yani

HalfHead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Yarımbaş
Instagram
@semihyarimbas
Steam
HalfHead
Discord
HalfHead #1949
Bu yıl kaç bilmiyorum ama geçen yıl üniversite öğrencisine maks 2 bin TL veriliyordu. Senin istediğin rahat olur yani
Evet istediğim olur ama işte öneri istemiştim ve sanırım Maximum Genç Kartta karar verdim. İstediğim limitlerde onu çıkarır kullanırım artık.

Top Bottom