Arama sonuçları: *

• Users: Kratos1354
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kratos1354

5-6 bin TL civarlarında sıfır telefon öneriniz var mıdır ?

Mümkünse en az 6 GB rami olmalı. İşlemcisi ve hızı iyi olmalı, en az 3-4 sene götürmeli beni. Bi ara Tecno Camon 18p yi falan düşündüm ama sonradan da daha bilindik bir şey alınması açısından Xiaomi Redmi Note 10S düşündüm. Siz ne düşünürsünüz arkadaşlar, ne almalıyım ?
  2. Kratos1354

Türk Almanda hangi mühendislik okunmalı; Elektronik vs Mekatronik vs Makine?

Sadece bu üç bölüm tutuyor. Yıldız Teknik falan da geliyor ama Türk Alman Üniversitesinin gerisinde kaldığını düşünüyorum. Uzatmadan yeniden sorayım soruyu; Türk Alman Üniversitesinde hangi bölüm okunmalı ? Elektrik Elektronik Mühendisliği vs Mekatronik Mühendisliği vs Makine Mühendisliği...
  3. Kratos1354

Crystal disk info sağlık durumu dikkat! ?

Bu hatanın düzelebilme ihtimali var mıdır ? Tahmini ne kadar kullanabilirim bu harddiski ? Eskiden pcye bağlıydı artık pc dışında bir şey depolamak için kullanılacak...
  4. Kratos1354

Resident Evil tarzı oyun önerileri ?

Sistem her oyunu kaldıracak güçte. Her oyunu söyleyebilirsiniz. Silahlı, Resident Evil gibi veya The Last Of Us gibi grafikleri güzel oyun öneriniz var mıdır ?
  5. Kratos1354

Valorantta 95 Derece Sicaklik?

Asus N550JK Modeli Laptobumun özellikleri : İ7 4700hq Gtx 750m 4 gb 16 gb ddr3 1600 mhz ram Samsung 870 Evo 500 gb SSD var 75 hz monitörüme bağlayıp Valorantı oynuyorum. Fakat canımı sıkan şey Valorant oynarken 95 derece oluyor sıcaklık. Termal macunu daha 1 yıl içinde yeni yapıldı. 90 nın...
  6. Kratos1354

ODTÜ VS İTÜ ; Elektri̇k Elektroni̇k Vs Maki̇ne

Odtü mü İtü mü? Elektronik mi Makine mi? Sadece bu iki okula, iki bölüme tercih yazabilme şansım var. %90 kazanacağım, siz düşüncelerinizi yazın lütfen başka bölüm ve okul önermeden. Bu iki okul iki bölüm arasında kalsanız hangi okulu hangi bölümü tercih ederdiniz ?
  7. Kratos1354

Ryzen 7 5700G ile Apu sistem kurmak mantıklı mıdır(Bütçe 10.000 TL)?

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 10.000 tlyi geçmeyecek bir sistem toplamak istiyorum. Bu aralar bu apu sistemlere biraz merak saldım. Ryzen 7 5700g ile apu sistem toplayıp gelecekte elime para geçtiğinde bu sisteme RTX 3050-2060 veya 3060 üçlüsünden birini bu sisteme takma niyetim var. Aşağıdaki...
Top Bottom