Arama sonuçları: *

1. B

Günlük işler için laptop

Teşekkür ederim arkadaşlar
  2. B

Günlük işler için laptop

Merhabalar, babam için laptop arıyorum sadece günlük işlet ve film falan izlemek için kullanılacak. Aşağıdakilerden hangisi daha iyidir yada farklı bir öneriz var mıdır? Teşekkürler. https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-5-12-nesil-core-i5-12450h-8gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html...
  3. B

Kıbrıs iphone almak mantıklı mı?

@şahin doğan 14 pro almayı düşünüyorum en mantıklısı yurt içi mi almak? Yoksa Gürcistan dan falan mı.
  4. B

Kıbrıs iphone almak mantıklı mı?

Merhabalar, kıbrıs iphone fiyatları bilen varsa yardımcı olabilir mi? Kıbrıstan aldığım iphone garanti kapsamında oluyor mu?
  5. B

Gündelik işler için apu sistem mi yoksa normal bir sistem mi?

Teşekkür ederim cevap için.
  6. B

Hocam işlemcim i5 4670k zaten şuan bana yetiyor orada bir sıkıntı yok. Ancak abime apu sistem mi toplamak yoksa bunu ona verip kendime sistem mi toplayım o durumda kararsız kaldım. Yani apu sistem ne kadar tutar aşağı yukarı gündelik işler ve fm için onu bilemiyorum. O konuda yardımcı...
  7. B

Bütçe şöyle apu sistem ne kadara toplanır günlük kullanım ve fm için ne kadar olur apu sistem ona göre ya biraz daha koyup üstüne normal bi sistem toplayacağım yada apu alacağım.
  8. B

Akıl verebilecek biri yok mu :)
  9. B

Abime gündelik işler için yeni bir bilgisayar gerekiyor onun dışında arada sırada FM oynar onu da 2d oynar. Elimde 10 yıllık gtx770 olan bir sistem var şuan için bana yetiyor ya ona bunu verip kendime toplayacağım yada onun için yeni bir sistem mi toplamak mantıklı olur sizce?
  10. B

Zio oyuncu koltuğu aldım kullanan var mı daha önce iyi mi yaptık

2 hafta önce fabric modelinden aldım bence başarılı bir ürün. Hayırlı olsun.
  11. B

Bilim Kurgu Dizi Önerisi

The Expanse
  12. B

Breaking Bad İzlemeye değermi Dostlar ?

Sorman hata bence. Direk başla.
  13. B

Oyuncu Koltuğu Öneri̇si̇

aynı yerdeyim sanırım zio alacağım forumda incelemesi vardı @L3ON un. https://forum.donanimarsivi.com/konu/zio-gaming-fabric-deep-black-kumas-oyuncu-koltugu-incelemesi.505145/
  14. B

Ziogaming Koltuk Kullanan var mı?

Tamamdır bilgilendirsen sevinirim :) Teşekkürler inceliyorum hemen :)
  15. B

Hawkta olabilir kullanıp memnun olan birilerini arıyorum aslında :)
  16. B

Merhabalar, ziogaming den koltuk almayı düşünüyorum kullanan var mı? Memnun yada sıkıntılı bir durum var mı merak ettim.
  17. B

Oyuncu Koltuğu Seçimi?

ziogaming hakkında bir bilginiz var mı acaba?
  18. B

Oyuncu Koltuğu Seçimi?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/exvega-oyuncu-koltugu-deneyi-m-ve-pi-smanligim.526397/#post-5171472 Bu firma hakkında yeni kötü bir deneyim mevcut.
  19. B

Öneri Oyuncu koltuğunun değişimden gelen parçalar iade etmezsem ne olur

Merhaba bende koltuk almayı düşüyordum markayı söylersen aklımdaysa çıkarayım o markayı.
  20. B

Asus gtx770 Ekran Kartı Fan Sesi

Çarpma yok ama dediğiniz gibi fanın içini açıp deneyeceğim teşekkürler.
Top Bottom