Arama sonuçları: *

1. Zelaroth

OC potansiyeli olan 16 GB bellek kiti önerisi

Stokta yokmuş bu hocam, bu RAM konusunda çeşitli yazılanlar var kimisi çiplerinin kalitesinin çok iyi olmadığı yönündeydi, fiyatına oranlarsak kullanılır tabi ama overclock potansiyelini araştırmadım açıkçası, Kingston Fury'e ne diyorsun peki buna kıyasla 3600 Mhz CL17 olan kiti için konuşursak?
  2. Zelaroth

OC potansiyeli olan 16 GB bellek kiti önerisi

Mevcut olarak elimde Corsair Vengeance LPX 3000 Mhz 2 adet bellek var fakat hem kit olarak almadığım için zamanında çipleri birbirinden farklı hem de 3600 Mhz'e geçmek istediğim için yeni bir bellek arayışına girdim, overclock potansiyeli ve çip kalitesi de fena olmayan 2x8 toplamda 16 GB bir...
  3. Zelaroth

RX 6700 XT'den RTX 3070'e geçmeye değer mi?

Artık öyle yapacağım gibi duruyor herhalde, dediğin gibi 4000 serisi 3000'e kıyasla bile fazla şekilde performans sunuyor, gittiği yere kadar götürsün beni diyeceğim herhalde
  4. Zelaroth

Aşırı pahalı şuanda maalesef o kadar bütçem yok 1673088028 Teşekkürler tavsiye için.
  5. Zelaroth

Wattman hiç almadım açıkçası, memnunum ASUS'un DUAL modelini kullanıyorum soğutması da baya başarılı, RTX 3070 için kafamda oluşan tek sıkıntı VRAM kısıtı aslında, ileriye yönelikte düşünmek istiyorum yoksa gerçekten güzel kart o da. Teşekkür ederim tavsiye için. Teşekkürler.
  6. Zelaroth

Evet, tek oyun amaçlı düşüncem açıkçası, bir de 8GB VRAM ileride sorun oluşturabilir gibi geliyor, her ne kadar DLSS ve FSR gibi ölçeklendirme teknolojileri VRAM kullanımını düşürse de Unreal Engine 5 motoruyla yapılan oyunlar çoğalacak gibi hissediyorum ve bu oyunlarında ne kadar VRAM...
  7. Zelaroth

Mevcut olarak RX 6700 XT kullanıcısıyım, herhangi bir markanın fanatiği vs değilim, sadece ana amacım 4000 serisi veya 7000 serisi ekran kartlarına geçmek uzun zaman alacağı için (maddi bakımdan), bana en uzun süre yarar sağlayacak ve kullanımımı maksimum düzeyde tutacak seçeneği yapmaya...
  8. Zelaroth

Air Hawk DUO Mesh Panel alınır mı

Yani kısmen zorlamayı denerim ama tercihen pekte istemiyorum işte sonuçta iyiden de iyisi her zaman var ama teşekkür ederim yine en son radde de zorlamaya çalışırsam aklımda olacak. Teşekkür ederim.
  9. Zelaroth

P400A'nın incelemesini izledim güzel kasa ama fiyatlar tabi geçen seneye göre baya artmış vaziyette o yüzden ne kıssam kâr ama neticede kasayı da bir defa alıyoruz nerdeyse fakat bir defa alıyorum diye de aşırı rakamlar da bayılmak istemiyorum bu yüzden tavsiyeye açığım
  10. Zelaroth

Ya 2000'e kadar bir bütçem var ama hani eğer 2000 TL'deki kasa ile 1500'deki herhangi bir kasa malzeme kalitesi ve soğutma anlamında da benzerse atıyorum, 1500'lüğü tercih etmek istiyorum, ne kadar verdiğim rakamdan azaltsam kârdır mantığıyla :D
  11. Zelaroth

Ya NZXT sıvı soğutma olan sistemler için idealde, elimde Arctic Kasa fanları var onları da monte edicem o yüzden tercihen biraz daha fazla ekstra fan takabileceğim bir kasa olmasını tercih ediyorum bir de ben sıvı soğutma değil, hava soğutma kullanıyorum o yüzden NZXT ilk tercihim olmadı
  12. Zelaroth

Yani cezbedici pek bir tarafı yok ama biraz fiyatlar da konuşuyor işte :D
  13. Zelaroth

https://www.teknobiyotik.com/aerocool-airhawk-duo-cam-yan-panel-2x20cm-on-1x12cm-arka-adreslenebilir-duo-rgb-fanli-3-0-pencereli-oyuncu-kasasi-ae-airhawkd.html Bu kasa bu fiyata alınır mı sizce p400a düşünüyordum ama fanlı versiyonu inventus'ta 1950 TL şuan aradaki fiyat farkını gözetirsek...
  14. Zelaroth

3000Mhz ile 3600Mhz bellek arasında çok fark olur mu

Teşekkür ederim hocam
  15. Zelaroth

Teşekkür ederim 🙏
  16. Zelaroth

1300-1400'e kadar çıkabilirim 2x8 için
  17. Zelaroth

Aklında güzel çip kalitesi anlamında memnun edecek bir marka var mı çok fiyatı yüksek olmayan?
  18. Zelaroth

Şimdi Gskill RAM'ler daha çok indirime girince dedim acaba geçeyim mi bi
  19. Zelaroth

Ortalama ne kadar bir performanstan bahsediyoruz peki hocam
  20. Zelaroth

merhaba sistemimde Ryzen 5 5600 işlemci kullanmaktayım, mevcut belleklerim Corsair vengeance LPX 2x8 GB kit, 3600Mhz'lar hazır indirime girmişken kendi belleklerimi satıp yükseltme yapmalı mıyım sizce? Yoksa boşa harcanmış bir para mı olur? Youtube'da bazı videolar buldum FPS testleriyle ilgili...
Top Bottom