Neler Yeni

Air Hawk DUO Mesh Panel alınır mı

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap

Bu kasa bu fiyata alınır mı sizce p400a düşünüyordum ama fanlı versiyonu inventus'ta 1950 TL şuan aradaki fiyat farkını gözetirsek malzeme kalitesi ve diğer özellikler bakımından aralarında dağlar kadar fark var mıdır?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,424
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bence çok çirkin kasa 😃

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,424
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ekler

• Screenshot_2022-11-08-21-59-50-518_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2022-11-08-21-59-50-518_com.opera.browser.jpg
    287.4 KB · Hit: 37

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
3-5 fazla ver güzel bir şey al ben bunları aldım bugün geldi 1530tl
Ya NZXT sıvı soğutma olan sistemler için idealde, elimde Arctic Kasa fanları var onları da monte edicem o yüzden tercihen biraz daha fazla ekstra fan takabileceğim bir kasa olmasını tercih ediyorum bir de ben sıvı soğutma değil, hava soğutma kullanıyorum o yüzden NZXT ilk tercihim olmadı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,424
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya NZXT sıvı soğutma olan sistemler için idealde, elimde Arctic Kasa fanları var onları da monte edicem o yüzden tercihen biraz daha fazla ekstra fan takabileceğim bir kasa olmasını tercih ediyorum bir de ben sıvı soğutma değil, hava soğutma kullanıyorum o yüzden NZXT ilk tercihim olmadı
He anladım şimdi bütçe nedir peki

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
He anladım şimdi bütçe nedir peki
Ya 2000'e kadar bir bütçem var ama hani eğer 2000 TL'deki kasa ile 1500'deki herhangi bir kasa malzeme kalitesi ve soğutma anlamında da benzerse atıyorum, 1500'lüğü tercih etmek istiyorum, ne kadar verdiğim rakamdan azaltsam kârdır mantığıyla :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,424
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya 2000'e kadar bir bütçem var ama hani eğer 2000 TL'deki kasa ile 1500'deki herhangi bir kasa malzeme kalitesi ve soğutma anlamında da benzerse atıyorum, 1500'lüğü tercih etmek istiyorum, ne kadar verdiğim rakamdan azaltsam kârdır mantığıyla :D
tabii ki haklısın kasa önemli elbette ama aradaki fiyat farkına değecek ise değerlendirme yapmak gerekir

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
tabii ki haklısın kasa önemli elbette ama aradaki fiyat farkına değecek ise değerlendirme yapmak gerekir
P400A'nın incelemesini izledim güzel kasa ama fiyatlar tabi geçen seneye göre baya artmış vaziyette o yüzden ne kıssam kâr ama neticede kasayı da bir defa alıyoruz nerdeyse fakat bir defa alıyorum diye de aşırı rakamlar da bayılmak istemiyorum bu yüzden tavsiyeye açığım

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,941
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,424
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
P400A'nın incelemesini izledim güzel kasa ama fiyatlar tabi geçen seneye göre baya artmış vaziyette o yüzden ne kıssam kâr ama neticede kasayı da bir defa alıyoruz nerdeyse fakat bir defa alıyorum diye de aşırı rakamlar da bayılmak istemiyorum bu yüzden tavsiyeye açığım
Bakıyorum knka şuan

Zelaroth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gereksiz Hesap
Elinde fan da var ise zorla bence

Zorlayamazsan pek bir önerim yok
Yani kısmen zorlamayı denerim ama tercihen pekte istemiyorum işte sonuçta iyiden de iyisi her zaman var ama teşekkür ederim yine en son radde de zorlamaya çalışırsam aklımda olacak.
Bakıyorum knka şuan
Teşekkür ederim.

Top Bottom