Neler Yeni

Aerocool airhawk duo alınır mı?

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Bütçe
1000

Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde indirimini paylaştığım aerocool airhawk duo kasasını almak istiyorum ama gelecekte pişman olmamak adına bi kac aklımda kalan soru işareti var.
Kasa araştırmalarında çok iyi hava aldığı yazıyor ve görünüşü de hoşuma gidiyor, ama aklımda kalan soru ise dark maxima v20 gibi güzel kasalar indirim beklemeli mi bu kasayı alma yakın fiyata şu kasa hem performansı daha iyi hemde görünüşü daha iyi dediğiniz kasa var mı?
Üst tarafta 240mm soğutucu destekliyor bilgim var ve alsam max 240mm alırım bi sorun değil benim için. Kullanıcı tecrübelerinede ihtiyacım var.
Kasa satın almak için acelem yok aktif olarak Corsair spec-delta kullanıyorum bunu satıp aerocool skyhawk almayı düşünüyorum.

Caelius

80+ Silver
Alinir cooler master h500 klonu da denebilir bu kasaya hava sirkulasyonu da iyidir

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde indirimini paylaştığım aerocool airhawk duo kasasını almak istiyorum ama gelecekte pişman olmamak adına bi kac aklımda kalan soru işareti var.
Kasa araştırmalarında çok iyi hava aldığı yazıyor ve görünüşü de hoşuma gidiyor, ama aklımda kalan soru ise dark maxima v20 gibi güzel kasalar indirim beklemeli mi bu kasayı alma yakın fiyata şu kasa hem performansı daha iyi hemde görünüşü daha iyi dediğiniz kasa var mı?
Üst tarafta 240mm soğutucu destekliyor bilgim var ve alsam max 240mm alırım bi sorun değil benim için. Kullanıcı tecrübelerinede ihtiyacım var.
Kasa satın almak için acelem yok aktif olarak Corsair spec-delta kullanıyorum bunu satıp aerocool skyhawk almayı düşünüyorum.
Alınır.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
800 TL'ye alınabilir, ekran kartın uzun değilse iyi tercihlerden.

biraz daha çıkarsan şu kasayı alabilirsin:

aralarında dikey ekran kartı, sıvı soğutucu desteği ve type c harici ne farkı var?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç

Merhaba arkadaşlar,
alabilirsin o kasayı kullanıyorum tek eksisi fazla toz çekmesi

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç
fanların arkasında toz filtresi var diye gördüm fan kısmımı tozlanıyor sadece iç taraflarda çok toz çekiyor mu
iç taraflar temiz tabii ki giriyor ama az giriyor bi fanlar tozlanıyor onun dışında işini görür

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Alınır, güzel kasa. Zamanında 400 lirayken alıcaktım param çıkışmamıştı.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aralarında dikey ekran kartı, sıvı soğutucu desteği ve type c harici ne farkı var?

su an bakamiyorum telefonda oldugum icin, ama baska da yok sanirim biraz daha uzun ekran karti destegi haricinde.

bir de airhawk duo plastik kasa, maxima v20 metal/celik.

Top Bottom