Arama sonuçları: *

1. Gastly

Assassin's Creed II Fps Düşük Sorunu

İyi forumlar. Assassin's Creed II oyununda 50-55 arası FPS alıyorum. Ana menüde veya map seçeneğinde bu durum bayağı yavaşalama aşamasına geliyor. Hatta öyle bir şey ki insanın gözleri bozulacakmış durumuna geliyor. Sadece bu olayda da değil yayın izlerken de 144 Hz monitör olmasına rağmen hızlı...
  2. Gastly

600 TL'ye Kadar Masaüstü Hoparlör Önerisi Yapabilir Misiniz ?

İyi forumlar. Bu tarz başlık adı altında konu açmıştım ama tekrardan açma gereksinimi duydum. 600 TL'ye kadar hoparlör önerisi yapabilir misiniz. Öneriler arasında; https://www.akakce.com/soundbar/en-ucuz-hp-dhe-6002-rgb-gaming-oyuncu-fiyati,1707929806.html bu ve...
  3. Gastly

100 - 150 TL Arası Büyük El İçin Mouse Önerir Misiniz ?

Aynen hocam bende de o var şuan. Sgm - x7 bi 6-7 sene oldu alalı. Fakat şuan sol tıkta biraz sorun oluştu. Ki dediğiniz gibi baya uzun süre götürdü beni. En olmadı bunu da alabilirim tekrardan. SGM - X7 almazsam önerinizi değerlendireceğim hocam.
  4. Gastly

100 - 150 TL Arası Büyük El İçin Mouse Önerir Misiniz ?

İyi forumlar. 100-150 TL arası büyük el için mouse önerisi yapabilir misiniz ? Kablolu kablosuz önemli değil. Oyun amaçlı olması da önemli değil.
  5. Gastly

400-600 Arası Masaüstü Bilgisayar İçin Hoparlör Önerisi

İyi forumlar. Masaüstü bilgisayar için 400-600 arası fiyat performans diyebileceğiniz hoparlör önerisi yapabilir misiniz ?
  6. Gastly

Disney'de İzlemeye Devam Et Kısmında Ki İçeriği Kaldırma Var Mı ?

Baya rahatsız edici maalesef.
  7. Gastly

Disney'de İzlemeye Devam Et Kısmında Ki İçeriği Kaldırma Var Mı ?

İyi forumlar. Netflix platformunda bilindiği üzere bir içeriği izlemeye başladığımızda sevmiyoruz beğenmiyoruz kaldırabiliyoruz. Fakat disney'de bu var mı ? Varsa nereden yapabilirim ?
  8. Gastly

2.500 - 3.000 TL Arası Oyuncu Koltuğu Önerebilir Misiniz ?

Hocam peki sizin kullandığınız koltuk nedir ve ya Hawk fab serisini denediniz mi hiç. Boy 1.90 kilo 85 olunca insan ister istemez en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye çalışıyor.
  9. Gastly

Eyvallah çok teşekkür ettim önerileriniz için. Peki zio falan nasıldır gerçi onun fiyatı da +3.000 sanırım
  10. Gastly

İyi forumlar. Uzun zamandır oyuncu koltuğu arayışındayım. Exveganın Andromeda modelinde karar kılmıştım fakat ürünün geç gelmesi gibi bir sürü olumsuz yorum varmış. Ürünü kullanan arkadaşlar varsa şu soruyu sormak istiyorum ergonomik olarak rahat mı ve ya bahsettiğim fiyat bandında...
  11. Gastly

Mobile Legends İçin Hangi Emülatörü Kullanmalıyım ?

İyi forumlar. Mobile legends için hangi emülatörü tercih edersiniz ? BlueStack kuracaktım fakat hep aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Yükleme yaparken %99da kalıyor ve yüklenmiyor.
  12. Gastly

100-150 TL Arası Akım Korumalı Priz Önerir Misiniz ?

https://www.brennenstuhlturkiye.com/tr/grup-priz-uzatma-kablosu/34-brennenstuhl-230v-16a-13500-mah-akim-korumali-tek-soketli-priz-4007123191482.html Şöyle bir şey var hocam bunu ana hatta takıp oradan da 3lü kafa takıp 3lü kafadan da 3 uzatma kablosu çekmeyi düşünüyorum. Sanırım ana hatta takınca...
  13. Gastly

Hocam peki https://www.akakce.com/akim-korumali-priz/en-ucuz-tuncmatik-powersurge-350-joule-beyaz-tsk5094-5-li-fiyati,6961284.html bu ürün alınır mı ? Diğer arkadaşın önerdiği 1.5m uzunluğunda sanırım o da bulunduğum ortamda uzunluk olarak yetmeyecek gibi. Normal uzatma kablosuna akım korumalı...
  14. Gastly

5li ideal olabilir diye düşünüyorum. 1662992569 Tunçmatiği duymuştum hocam iyi diyorlardı genel olarak. Aklımda bulunsun teşekkür ederim.
  15. Gastly

İyi forumlar. Bilgisayar için kullanacağım akım korumalı priz önerebilir misiniz ?
  16. Gastly

400-500 TL Arası Modem Önerisi

İyi forumlar. İnternette anlık kopma durumundan sonra. Yeni hatta çekilmesine rağmen bu sorunun giderilmediğini ve sorunun modemden olabileceğini düşünerekten yeni bir modem almaya karar verdim. VDSL alt yapısına sahibim. 400-500 TL civarında şu iyi diyebileceğiniz modemler nelerdir...
  17. Gastly

Belediyeler Kedi ve Köpekler İçin Mama Desteği Veriyor Mu ?

Hocam olayda saçmalık yok. Sen beslemediğin sürece belediye onlara bakmak zorunda. Belediyenin işini sen yapmış oluyorsun. Konaklama olarak senin bahçende duruyorlar. Katakulli işleri evet ama beslediğine dair bi kanıt göstermen de şart illa ki o tarz insanlar yüzünden bizim gibileri madur oluyor.
  18. Gastly

Belediyeler Kedi ve Köpekler İçin Mama Desteği Veriyor Mu ?

İyi forumlar. Bilindiği üzere mamalarda ki fahiş fiyatlar ve kdvnin düşürülmemesinden dolayı biz hayvan besleyenler mama alma konusunda epey zorluk çektiğimizi düşünüyorum. Birden çok hayvan besleyenler bu durumdan daha muzdarip tabii ki. Bahçemde yaklaşık olarak yavru,yetişkin,yaşlı olarak 19...
  19. Gastly

Köpeklerim İçin Mama Önerisinde Bulunabilir Misiniz ?

Geçte olsa cevabınız için teşekkür ederim. O sıralar uzun bi araştırma yapmıştım. Forumlarda ki bazı arkadaşlar olsun, video içerikli paylaşımlar olsun baya yardımcı oldu bu konuda bana. Öneriler ve araştırmalarım üzerine Mystic mama da karar kılmıştım. Yine de dediğim gibi öneriniz için...
  20. Gastly

2500-3000 Arası Oyuncu Koltuğu Önerir Misiniz ?

İyi forumlar. 2500-3000 TL arası oyuncu koltuğu önerebilir misiniz ? Kumaş olması daha iyi olabilir. Kendinizin kullandığı ve ya şu iyi diyebileceğiniz ürünler varsa önerileriniz bekliyorum. Boyum 1.90. Boy oranını ele alarak önerirseniz sevinirim.
Top Bottom