Neler Yeni

Belediyeler Kedi ve Köpekler İçin Mama Desteği Veriyor Mu ?

Gastly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihat
İyi forumlar. Bilindiği üzere mamalarda ki fahiş fiyatlar ve kdvnin düşürülmemesinden dolayı biz hayvan besleyenler mama alma konusunda epey zorluk çektiğimizi düşünüyorum. Birden çok hayvan besleyenler bu durumdan daha muzdarip tabii ki. Bahçemde yaklaşık olarak yavru,yetişkin,yaşlı olarak 19 adet kedi var ve 3 tane de köpeğe sahibim. Sorum şu ki belediyeler biz hayvan besleyenler için mama desteği veriyor mu ? Ve veriyorsa bunu nasıl talep etmekteyiz ?

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bizim kullanmadığımız müstakil evin bahçesine mahalledeki dairede oturan bir kız muhtarla bir olup 5 10 sokak köpeği toplamış. Belediyeden mi bilemiyorum, bir yerden ücretsiz yem tedarik ediyormuş. Meğer kendi köpeğinin yemini bedava getirmek için yapmış.
Bizde şikayetçi olup köpekleri çıkarttık birde kendi malıymış gibi atar yapıyordu 😁

Yardım eden yerler vardır ama katakulli işleri olanlar yüzünden sıradan vatandaşların ulaşabileceğini düşünmüyorum.

Hayvan haftasında marketlerden felan %50 indirimli yemler bulabilirsin.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Kendi belediyenize danışın. Her belediye farklıdır.
Vermeleri aşırı saçma ama neyse siz belediyenizi arayın.
Yanlış anlaşılmasın bu fiyatlar yüzünden tabii ki ama yine verilen yardımlar herkesin cebinden vergisinden yansıyor direkt.

Gastly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam olayda saçmalık yok. Sen beslemediğin sürece belediye onlara bakmak zorunda. Belediyenin işini sen yapmış oluyorsun. Konaklama olarak senin bahçende duruyorlar. Katakulli işleri evet ama beslediğine dair bi kanıt göstermen de şart illa ki o tarz insanlar yüzünden bizim gibileri madur oluyor.

Top Bottom