Arama sonuçları: *

1. Virustx86

Opera GX Twitch ters renk sorunu

merhaba sorunu çözebildin mi aynı sorunu yaşıyorumda.
  2. Virustx86

Bu bilgisayarda sorun çıkartabilir diyeceğiniz parçalar var mı?

neden olmasın Güzel bir PC :peepokalp: / Bol bol Oyun :peepokalp: / Olmayan vakit :peeposad2: / Kötü dersler :peeposad2: / Ders Çalışamama :peeposad2: / Zihinsel Çöküş :peeposad2:
  3. Virustx86

kule tipi için https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cpu-fan-islemci-sogutucu-p-HBV0000116W6D?magaz bunu kullanabilirsin. Arkadaşımda bu var. rdr2 oynarken 48-52 görüyor. 1649720742 ama sende fanlar büyük ihtimalle ramlere çarpacaktır. bu nedenle yan değilde...
  4. Virustx86

İntel i5 11400 işlemcime 400 500 tl bütçe ile sağlam bir soğutucu arıyorum

https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cpu-fan-islemci-sogutucu-p-HBV0000116W6D?magaz arkadaşımda var ryzen 5 3600 Cinebench r23 testinde max 62-64 derece gördü
  5. Virustx86

İntel i5 11400 işlemcime 400 500 tl bütçe ile sağlam bir soğutucu arıyorum

11400 kaç pindi ya 1649720259 1200 müş
  6. Virustx86

Kararlar Doğru ama oyunlarda tavsiyem darboğaza düşmemen için ekran kartı ayarlarını yüksekte tutman. çünkü yüksekte tutmazsan işlemciye yük biner ve daha çok ısınır. zaten 3600 hızlı ve aşırı ısınan bir işlemci. ilerde kule tipi soğutmaya geçmeni öneririm. hatta paran varsa şimdi al. sıvı...
  7. Virustx86

İşlemci Soğutucu Önerisi

kule tipine geçme vaktin geldi. bütçeni belirtirsen yardımcı olurum
  8. Virustx86

Oyuncu odası aksesuar önerisi

ne bilim karşıma çıktı yazdım :D
  9. Virustx86

Oyuncu odası aksesuar önerisi

kimse söylememiş ama söyliyim. Led alabilirsin masanın arkasına yapıştırırsın. he kablo düzenin mükemmel derecede iyi olursa gerçekten etrafa güzel görünecektir. kasanı masa üstüne koy. laptop varsa altına yükseltmeli soğutma al onlarda şık durur. dekora önem ver. raf al figür koy. birçok şey var
  10. Virustx86

Teras İçi̇n Aksesuar Öneri̇leri̇ ?

led alabilirsin ama sarıya yakın beyazlar varya. sünnet ledleri gibi :D
  11. Virustx86

İ7 740QM Anakart Önerisi

Arkadaşlar Selamlar. Elimde asus k52jt işlemcisi olan İ7 740QM işlemci var. buna anakart alıp kasama koymayı planlıyorum. anakart önerisi yapabilirseniz sevinirim. mümkünse linkli olsun
Top Bottom