Arama sonuçları: *

1. T

GTA V nereden ucuz bulabilirim

Hocam 3k ya ne var ne yok vereyim gta5 control nba filan var
  2. T

650watt kaliteli Ups önerisi

Hocam ses var mı sizde bende cızırtı yapıyordu hep İçini filan açıp temizledik filan ses gitti anlayamadım. Pc yi zorlamazssan bir şey olmaz valo gir bir şey olmaz mesela
  3. T

Yardım Nba 2k23 ün fazla yer kaplamasi

Al ssd üniye gideceğin zaman satarsın ama senin 3 gün internetle alakalı hdd de olur hdd alırsan da daha zor satarsın bence ssd al geç satmayacaksan hdd al
  4. T

650watt kaliteli Ups önerisi

Bende bu vardı ses filan yapıyordu pc kapanıyordu filan.Bu ürüne bakıyordum.Bu ürün de güzel ama fiyatı yüksek gelmişti biraz daha koyup moduler ve 750w psu aldım mis gibi sesi filan hiç çıkmıyor hatta sessiz mod filan var ısınmadan fanlar çalışmıyor bile al bunu geç bence.Kablolar hafif...
  5. T

🔥İndirim MAFIA II DE 29.85TL!

Tabi ki de alınır al dursun kenarda
  6. T

5000 - 6000TL TELEFON ÖNERİSİ

Redmi note 10pro var pugb config ile 60fps yapıyorum daha çok ısınıp şarjı içiyor ama normal ayarlarda kullanırsan 10dk da 3 kral telefon .120hz ekran,5Abatarya daha ne olsun üzeceğini sanmam.Garanti derdinde olmaz 2.el için veya yurt dışı custom rom filan da atarsın uçar.
  7. T

Türk Telekom kaç yükleme hızı sunuyor

Hocam avantajlı ise deneyiniz bende vodofene vardı durduk yere ping çıkardı,türknete geçtik arkada oyun indirince vodofenenin normal ping seviyesine çıkıyor.Uploud hızı için arayın bence;ha 6 ha 8 aslında fazla da bir şey değişmiyor.
  8. T

Dark Freezer x125 mi yoksa x124 mü

Teşekkür ederim.
  9. T

Redmi Note 10 5G Güncelleme Ne Zaman?

Redmi note 10 5G en erken ne zaman güncelleme gelir?
  10. T

Teşekkür ederim.
  11. T

dark x124 bu dark x125 bu hangisini almak daha mantıklı?Bu fiyata alınabilecek başka soğutucu önerisi var mıdır?(250TL)
  12. T

Şebeke problemi yardım

Çözüm bulabildiniz mi?
  13. T

Çözüldü✓ Redmi Telefon Şebeke Çekmeme Sorunu

Elimde redmi note 10 5g telefon var.Telefon şebekeyi görmüyor.Ağ işaretinin orda çarpı var ama ayarlara girip volteyi açınca wifiden çekiyor.Kapatınca yine gidiyor nasıl düzelir?
  14. T

Çözüldü✓ Powerboost 650w mı yoksa Sharkoon SHP V2 650w mı

Teşekkür ederim.
  15. T

İl içinde düzgün PSU yok ki.
  16. T

Hdd lerde geçen gün garip bir şey oldu sıfır sıkıntı kasayı açtım.Fanın vidasını sıktım kapattım 2 disk de gidip gidip gelmeye başladı.Groove müzikten şarkı açıyorum disk bir anda gidiyor can sıkmaya başladı. 1649746751 800TL ye alınabilecek PSU ne var?
  17. T

PC de hiç bir şey yapamıyorum

USB leri çıkarıp takın
  18. T

Merhaba arkadaşlar elimde bu model var valoya bile girdiğimde cızırtı başlıyor.RDR2 ye girmeye tırsıyorum.Birde 2 tane hdd var kafasına göre hdd ler gidip geliyor bu psu dan mı kaynaklı yoksa 2 hdd de ölü mü? Ben bu sesten kurtulmak için bu psu yu almayı düşünüyorum sizce bir farkı olur...
Top Bottom