Neler Yeni

Çözüldü✓ Powerboost 650w mı yoksa Sharkoon SHP V2 650w mı

thestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
Merhaba arkadaşlar elimde bu model var valoya bile girdiğimde cızırtı başlıyor.RDR2 ye girmeye tırsıyorum.Birde 2 tane hdd var kafasına göre hdd ler gidip geliyor bu psu dan mı kaynaklı yoksa 2 hdd de ölü mü?
Ben bu sesten kurtulmak için bu psu yu almayı düşünüyorum sizce bir farkı olur mu?Almaya değere mi?
Sistem:
RTX 2060
R7 2700x
16gb Ram
1 tane m2 2 tane hdd
6 tane fan
Güç konusunda 650w yeterli olur herhalde

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Yunus
Merhaba arkadaşlar elimde bu model var valoya bile girdiğimde cızırtı başlıyor.RDR2 ye girmeye tırsıyorum.Birde 2 tane hdd var kafasına göre hdd ler gidip geliyor bu psu dan mı kaynaklı yoksa 2 hdd de ölü mü?
Ben bu sesten kurtulmak için bu psu yu almayı düşünüyorum sizce bir farkı olur mu?Almaya değere mi?
Sistem:
RTX 2060
R7 2700x
16gb Ram
1 tane m2 2 tane hdd
6 tane fan
Güç konusunda 650w yeterli olur herhalde

650w yeterli olur evet powerboost zaten leş bi marka sharkon daha iyi olur fakat bana sorarsan ikisinide önermem kaliteli bir psu almanı öneririm.

Hdd lere gelicek olursak test etmeden bilemeyiz, bi teste sok derim.

thestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
650w yeterli olur evet powerboost zaten leş bi marka sharkon daha iyi olur fakat bana sorarsan ikisinide önermem kaliteli bir psu almanı öneririm.

Hdd lerde geçen gün garip bir şey oldu sıfır sıkıntı kasayı açtım.Fanın vidasını sıktım kapattım 2 disk de gidip gidip gelmeye başladı.Groove müzikten şarkı açıyorum disk bir anda gidiyor can sıkmaya başladı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

800TL ye alınabilecek PSU ne var?

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
SHP650 üzgün PSU, 800 TL'ye ikinci elden mis gibi High Power Performance GD bulunur.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sence bu alınabilir mi sıfır olarak? geçenlerde 650W bu fiyattaydı ama indirime girmemiş sadge.

Biraz "arada" bir fiyatı var, PSU kendi başına iyi ama biraz para koyup Core Reactor almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum, veya aynı paradan Performance GD de bir alternatif.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İl içinde düzgün PSU yok ki.

Biraz araştırın, olmadı çevre illerden arayın.
Bununla uğraşmak istemezseniz bütçe arttırıp PH-P550G (@DerratiX attı) veya Performance GD bakın.

thestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri