Arama sonuçları: *

1. E

Emülatör pubgmobile kasma soruhu

Dostum seninki darboğaz büyük ihtimalle
  2. E

Emülatör pubgmobile kasma soruhu

iyi bir sistemim var PUBG mobile fazlasıyla yeteceğini düşündüğüm ama 90 fps ıalmama rağmen çok fazla drop yiyorum ve oyun takııyor bunu nasıl çözeceğim yardımcı olursanız sevinirim RAM16 gb 3600 MHZ kingston Ekran kartı RX 6600 Anakart GİGABYTE B450M S2HİşlemciAMD RYZEN 5 5600
  3. E

R5 5600 Cinebench R23 testi sonuçları kötü

hocam bios resetleyip ayar çekmek için yardımcı olabilecek bir video var mı
  4. E

R5 5600 Cinebench R23 testi sonuçları kötü

RAM KİNGSTON FURY 3600 MHZ 16 GB RAM Anakart GİGABYTE B450M S2H Bilgisayarımdan tam performansı almadığımı düşünüyorum. Özellikle oyunlarda drop yiyorum, Cinebench R23 testi bana düşük geldi, sizce ne yapabilirim?
  5. E

18 yaş altı için banka hesabı

18 yaş altı için yüklü para (100k ve üstü) tutabileceği bir banka veya papara benzeri uygulamaları var mı ama
  6. E

Papara ceza veriyor mu

Kral kaç k para çektiğin oldu benim düşüncem 5k gibi Bi abla çekersem yermiyim ceza
  7. E

Papara ceza veriyor mu

Papara hesabımla Bi kaç kere kaçak bir uygulamaya para attım ve çektim şimdi büyük bi para çekmem lazım dün öğrendiğim kadarıyla papara ceza kesiyormuş arkadaşlarımda çok oynadı aynı uygulamadan sizce bir sorun yaşarmıyım
  8. E

bluestack ayarlarım nasıl olmalı

şu anda aktif olarak rise of kingdoms oynuyorum savaşlarda malum yoğun bir oyun sizce bu sistemle ayarları nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...
  9. E

HyperX Cloud 2 alınır mı? Şu anda

HyperX Cloud 2 1800 TL sizce alınır mı? Kasım ayında bu fiyatlara düşecek daha iyi bir kulaklık var mı ve ya Cloud 2 daha çok düşer mi? Not: Gigabyte B450M S2H anakartım var.
  10. E

Fifa 23 tam olarak kaç gb

Dediğim gibi 100 GB kullanalıabilir alan diyor ama tam olarak kaç GB indirme olur
  11. E

FIFA 23 nereden hızlı iner

EA Play alacağım sizce nereden indirsem hızlı iner Epic Games'in yavaş olduğunu duydum Xbox Game Pass mi yoksa Steam mı başka önereceğiniz seçenekte olabilir.
  12. E

Alacağım kulaklığın rafta olması sorun yaratırmı

Kulaklık alacağım razer BlackShark V2 X arçelik den sadece 1 adet kalmış o da ürünleri sergiledikleri girerken görülen kabin bu sorun yaratır mı aradım ürüne 0 dediler Acaba beklediği için sorun yaşarmıyım
  13. E

Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Bu anakartla performans sorunu yaşarmıyım
  14. E

Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Razer BlackShark V2 X alacağım fiyatı ortada 1.5 k anakartım Gigabyte B450M S2H sizce bu anakart la problem yaşar mıyım nasıl bir kulaklık FPS oyunları oynuyorum genelde mikrofonu ideal olması ve iyi ses kasabilmem önemli.
  15. E

Sizce hangisi alınır

Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum kaliteli ve uzun vadeli sağlam ses kasabileceğim Bi kulaklık olması önemli bütçe 1.5 k civarı Bi kça tane düşündüğüm var Razer BlackShark V2 X Hyperx Cloud Core HX-HSCC Corsair hs55 Sizce bunlardan hangisi daha iyi veya bu fiyat bandında daha iyi Bi...
  16. E

Kulaklık önerisi verirmisiniz

1.4 1.5 k bandında kulaklık önerisi verirmisiniz uzun ömürlü iyi ses kasılabilen
  17. E

Windows 10 dan 11 e geçeceğim ne kadar sürer

Peki bilgisayarımdaki ayarlar sıfırlanır mı güç ayarları vs
  18. E

Windows 10 dan 11 e geçeceğim ne kadar sürer

Şu an Windows 10 kullanıyorum 11 e geçeceğim bu ne kadar sürer çok vaktimi alırmı ve İnternet hızıyla alakası varmı
  19. E

Cinebench R23 testi sonuçları çok düşük

Resimlerdeki gibi aşırı düşük performans alıyorum oyunlarda da fps düşük ne yalıyım yardımcı olurmusunuz
  20. E

Cinebench R23 yaptım sonuçları nasıl performans sıkıntısı yaşıyorum

RAM8x8 16 GB 3600MHz SSD modeli kioxia M.2 SSD Ekran kartı Rx 6600 AnakartB450M s2h İşlemciAmd ryzen 5 5600 Fotoğrafta göründüğü gibi bu puanlar normal mi kötü mü oyunlarda düşük FPS alıyorum valorant ta 170 battlefield 5 te 70 civarı bunun nedeni nedir ve nasıl çözerim?
Top Bottom