Neler Yeni

18 yaş altı için banka hesabı

Emin58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Emin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
18 yaş altı için yüklü para (100k ve üstü) tutabileceği bir banka veya papara benzeri uygulamaları var mı ama

mkeskin0

80+
Papara da olabilir artık ibanı da var gayet kullanışlı veya ailenle garanti bankası ,İş bankasına gidip hesapta açtırabilirsin. Para sisteme göre yüklü değil bu arada o konuda için rahat olsun.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yusuf Kaplan
18 yaş altı için yüklü para (100k ve üstü) tutabileceği bir banka veya papara benzeri uygulamaları var mı ama
Banka hesabı için ailenden birisinin onayı olması gerek. İmza yetkisi için. Babanla gidip herhangi bankada açabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Yegen
Papara da olabilir artık ibanı da var gayet kullanışlı veya ailenle garanti bankası ,İş bankasına gidip hesapta açtırabilirsin. Para sisteme göre yüklü değil bu arada o konuda için rahat olsun.
Papara tavsiye etmem 18. Yaş alti için veli onayı gerekiyor yaptın diyelim Veli'nin sözleşmeli hesaba geçmesi gerekiyor seninde geçmen için eğer sadece onaylı hesapta kalırsan ATM'den para cekemiyorsun IBAN sistemi aktif olmuyor bide kart göndermeleri uzun sürüyor ben şahsen 2 ay içinde anca alabildim şimdi nasıldır bilmem ama böyle bir durumda anne ve babanı alarak kendine kart çıkarabilirsiniz diye biliyorum banka kartı bı araştırın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eyüp YİLDIRIM
Ziraat katılım bankası var ben şahsen kullanıyorum havale eft vs hiç ücret kesintisi yapmıyor hesap kullanım ücreti vs de yok bence güzel seçim.

Top Bottom