Arama sonuçları: *

1. S

9mm kurusıkı tabanca önerisi

Arkadaşlar elimde 10-12 senelik blow f92 tabanca vardı. Sanırım yarı emniyette atış yapılmış ve emniyet dağılmış. Silah eski olduğu için üst kızağı bulamıyorum. Bende silahı değiştirme kararı aldım. 1000-1500 bandında kaliteli sağlam tabanca önerir misiniz?
  2. S

Ps4/5 harici diske oyun kopyalama

Arkadaşlar ps4 için kullandığım harici diski ps5 e bağlayıp kullanıcam fakat aynı zamanda harici disk içindeki bazı oyunları hem ps4 de kullanmaya devam etmek için ps4 ün dahili depolamasına kopyalamak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
  3. S

R6Siege mobile ne oldu?

Bir ara çıkmıştı. Şimdi noldu? Appstore da yok.
  4. S

Fl studio mobil mi ableton note mu?

Bu işe yeni başlıyorum. Hangi programı önerirsiniz?
  5. S

Ipad fl studio alınır mı?

Arkadaşlar şarkı remixlemek ve beat yapmak için program arıyorum. İpad için app store da 330 TL ye satılıyor. Sizce alınır mı? Mobil versiyonla pc versiyonu arasında fark var mı? Varsa neler? Eğer bildiğiniz alternatif programlar varsa önerirseniz sevinirim.
  6. S

Apple pencil 2 şarjı kendi kendine azalıyor

Arkadaşlar pencil 2. Nesile sahibim. Tablete bağlı bir şekide duruyordu. Normalde kullanılmazken kendi kendine şarjı dolması gerekirken benim kullanmamama rağmen şarjı %98 olmuş. Bunun sebebi nedir?
  7. S

Ipad için olmazsa olmaz dediğiniz uygulamalar.

Arkadaşlar ipadlerde olmazsa olmaz dediğiniz ücretli/ücretsiz üretkenlik ve eğelence uygulamalarını yazar mısınız?
  8. S

Ipad için dj programı

Dj uygulaması arıyorum. kaliteli bulduğunuz uygulamaları önerir misiniz? Ücretli/ücretsiz fark etmez.
  9. S

Üniversite hazırlık 2. Dönem

Arkadaşlar ikinci dönem başladı ve ben nedense 3.5 ay kalmasına rağmen daha çok uzun bir süre varmış gibi hissediyorum. Önceden yks ye girmiş olanınız varsa söyleyebilir mi bu ikinci dönem hızlı mı geçti yoksa aheste aheste sıka sıka bunalta bunalta mı?
  10. S

Yurttayken sebepsiz gelen ağlama isteği

Arladaşlar bu sene sınav senem daha iyi çalışabileyim diye yurda gidiyorum. Yol yorgunluğu gibi sorun yaşamamak için. İlk dönem biraz zor geçti. Aile özlemi noktasınıda geçtim fakat yurtta bulunduğum süreçte arada bir içime bilmediğim bir şey oturuyor veağlama isteği geliyor. Sebebi yok. Acaba...
  11. S

Ipad e crack oyun indirmek

Arkadsşlar bu cihaza zarar verir mi? Eğer sizde crack oyun indiriyorsanız nasıl yapıyorsunuz?
  12. S

Huawei matepad 11 alınır mı?

Arkadaşlar google desteği olmaması beni şüpheye düşürdü. Kalem hissiyatı nasıl? Önerebileceğiniz alternatif max 14-15k olacak tablet önerir misiniz? Kalemi ve yazması kaliteli cihazlar tercihimdir.
  13. S

Ipad 10. Nesil alınır mı?

Arkadaşlar 10. Nesil ipad alınır mı?Önerebileceğiniz başka alternatif cihazlar var mı?
  14. S

Uygun fiyatlı zippo nereden bulabilirim?

Uygun fiyatlı orijinal zippo nereden bulabilirim. Bildiğiniz yer/site var mı?
  15. S

F/p zippo tipi çakmak önerisi

Arkadaşlar elde sağlam durcak dandik olmayan zippo tipi çakmak önerebilir misiniz?
  16. S

Türktelekom müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.

Arkadaşlar 444 1 444 ü arıyorum. Mobille ilgili sorunum var. Tuşlamaları yapıyorum fakat temsilciye bağlanabilmem için bana seçenek sunmuyor. Ben bu temsilciye nasıl bağlanabilirim.
  17. S

Ankara dodge distribütör galerisi nerede?

Arkadaşlar internette sadece servisin konumu görünüyor. Sıfır dodge almak için nereye gitmek gerekir.
  18. S

Lightyear disney+ türkiye ye geldi mi?

———————k
  19. S

Disney mega pack nereden güvenli indirebilirim?

Arkadaşlar nostalji olsun diye indirmek istiyorum steam de disneyin bile unuttuğu oyunlar topluca 450 lira. Bu kadar eski oyunlara o kadar para baymak istemiyorum. Nereden güvenli indirebilirim?
  20. S

Disney+ animasyon filmleri

Disney pixarın tüm filmleri disney+ a dahil mi?
Top Bottom