Neler Yeni

Huawei matepad 11 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Arkadaşlar google desteği olmaması beni şüpheye düşürdü. Kalem hissiyatı nasıl? Önerebileceğiniz alternatif max 14-15k olacak tablet önerir misiniz? Kalemi ve yazması kaliteli cihazlar tercihimdir.

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Arkadaşlar google desteği olmaması beni şüpheye düşürdü. Kalem hissiyatı nasıl? Önerebileceğiniz alternatif max 14-15k olacak tablet önerir misiniz? Kalemi ve yazması kaliteli cihazlar tercihimdir.
Alınır güzel bir cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

İpadlerede bakın derim

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Gspace ile playstore ve google servisleri kullanılabiliyor kalemi manyetik bir şekilde tablete yapışıp şarj olabiliyor. Basınç sensörü de var diye okumuştum. Ayrıca klavyeli kılıfıyla birlikte geliyor ve gayet kaliteli.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Ali yılmaz
Alınır kral yakın zamanda Bi konu daha açıldı detaylıca yazdım bakmanı öneririm kalem hissiyatı çok yşi gerçek kalemden benim için tek farkı ekran olduğu için daha kaygan olması o kadar. Çizim yapılabilecek düzeyde. Google programlarını gspace uygulamasıyla sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Nadiren uygulamalar takılıyor o kadar saniyelik oda. Gta sa oynuyorum misal Google play üzerinden sıkıntı yok hiç YouTube da aynı şekil. Tableti başka bir cihaz gibi gösteriyor gsapce.. bu bütçede ipad önermem aksesuarıyla birlikte gereksiz pahalı ve benim için teknolojisi yetersiz. Tab7 ve matepad 11 en güzelidir. 8 aydır kullanmaktayım yaklaşık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır kral yakın zamanda Bi konu daha açıldı detaylıca yazdım bakmanı öneririm kalem hissiyatı çok yşi gerçek kalemden benim için tek farkı ekran olduğu için daha kaygan olması o kadar. Çizim yapılabilecek düzeyde. Google programlarını gspace uygulamasıyla sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Nadiren uygulamalar takılıyor o kadar saniyelik oda. Gta sa oynuyorum misal Google play üzerinden sıkıntı yok hiç YouTube da aynı şekil. Tableti başka bir cihaz gibi gösteriyor gsapce.. bu bütçede ipad önermem aksesuarıyla birlikte gereksiz pahalı ve benim için teknolojisi yetersiz. Tab7 ve matepad 11 en güzelidir. 8 aydır kullanmaktayım yaklaşık.
Hocam s7 tab mı yoksa matepad 11 mi önerirsiniz?

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
14-15 arası ise hiç düşünmeden ipad air alın derim.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Ali yılmaz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
araştırdığım kadarı ile 3. parti uygulamar google ın eksikliğini hissettirmiyor hocami bede ipad alacaktım vazgeçtim matepad 11 alcağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
araştırdığım kadarı ile 3. parti uygulamar google ın eksikliğini hissettirmiyor hocami bede ipad alacaktım vazgeçtim matepad 11 alcağım
Gönlüm ipadden yana fakat 10. Nesil alsam kalemine ayrı para kalem adaptörüne ayrı para. O da biraz bütçeyi zorluyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut
Gönlüm ipadden yana fakat 10. Nesil alsam kalemine ayrı para kalem adaptörüne ayrı para. O da biraz bütçeyi zorluyor.
hocam 10. nesil ipad çok kötü şahsen çok fazla kısmışlar asla parasına değmez ipad alacaksanız illa ipad 9 alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

cihazı ne için kullanacaksınız? ona göre öneri vereyim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,868
Üyeler
142,042
Son üye
semihK.
Top Bottom