Neler Yeni

Huawei matepad 11 alınır mı?

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali yılmaz
Google desteği olmaması hiç sorun oldu mu?
Hayır sorunsuz kullanıyorum uygulamayı bir tek chrome da sıkıntı yaşıyorum oda 32 bitmiş sanırım açıyor ama sık takılıyor onun haricinde bütün uygulamalar sorunsuz. En sevmediğim şey tablette uygulama güncellemeleri. Otomatik yapmıyor apk usuli güncelleniyor tek tek. Oda hallolsa on numara cihaz. Güncellemek uğraşmak istemiyorum derseniz tab s7 yani. Ayda bir güncelliyorum ben toplu olarak şahsen.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Olcay akbulut
Hayır sorunsuz kullanıyorum uygulamayı bir tek chrome da sıkıntı yaşıyorum oda 32 bitmiş sanırım açıyor ama sık takılıyor onun haricinde bütün uygulamalar sorunsuz. En sevmediğim şey tablette uygulama güncellemeleri. Otomatik yapmıyor apk usuli güncelleniyor tek tek. Oda hallolsa on numara cihaz. Güncellemek uğraşmak istemiyorum derseniz tab s7 yani. Ayda bir güncelliyorum ben toplu olarak şahsen.
hocam opera iyi diorlar matepad için

kaytannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
kaytan
Kesinlikle o paralara apple cihaz alınmalı.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali yılmaz
hocam opera iyi diorlar matepad için
Aynen bende şuan Opera dan yazıyorum çok stabil. Chrome verileri ide eleştirdim pc üzerinden. Chrome'dan daha çok sevdim ama pcden dolayı chrome alışmışız o yüzden.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Arkadaşlar google desteği olmaması beni şüpheye düşürdü. Kalem hissiyatı nasıl? Önerebileceğiniz alternatif max 14-15k olacak tablet önerir misiniz? Kalemi ve yazması kaliteli cihazlar tercihimdir.
Samsung tab s8 plus sahibiyim. Eğer toplantı tarzı işlerle haşır neşirsen çok işe yarıyor. Büyük ekran, güncel OS ve kalem dahili fiyatı en son 13-14 k arasındaydı. Dex desteği, (lag çok büyük sorun ama) ikincil ekran özelliği, kalemi, ekran boyutu ve yüksek hz oranı, ekran kalitesi, ses kalitesi vb. temel özellikleri cidden harika.

Eğer tablet olsun, ben tablet kullanmak istiyorum dersen tabii bu ürün o kriterler dışında kalıyor. Büyük ekranı ve o özellikleri kullanabilmek için entegre edilmiş 10.000 lik bir bataryası ile ağır kalıyor biraz. 500 küsür gram ağırlığı, tutup gezemezsin rahatça.

Uzun lafın kısası; tablet istiyorsan Ipad tarafına, görsel çalışmak, film dizi izlemek ve bunları iyi tecrübe etmek yanında birde güncel teknoloji istiyorsan tab s8 serisi iyi bir tercih olabilir.

Top Bottom