Arama sonuçları: *

1. Smoke.

PGL Major Copenhagen 2024

Turnuva biteli çok oldu anca hatıra olarak alırsın
  2. Smoke.

Rgb Kontrolcu Anakarta Nasıl Baglanır ?

bilgisi olan kardeslerimizi bekliyorum :)
  3. Smoke.

Sadece kumanda ile kasa RGB kontrol ediliyor ben kumanda yerine yazılımla bütün RGB'leri kontrol etmek istiyorum eşit calıssın diye bu mümkün mü acaba detaylı fotograf isteyene kasayı açıp tekrar atabilirim. SignalRGB yazılımı anakart, ekran kartı, RAM, sıvı sogutma, kulaklık, klavye, mouse...
  4. Smoke.

işte ben hiç anlamadıgım için o arkadaki kabloları neyi nereye baglıcam bana yardımcı olabilir misiniz
  5. Smoke.

hayırlı forumlar arkadaslar ben bundan yaklasık 6-7 ay önce bir kasa topladım sizlere sorum şu kasa RGB fanlarınıda tek bir yazılım ile kontrol edebilir miyiz ? anakart: msi mag b650 tomahawk wifi kasa: Dark v30 Signal RGB programını denedim bugun sıvı sogutma , Ramler,ekran...
  6. Smoke.

CS2 PGL Major Copenhagen 2024 Pick Em'leri

hayırlı forumlar bu sekilde yaptım ama degişiklik gösterebilir dün bende konu açmıstım ama bu forumda ilgilenen pek yok sanırım o yüzden bilgi alısverisi yapamıcaz sanırım
  7. Smoke.

Ucuza Windows11 Key Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

ah ah ne insanlar var sorma gitsin :D
  8. Smoke.

Ucuza Windows11 Key Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

saglamlisans sitesinden almıstım bi sorun yasamadım umarım sende sorun yasamazsın
  9. Smoke.

PGL Major Copenhagen 2024

Cs2 nin ilk Major'u için Tahminlerimizi bu başlıkta paylaşalım hayırlı günler :) Bilet Fiyatı 9,99 Dolar ve 17,99 dolar olarak 2 seçeneklidir. PGL CS2 Major Kopenhag, 17 Mart'tan itibaren iki hafta boyunca gerçekleşecek. Valve, daha önce kullanılan 'Meydan Okuyanlar', 'Efsaneler' ve...
  10. Smoke.

M4A1-S vs M4A4 CS2

M4a1-s der geçerim bence kullanımı daha kolay mermisi az olsada 2 adamı almayı başarıyorsun printstream skini alabilirsen severek oynarsın
  11. Smoke.

Win11 Home lisans satın alacağım yardım

Bende satın aldım sağlamdır bi kere lisans giriyorsun bir daha girmene gerek kalmıyor
  12. Smoke.

Oyun oynarken oyundan atıp mikrofonun bir daha çalışmaması

ben bunu direkt pc baglantılı oldugunu düşünüyorum neden dersen eski pc de ekran kartından dolayı ısınıp reset atardı açıldıgında ne ekran kartı driveri duruyordu nede ses driverleri duruyordu buda bunun gibi bişi pc deki donanımdan kaynaklandıgını düşünüyorum cs2 problemi olsa direkt oyundan...
  13. Smoke.

Xiaomi 20.000Mah PowerBank 310₺😮[Sahte]

el yapımı bombanız hayırlı olsun powerbank degil bomba olmus o
  14. Smoke.

FREEDOS PROBLEMİ yardımmm

7 sene önce vatan pc den topladıgım bilgisayara oradaki arkadaslar format atmamıstı satın al windows'u demişlerdi dün gibi hatırlıyorum fiyatı 500 TL idi bende flash bellek alıp net cafeye gidip flasha format atıp eve gelip kurmustum sende suan gidip 20-30 TL vererek flash'a attırabilirsin net...
  15. Smoke.

Rdr 2 kaç saatte iner ?

arkadasın dedigi net hızı 30 steamin max verecegi 5 buda 2 günden fazla zaman demek inmesi kısaca konuyu açan arkadas bizi görüyorsa min: 1 gün max 2,5 günde iner oyun teşekkür ederim
  16. Smoke.

Rdr 2 kaç saatte iner ?

birde bunu steam üzerinde deneyelim mi mesela bende rd2 var sileyim tekrar kurayım izliyelim max 80 verir oda ne zaman biter attıgınız sitenin mantıgına göre 3,5 saat sonra :)
  17. Smoke.

Rdr 2 kaç saatte iner ?

öncelikle bilginiz için teşekkürler fakat söyle bir durum söz konusu ben 1000mb kullanıyorum yaklasık bunun testinde 980 gözüküyor bunu düz 950/8=118 yapar ben hiç steamde 80 üstüne cıktıgımı düşünmüyorum yazınız dogru ama bu bilginin calısmadıgı yönünde düşünüyorum
  18. Smoke.

Xiaomi 20.000Mah PowerBank 310₺😮[Sahte]

kimsenin umrunda oldugumuzu düşünmüyorum
  19. Smoke.

DDR5 ve DDR4 sistem 3sistem arasında hangisi daha iyi

bende yeni toplamıs oldugum ddr5 pc var ve cok yavas acıldıgını size bildirdim eger ddr5 alırsanız sizde benim gibi acılmasını beklemek zorunda kalacaksınız onu izah etmek istedim :) şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın insallah
  20. Smoke.

DDR5 ve DDR4 sistem 3sistem arasında hangisi daha iyi

konu olarak paylasım yaptım video cektim 7 senelik pc bile daha erken acılıyor ddr5 sistemler böyleymiş suan için
Top Bottom