Neler Yeni

Rdr 2 kaç saatte iner ?

YazılımKafa

80+ Silver
30 mbps internetim var bilgisayara ethernet ile bağlı rdr 2 kaç saate iner
Saatte 13.5 gb indirirsin max. İndirme miktarına bak ona göre hesapla. Ayrıca zaten indire basınca orda yazıyor ne kadar süreceği. Ne saçma konu bu. Her şeye de konu açmayın

Smoke.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk Altın
Hocam bu kağıt üstü senin internetinin stabilitesine göre değişiklik gösterir .
arkadasın dedigi net hızı 30 steamin max verecegi 5 buda 2 günden fazla zaman demek inmesi kısaca konuyu açan arkadas bizi görüyorsa min: 1 gün max 2,5 günde iner oyun teşekkür ederim

YazılımKafa

80+ Silver
öncelikle bilginiz için teşekkürler fakat söyle bir durum söz konusu ben 1000mb kullanıyorum yaklasık bunun testinde 980 gözüküyor bunu düz 950/8=118 yapar ben hiç steamde 80 üstüne cıktıgımı düşünmüyorum yazınız dogru ama bu bilginin calısmadıgı yönünde düşünüyorum
Sunucu yoğunluğu vs göre değişir. Düşük hızda genelde fazla sapmaz. Ama 1000 mbps gibi hızlarda bazen dediğin gibi 80 lerde indirebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadasın dedigi net hızı 30 steamin max verecegi 5 buda 2 günden fazla zaman demek inmesi kısaca konuyu açan arkadas bizi görüyorsa min: 1 gün max 2,5 günde iner oyun teşekkür ederim
Öyle bir şey yok. 9-10 saate indirir

Sunucu yoğunluğu vs göre değişir. Düşük hızda genelde fazla sapmaz. Ama 1000 mbps gibi hızlarda bazen dediğin gibi 80 lerde indirebilir

Öyle bir şey yok. 9-10 saate indirir
Steam 5 le indirmez

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,299
İsim
bilo
Discord
b1l0
öncelikle bilginiz için teşekkürler fakat söyle bir durum söz konusu ben 1000mb kullanıyorum yaklasık bunun testinde 980 gözüküyor bunu düz 950/8=118 yapar ben hiç steamde 80 üstüne cıktıgımı düşünmüyorum yazınız dogru ama bu bilginin calısmadıgı yönünde düşünüyorum
Bende tam çalışıyor hocam, bilgi ezber bilgi tabi iş pratiğe gelince tam öyle olmaması muhtemel, o yüzden kesin konuşmadım 9-10 saat dedim.
valla bende ttnet'ten 24mbps alıyorum ama 2'yi geçemedim indirmelerde.
Wifide iseniz veya interneti meşgul eden başka şeyler var ise olabilir. Kesin /8i olacak diye bir şey de yok zaten birçok faktöre bağlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,956
Üyeler
142,493
Son üye
furieux
Top Bottom