Arama sonuçları: *

1. CanerKaraca

Bilgisayar Bazen Açılmıyor

Merhaba, masaüstü bir bilgisayarım var. Bilgisayar bazen açılıyor, bazen açılmıyor. Kafasına göre. İçini açıp tüm parçaları çıkartıp takıyorum, açıyorum, açılıyor, bu sefer oldu deyip kapağını kapatıyorum, yerine koyuyorum, tekrar açılmıyor. Bilgisayarı açıyorum fanlar v.s. her şey çalışmaya...
  2. CanerKaraca

15-18K Laptop Önerisi

Merhaba, aklımda iki model var. Sizce hangisini almalıyım? Ya da bu ikisi dışında bir öneriniz var mı? Aralarında şuan 1.5K fark var, bu farka sizce değer mi? https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/product-specifications/2101443112...
  3. CanerKaraca

Steam Bakiyesini Nakite Çevirme

Merhaba steamde bakiyem var bunu en az kayıpla nakite çevirmenin yolları nelerdir?
  4. CanerKaraca

Mouse Klavye Çalışmıyor

Arkadaşlar yanlışlıkla USB driverını sildim ve yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra mouse ve klavye çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim?
  5. CanerKaraca

Masaüstü Bilgisayarım Kaç Para Eder?

Merhaba, üniversite dolayısıyla masaüstü bilgisayarımı satıp laptop almayı düşünüyorum. Bilgisayarımın komple değeri nedir? Anakart: Gigabyte B450-M S2H Ekran Kartı: MSI GEFORCE GTX 960 GAMING 2G İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X RAM: G.Skill Ripjaws V 16GB 3000mhz CL16 SSD: Kingston A400 240GB HDD...
  6. CanerKaraca

TP-LINK TD-W9960 Ipv6 Nasıl Açılır?

Merhaba, TurkNet tarafından hattıma ipv6 tanımlandı. Modemim için bunu nasıl ayarlayabilirim? Arayüz demosu: https://emulator.tp-link.com/TD-W9960/index.htm
  7. CanerKaraca

Bilgisayar Aniden Donuyor

Merhaba, 1 aydır bilgisayarı açmamıştım. Bugün ilk defa açtım ve bilgisayar ışıkları yanmasına rağmen görüntü vermedi. Bi bilgisayarın içini açtım tozunu falan aldım tekrar taktım herşeyi ve açıldı. Ardından biraz takıldım ve aniden bir anda dondu. 30 dk falan bekledim geri gelmedi neyse dedim...
  8. CanerKaraca

Yeni İnternet Sağlayıcı Önerisi

Turknet 75-8 paketini kullanıyorum. 170₺ olmuş yeni zamla. Ayriyeten de ev telefonu hizmeti alıyorduk o da 10₺ idi şimdi kim bilir kaç olmuştur (çok iyi bir hizmet ayrıca her yöne yurtdışı dahil 1000dk'ya 3₺ ödüyorduk ilk başta). Yeni zamla TurkNet'in fiyatıyla diğer operatörlerin fiyatlarları...
  9. CanerKaraca

M-ATX için küçük mütevazı kasa önerisi

Arkadaşlar odam küçük. Mütevazı, "çok" küçük, "ucuz" bir kasa arıyorum. Anakartım m-atx, soğutucum stok bu yüzden herhangi bir kasayı önerebilirsiniz. Ucuz olması tek kriterim ışıklı mışıklı olmasına gerek yok. PSU'm var.
  10. CanerKaraca

Aerocool CS-107 Kasa

Merhaba, odam çok dar ve alacağım kasanın küçük olmasını istiyorum. Soğutucum stok, anakartım M-ATX. Bu yüzden kasa içerisinde yer konusunda pek sıkıntı çekeceğimi düşünmediğim için küçük kasa tercih etmek istedim. Model olarak Aerocool CS-107 tercih ettim fakat sizlerin de görüşlerini almak...
  11. CanerKaraca

Elektrik Kesintisi Şikayeti

Merhaba, günlerdir elektrik çat diye kesiliyor İstanbul'un göbeğinde bilgisayar başındayken. Üstelik planlı bakım sayfasında da yok kesileceği. Evdeki elektronik aletler bozulursa diye nereye şikayet edebilirim BEDAŞ'ı? Detaylı bilgisi olan var mı?
  12. CanerKaraca

Twitter Dünya Gündemi

Twitter'da keşfette bütün ülkelerin gündemlerini seçebiliyorum fakat genel dünya gündemi seçeneği yok. Nasıl açabilirim?
  13. CanerKaraca

FIFA 22 Kontrolcü Sorunu

Arkadaşlar bu FIFA insanı gerçekten çileden çıkarıyor. Pes 2021 oyuncusuydum 2022'de oyun çok kasmaya ve gerçekten kötü olduğu için FIFA'da indirim olunca FIFA aldım. Pes'te çakma PS2 kolları bile sorunsuz çalışırken FIFA beyimiz XBOX kolu ile çalışıyor sadece. Allah'tan Steam sayesinde de en az...
  14. CanerKaraca

Batman Film Serisi Hakkında

Batman filmlerini çok seviyorum. Fakat bu film serisi hakkında anlamadığım bir şey var. Neden sürekli Batman'de bazı şeyler farklı olarak lanse ediliyor? Mesela Suicide Squad filmindeki jokere bakıyoruz bir de normal Joker filmindeki jokere bakıyoruz tamamen farklı karakterler sanki. Mesela...
  15. CanerKaraca

Bitlo Yeni Üyelere 30₺ Hediye (KYC YOK)

Merhaba, Bitlo davet koduyla yeni gelenlere 30₺ para hediye ediyor. Para anında FAST ile yatıyor. Kampanya bu ay içerisinde geçerlidir. KYC zorunlu değildir. Referans kodumla üye olarak siz de 30₺ kazanabilirsiniz. Referans Linkim (Tıkla) Referans kodum: 4bd07z Not-1: KYC şartı yoktur. Kanıtı...
  16. CanerKaraca

ICRYPEX Yeni Üyelere 30₺ Hediye (YATIRIMSIZ, ÇEKME LİMİTİ YOK, KYC YOK)

ICRYPEX davet koduyla yeni gelenlere 30₺ para hediye ediyor, parayı direkt çekebilirsiniz, limit yoktur. Para anında FAST ile yatıyor. KYC PC'den çekerseniz şart değildir. Referans kodumla üye olarak siz de 30₺ kazanabilirsiniz, referans ile olmazsanız paranız gelmez. Referans kodum...
  17. CanerKaraca

Bitexen Yeni Üyelere 30₺ Hediye (YATIRIMSIZ)

Merhaba arkadaşlar Bitexen davet koduyla yeni üye olanlara 1 bitexen yani yaklaşık 30-35₺ değerinde hediye veriyor. Kampanya bu ay içerisinde geçerli. Referans kodumla üye olarak siz de 30₺ kazanabilirsiniz. Referans kodum: 25662389 Not: Kazanabilmek için kimlik onayı ve ikametgah belgesi...
  18. CanerKaraca

Biostar Çift Fan RX 6500XT 3,999₺

Marka takıntısı olmayanlar alabilir. Bu fiyata tek fan varken çift fanlısını ve ucuzunu almak daha mantıklı. Son 18 saat. Param olsaydı da alsaydım direkt keşke. https://www.gamegaraj.com/urun/biostar-rx6500xt-4gb-64bit-gddr6-2/
  19. CanerKaraca

Windows 10 Menü Yardımı

Merhaba, aşağıdaki görseldeki kelimelerin harflerinin altındaki çizgiyi nasıl kaldırabilirim, ihtiyacım yok.
Top Bottom