Neler Yeni

Aerocool CS-107 Kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Caner Karaca
Merhaba, odam çok dar ve alacağım kasanın küçük olmasını istiyorum. Soğutucum stok, anakartım M-ATX. Bu yüzden kasa içerisinde yer konusunda pek sıkıntı çekeceğimi düşünmediğim için küçük kasa tercih etmek istedim. Model olarak Aerocool CS-107 tercih ettim fakat sizlerin de görüşlerini almak istiyorum. İyi bir kasa mıdır? Herhangi bir sıkıntısı var mı? Bu kasa gibi hatta bundan da daha küçük kasalar var mı? Işıklı mışıklı ya da cam falan olsun diye bir şartım yok, hava alsın yeterli.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,533
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Micro ve Mini ITX için güzel kasadır. Tercih edilebilir.

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Dün teknobiyotik kanalında izledim incelemesini.ısınmayan bi kartınız varsa fena değil.baya bi küçük kasa.ama şöyle düşündüm izledikten sonra.eğer ileride değiştirmek isterseniz mantıksız.iki kez masraf etmiş olursunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Caner Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dün teknobiyotik kanalında izledim incelemesini.ısınmayan bi kartınız varsa fena değil.baya bi küçük kasa.ama şöyle düşündüm izledikten sonra.eğer ileride değiştirmek isterseniz mantıksız.iki kez masraf etmiş olursunuz.
Yok değiştirmeyeceğim fakat bazıları PSU bölmesi yukarda diye kötü demiş. Siz ne düşünüyorsunuz?

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Yok değiştirmeyeceğim fakat bazıları PSU bölmesi yukarda diye kötü demiş. Siz ne düşünüyorsunuz?
Tercih meselesi benim için farketmezdi mesela ha üstte ha altta.ama HDD ve sata ssd takmak için 1 adet yerleri var.ikinci sata ssd takarsan fanın arkasına tskıyorsun.oda hava akışını engeller.bilgin olsun.

Top Bottom