Arama sonuçları: *

• Users: Rawls
  • Order by date
  1. R

Aliexpress Gümrük Vergisi

Hocam tasarruf miktarı dediği vergimi oluyor? eğer oysa 700 tl falan ücret çıkıyor Valla ürünü alırken herhangi bir şey yazmıyordu vergi ile ilgili bir seçenek göremedimde inşAllah çok bişey çıkmaz
  2. R

Valla bilmiyordum hocam daha önce alışveriş yapmadım bilseydim öyle yapardım. Kargo geldiğinde ödesem fiyat farkı oluyormu ki?
  3. R

Arkadaşıma bir hediye aldımda malesef paylaşamam. Vergi muhabbetini sonradan öğrendim.
  4. R

Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Aliexpress'ten 9 bin tl lik bir alışveriş yaptım ama bunun gümrük vergisi kaç para çıkar paket 30kg geçer muhtemelen bu konuda yardımcı olabiliecek varmı
  5. R

MSI Optix G24C6 Ghosting.

İade talebi oluşturdum kargo geldi ama daha transfer sürecine girmedi bayram tatili nedeniyle umarım bir sorun çıkarmazlar.IPS paneldede aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum. Hepsi buradadan almıştım İnşAllah iade de bir sorun çıkarmazlar ise TN panel almayı düşünüyorum. 1657479434 Yükselttim...
  6. R

MSI Optix G24C6 Ghosting.

Arkadaşlar yeni monitör aldım fakat ghosting sorunu yaşıyorum pubg de daha çok karanlık siyah ortamlarda siyah ögeler mouse çevirirken gölgeleniyor gözüme çarpıyor aydınlık ortamlarda sorun olmuyor. Monitörü iade etmeyi düşünüyorum fakat bu fiyat bandındaki tüm monitörler de bu şekilde ghosting...
  7. R

msi optix g24c6 monitör nasıldır

Kral bende aynı monitörden aldım fakat ghosting sorunu yaşıyorum sende aynı sorunu yaşıyormusun?
  8. R

144 Hz 24 İnç VA Panel Monitör Önerisi

MSI Optix G24C6 23.6" 144Hz 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync Premium Full HD Curved Oyuncu Monitör https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c6-23-6-144hz-1ms-2xhdmi-display-freesync-premium-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBCV000001KOA3?magaza=Hepsiburada Merhabalar arkadaşlar monitör almayı...
  9. R

GIGABYTE GeForce RTX 2060 Dual Fan Isınma Sorunu

Aynen üst tarafa alcam 2 tane egzoz fan fakat alt tarafında malesef yer yok keşke olsaydı orayada dediğiniz gibi içeriye soguk hava üflücek 2 tane fan takabilirdim çok iyi olurdu ama malesef
  10. R

Hayır hayır değil. Masanın üstünde tutuyorum ön kapak kapalıyken değerler bu şekilde açıkkende 82 görüyor sıcaklık.
  11. R

Tamamdır cevabınız için teşekkür ederim hayırlı bayramlar şimdiden
  12. R

44-45 derece arasında çalışıyor youtubede video izlerken. Ekran kartı boştaykende bu derecelerde çalışıyor etkilemiyor.
  13. R

Merhabalar hayırlı kandiller arkadaşlar. Elimde i5 12400F Gigabyte RTX 2060 lı bir sistem var alalı daha 1 ay olmadı. Bilgisayar kasasının modelide bu şekilde Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa. Pubg - Bns - Cod Apex gibi oyunları oynarken ekran kartı aşırı ısınıyor...
Top Bottom