Neler Yeni

MSI Optix G24C6 Ghosting.

Rawls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Ereğilmez
Bütçe
3000
Arkadaşlar yeni monitör aldım fakat ghosting sorunu yaşıyorum pubg de daha çok karanlık siyah ortamlarda siyah ögeler mouse çevirirken gölgeleniyor gözüme çarpıyor aydınlık ortamlarda sorun olmuyor. Monitörü iade etmeyi düşünüyorum fakat bu fiyat bandındaki tüm monitörler de bu şekilde ghosting problemi oluyormu? Ucuz etin yahnisi misali, ona göre iade edecem. İade ettikten sonra yeni alacağım monitörde bu sorunu yaşıcaksam eğer hiç zahmet etmeyim düşüncelerinizi merak ediyorum
Sorun yaşadığım monitör:

LethaX

80+ Bronze
Arkadaşlar yeni monitör aldım fakat ghosting sorunu yaşıyorum PUBG de daha çok karanlık siyah ortamlarda siyah ögeler mouse çevirirken gölgeleniyor gözüme çarpıyor aydınlık ortamlarda sorun olmuyor. Monitörü iade etmeyi düşünüyorum fakat bu fiyat bandındaki tüm monitörler de bu şekilde ghosting problemi oluyormu? Ucuz etin yahnisi misali, ona göre iade edecem. İade ettikten sonra yeni alacağım monitörde bu sorunu yaşıcaksam eğer hiç zahmet etmeyim düşüncelerinizi merak ediyorum
Sorun yaşadığım monitör:
LG GN600-B iyidir

dacari1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Osman Aydoğmuş
LG GN600-B iyidir
Hocam ben de bu dediğin monitörün 27 inç versiyonu var. (27gn650-b) Sadece video izlerken titreme oluyor hiçbir şekilde video izleyemiyorum. Oyunlarda falan gayet akıcı 144hz deneyimi kendini belli ediyor ama video izlerken kanser oluyorum çözümünü bulamadım belki ayarlardandır eğer kullanıyorsan yardımcı olabilirsen sevirinim.

LethaX

80+ Bronze
Hocam ben de bu dediğin monitörün 27 inç versiyonu var. (27gn650-b) Sadece video izlerken titreme oluyor hiçbir şekilde video izleyemiyorum. Oyunlarda falan gayet akıcı 144hz deneyimi kendini belli ediyor ama video izlerken kanser oluyorum çözümünü bulamadım belki ayarlardandır eğer kullanıyorsan yardımcı olabilirsen sevirinim.
Freesync kapat büyük ihtimal ondandır hocam

Quia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ozan
Arkadaşlar yeni monitör aldım fakat ghosting sorunu yaşıyorum PUBG de daha çok karanlık siyah ortamlarda siyah ögeler mouse çevirirken gölgeleniyor gözüme çarpıyor aydınlık ortamlarda sorun olmuyor. Monitörü iade etmeyi düşünüyorum fakat bu fiyat bandındaki tüm monitörler de bu şekilde ghosting problemi oluyormu? Ucuz etin yahnisi misali, ona göre iade edecem. İade ettikten sonra yeni alacağım monitörde bu sorunu yaşıcaksam eğer hiç zahmet etmeyim düşüncelerinizi merak ediyorum
Sorun yaşadığım monitör:
Senin monitor va panel istiyosan bu ips panel tuf bakabilirsin 3.5kya q1r modeli olan ise arkadasimda var gayet kaliteli asustan farkli olarak
Lg 24gn600
Aoc 24g2u(buyuk ihtimalle pc topluyunca alicagim monitor) bakabilirsin.
Va panel istiyosan suan aklimda olan monitor yok

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Monitörün ayarlarlarından overdrive ayarını yükseltin olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok iade edin.

LethaX

80+ Bronze
Senin monitor va panel istiyosan bu ips panel tuf bakabilirsin 3.5kya q1r modeli olan ise arkadasimda var gayet kaliteli asustan farkli olarak
Lg 24gn600
Dediğin monitörlerin çoğusu 1 ms mrpt ve Tuf monitörlerde sıkıntılı biraz asus iade de almıyor kolay kolay kullanıcı hatası der geçer. Ben olsam ya Aoc olanı yada GN600-B'yi tercih ederim

Rawls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Ereğilmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lg 24gn600
İade talebi oluşturdum kargo geldi ama daha transfer sürecine girmedi bayram tatili nedeniyle umarım bir sorun çıkarmazlar.IPS paneldede aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum. Hepsi buradadan almıştım İnşAllah iade de bir sorun çıkarmazlar ise TN panel almayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörün ayarlarlarından overdrive ayarını yükseltin olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok iade edyük

Monitörün ayarlarlarından overdrive ayarını yükseltin olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok iade edin.
Yükselttim azalma oluyor fakat hala rahatsız ediyor İade talebi oluşturdum şuan kargo sürecinde umarım iadede bir zorluk çıkarmazlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,509
Üyeler
156,795
Son üye
stokar
Top Bottom