Arama sonuçları: *

1. "thorxium"

Çözüldü✓ Ekran Kartı Driver Güncelemesi Sonrası Mavi Ekran

Kanka @Aybarsss ne oldu şimdi hani sadece "Ekran kartını biz tahmin ediyoruz" yazmak için falanmı yazdın hiçbir şey bilmeden, yoksa aktifmi değilsin diyeceğim ama aktifsinde, anlamadım?
  2. "thorxium"

Görmüyor derken burda sağ üsttekini kast ediyorsan görüyor, sorun da yok genel olarak ama.
  3. "thorxium"

Yani bilmiyorum ekran kartını yazınca ne değişiyor ama (yazdım) özür dilerim.
  4. "thorxium"

Şöyle ki, altta driverin indiğini gördüm (otomatik indirmeye ayarlamıştım). Kurayım dedim, driveri kurdum. Ondan sonra USB belleğime bir video atacaktım, taktım çalışmadı. Sonra acaba taktığımı sorunlu mu diye mouse'u çıkarıp, oraya taktım, orada da çalışmadı. Mouse'u geri taktım, o da...
  5. "thorxium"

Romantizm dram anime önerisi

Dram ve Romantizim olarak şunları önerebilirim, https://myanimelist.net/anime/36098/Kimi_no_Suizou_wo_Tabetai Slient Voice beğendiysen bunu da seversin. "Film" https://myanimelist.net/anime/32729/Orange "Dizi" "1 Sezon+1 Film"...
  6. "thorxium"

Bu fps hesaplama sitesi doğru mu

Yani, kanka, söyledim işte. Hem ne yapacaksın ki, full bu siteye bağlı kalmamak lazım. İnternetten falan bak, yanlış değil, ama çok doğru da diyemem.
  7. "thorxium"

Bu fps hesaplama sitesi doğru mu

Kendi sistemimi şu şekilde yazdım. Hiç (ultrada da olsa) 200 altına düşmedim, bu doğru, ama hiç düşük ayarlara almamama rağmen 800'ü Fps olmaz 500 belki olabilir ama.
  8. "thorxium"

Öneri Elden Ring mi? Lords of The Fallen+Battlefield 2042 mi?

Bireysel olarak 30 gün değilse her ay sonu ise ben de alabilirim o şekilde.
  9. "thorxium"

He anladım, Nays'la alabilirim ben de ama galiba kullandım hakkımı.
  10. "thorxium"

Elden Ring nasıl o kadar ucuza geliyor ben de alayım.
  11. "thorxium"

google tarayacım güncellenmedi

Bu konuya hala bakan olursa diye yazıyorum: Ben Google'dan tema yükleyip eklediğim duvar kağıdı gitmesin diye arama yaptığımda bu linkteki bir ayar yapmıştım. (İşe yaramıştı.)(İlk yorumdaki.) chrome://flags/ sitesine girip, arama kısmına #customize-chrome-side-panel yazıp o ayarı disabled...
  12. "thorxium"

Steam oyun indirirken %100 cpu

Normalde değil gibi, denemek için oyun indirmeyeyim dedim, 1 dakika falan oldu hala böyle arkada bir şey açmazsam %10'u geçmiyor.
  13. "thorxium"

Bulaşan virüs en fazla ne yapabilir, bilgilerime ulaştıysa nereden öğrenebilirim.

@ozyy41 Son kez bir şey sormak istiyorum ben şimdi format attım genelde atarken diski biçimlendirip silerim herşeyi ,ama bu sefer yapmadım unuttum. Bilgisayarı açtığımda Windows.old dosyası 300gb falan idi yani hiçbirşeyi silmemiş gibi duruyo, (dosya olarak) bir sorun olurmu? Şimdi siliniyor...
  14. "thorxium"

Bulaşan virüs en fazla ne yapabilir, bilgilerime ulaştıysa nereden öğrenebilirim.

Ben de o tarz olaylar olmadı hani fps düşmedi işlemci sıcaklığı normaldi, sildim zaten .(Malwerabyt’tan tam tarama yaptım.) Ama ben şimdi dışarıdayım eve gidince format atacağım hiçbirşey kalmasın diye.
  15. "thorxium"

Normal bilgisayarda USB görünüyor ama Bios’ta bulamadım ,deneyeceğim ama. Bir de aklıma bir şey takıldı; Trojan.crypt tanımlı virüs, sadece oyunu çalıştırdığımda arkadan maden yapıyor olabilir mi? Çünkü oyunu çalıştırdığımda normalde kasmıyordu, ama dün bir ara dondu, 1-2 saniye öyle kaldı...
  16. "thorxium"

Vallahi teşekkür ederim ama aşağıdaki indir kısmı ben de gelmiyor dönüp duruyor yukarıdan indirmeye çalıştığımda (ilk onu yapmıştım) direk Eset uygulamasını indiriyor. Aslında, Kaspersky oldu. İSO dosyası da oldu ama BIOS'ta boot menüsünde gözükmüyor, sadece SSD gözüküyor. Çözemedim. Yapamazsam...
  17. "thorxium"

Bilmiyorum ben format atacağım hemen o zaman usb belleği hazırlıyorum, Ekran kartı kullanımı ve işlemci kullanımı o kadar fazla değildi ama bilmiyorum. 1703699684 Tamam dediğine bakıyorum şimdi indiricem, Bios'ta biraz korkuyorum ama bunu yapınca olur umarım formata gerek kalmadan. 1703700130...
  18. "thorxium"

Formattan sonra virüs tam anlamı ile hiçbir şeye erişemeyecekse ve tamamen silinecekse tamam format atarım bu hafta içinde o zaman. Teşekkürler.
  19. "thorxium"

@XanthiN Siz yamayı indirmişsin sizde bir sorun oldumu acaba.
  20. "thorxium"

O tarz bir şey olduğunu düşünmüyorum bu forumda paylaşılmış bir link (linkten baktıysan) ama alanımdan neden yedi onuda anlayamadım yama bile yükleyemiyoruz şaka gibi ya.
Top Bottom