Arama sonuçları: *

1. hk9cavs

ACER NİTRO 5 an515-46 İŞLEMCİ SICAKLIĞI Lütfen yardım!

Teşekkur ederım cevaplarınız ıcın muhakeme yapıp karar verıcem bır kac test daha yaptıktan sonra eyvallah hayırlı aksamlar
  2. hk9cavs

ileriye doğru onu da denerim dostum cevaplarınız için teşekkür ederim
  3. hk9cavs

tamamdır öyle yapayım tesekkur ederım hocam cevabın için. Ben sadece şaşırdım bu dereceleri görmeye yeni bir pc diye acaba bir problem mi var diye düşünmüştüm
  4. hk9cavs

Bende öyle düşünüyorum tesekkur ederım hayırlı geceler ıyı forumlar
  5. hk9cavs

Arkadaşlar merhabalar ACER NİTRO 5 an515-46 laptop aldım Youtube da ki Donanım arşivi videosunu izleyerek fakat daha alalı 3 gün oldu. VALORANT oynarken hem de daha girer girmez. 5 dk sonra filan sıcaklık 92-93lere çıkıyor. Bende Turbo Boostu kapatarak bu sorunu tamamen çözdüm şuanda 63ü filan...
  6. hk9cavs

ACER NİTRO 5 an515-46 Takılma var Lütfen yardım!!!

Hocam çok teşekkür ederim WİN 10 home yükleyerek takılma sorununu şuanlık çözdüm gıbı fakat işlemcım valorant oynarken hemde daha girer girmez. 5 dk sonra fılan sıcaklık 92-93lere çıkıyor. Bende turbo boostu kapatarak bu sorunu tamamen çözdum şuanda 63ü filan geçmiyor fakat bu seferde 250-280...
  7. hk9cavs

tamamdır denicem hocam tesekkür ederim 1698248910 tesekkur ederım hocam win 10 home denicem de uefi dediğin nedir tam olarak ?
  8. hk9cavs

Arkadaşlar merhabalar ACER NİTRO 5 an515-46 laptop aldım Youtube da ki Donanım arşivi videosunu izleyerek fakat daha alalı 3 gün oldu 2 defa pc takılma sorunuyla karşılaştım yani oyun oynarken alt tab yaptım dondu her şey ses geliyor ama hic bir seyi hareket ettiremedim power tuşuna basıp...
  9. hk9cavs

R5 5500 rx 6600 mhz düşüş fps drop

Aynı sistemi bende Gencergamingden aldım Pubgde sıcaklık 70-79 derece arası gidiyor geliyor, bu ısı normal mi sizce 5 günlük bir bilgisayar için. ( Ryzen5500- 6600 Sapphire pulse)
  10. hk9cavs

PUBG HATASIZ OYUNU KAPATMA

Dostum aynı sorun bir arkadaşımda oldu o PSU yükseltti değiştirdi düzeldi, bende aynısı oldu ben Windows 11den Windows 10a düşürdüm düzeldi. Yani tahminimce Windows sürümü ve PSU ile alakali olabilir.
Top Bottom