Arama sonuçları: *

• Users: ysfpyg
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Yardım 4k monitör etkin sinyal modu 1080p

bunun nedeni nedir ve etki eder mi
  2. Y

Yardım 4k 2. el monitör aldım

s.a. akradaşlar 4k 240hz monitör aldım 2. el çocuk gözümün önünde 4k da oyun oynamıştı 4k ya alınca her şey çok küçülüyor ama burada belli olmamış nedeni nedir
  3. Y

Yardım Nvdia ekran kartım freesync monitor alsam sorun olur mu

Arkadaşlar bu monitörü almak istiyorum https://ty.gl/udb7udljtn ekran kartım 4060 ille de g sync olan bir monitör mü almam gerekir eğer öyleyse monitör önerir misiniz
  4. Y

rx 480 e uyumlu işlemci ve anakart

rx 480 i3 12100f ve Gigabeyt B450 alıyorum uyumlu olurlar mı
  5. Y

Yardım Iraktan ps5 alınır mı

İyi akşamlar dostlar ben ps5 almayı düşünüyorum ama hiç Sony nin kendi garantisi yok Türkiyexe ful ithalatçı garantili ve en az 22k taksit ile tek kollu ıraktan 433 dolara 12688 TL yapıyor çift kollu ve cd girişi olan Bi ps5 var sıfır ama garantisi yok sizce alınır mı
  6. Y

10k bütçeye kasa haric sistem parcasi tavsiye

10k bütcem var elimde kasa var fakat bir şey yok sizden ricam 10k yi çok geçmeden parça tavsiye verebilir misiniz
  7. Y

Yardım sadece valorant da olan donma sorunu

oynarken bi anda donuyor ekan anlamıyorum hani dc den sesim gidiyor ama hiç bir şey yapamıyorum bu alt tab attığımda oluyor genelde Asus Prime H610M-K Anakart Intel Core i3-12100F İşlemci Asus Dual GeForce RTX 2060 6 GB EVO Ekran Kartı Goodram IRDM Pro 8 + 8 16 GB 3600 MHz Bellekler WD Green...
  8. Y

1500 TL red svitch lavy önerisi (dabulu basmıyor)

iyi akşamlar arkadaşlr abim acayip lol giriyor va tuşlara çok fazla basıyor o hani bi klavye önerir misiniz
  9. Y

Yardım İ3 12100f soğutucu bütçe 2000

İyi günler herkese geçen bi detroit gireyim dedim 93 dereceye çıktı gfw de 80 küsürler oluyor i3 12100f için önerebileceğiniz hava sıvı fark etmez işlemci soğutucusu
  10. Y

Gta 5 online en hızlı araba aralarından hangisi

Arkadaşlar araba almayı düşünüyorum şunlar var kafamda arabaya animeli yapacağım şunların arasından en hızlısı hangisi bilen var mı Blista Kanjo Futo Futo GTX Jugular Nightmare Issi Nightmare Scarab Penumbra FF Remus RT3000 S95 Sentinel Classic Sugoi Sultan RS Zion Classic ZR350
  11. Y

Elektrik sorunu olabilir mi

Pc kapalı olmasına rağmen fareye basınca fare klavyeye basınca klavye ekstradan odanın ışığını açıp kapattığım zan da klavyenin ışığı yanıp sönüyor
  12. Y

Pc aniden donuyor yardım

Bu yakında zamanda donanım arşivinin 8.8k lık pc yi almıştım genellikle oyunlardayken alt tab yapınca veya klavyeden Windows tuşunu basınca bi anda donuyo kasadan açıp kapatmam gerekiyor sürekli yoksa düzelmiyor Depolamam da 50 gb boş alan var
  13. Y

Uygun klavye lazım.....

450 550 TL arası mekanik bilek desteği olursa iyi olur olmazsa da sorun yok
  14. Y

İndirim lazım klavye

güzel bi 400 500 TL mekanik klavye almayı düşünüyorum bi indirim bilen var mı
  15. Y

Max 18 min 14k RTX li sistem lazım

Donanım arşivi yakın zamanda tekrar böyle bi sistem çıkarabilir misin ya ama böyle kral f/p olsun
  16. Y

GameBooster monitör

GameBooster GB-2709FF 27" 165hz 1ms Flat FreeSync, G-Sync FHD 2xHDMI, 1xDP LED Gaming Monitör https://www.amazon.com.tr/dp/B088GX25ZL/ref=cm_sw_r_awdo_A8KNT416AWM8FW932WRM Alınır mı
  17. Y

Rtx bi ekran kartını alcam hangisi en F/P

Sorum başlıkta arkadaşlar
  18. Y

GTX 1050 Ti Kaça Satılır?

22 nisanda vatandan 3938 TL ye aldım daha burayı keşfetmemiştim hiç paketinden açmadım kaça satabilirim
  19. Y

3600 TL ye gtx 1050 ti buldum

https://letgo.onelink.me/O2PG/bwg8rop5
Top Bottom