Arama sonuçları: *

1. ycl.iboo

Rampage Crack H-11 alınır mı?

kablosuz istiyorum hocam bu fiyatlara ne alabilirim
  2. ycl.iboo

3. ycl.iboo

windows 11 de dosya ön izlemeleri gözükmüyor

windows 11 de dosyaların ön izlemesini göremiyorum nasıl düzeltebilirim?
  4. ycl.iboo

2.el laptop alırken nelere dikkat etmeliyim ne gibi testleri yapmalıyım

2.el laptop alırken nelere dikkat etmeliyim ne gibi testleri yapmalıyım
  5. ycl.iboo

İnternet sağlayıcısı önerisi

Hocam geçen haftalarda gibirnet'e geçtim pingim çok yüksek oluyor anlık droplar giriyor pek memnun değilim açıkçası ucuz diye geçtik hayırlısı
  6. ycl.iboo

Hangi hdmi kablosunu kullanmalıyım

https://www.itopya.com/viewsonic-24-vx2418c-165hz-1ms-hdmi-dp-1500r-curved-freesync-premium-va-fhd-monitor_u20252 bu monitör için hangi hdmi kablosunu kullanmalıyım
  7. ycl.iboo

sistemlerin hangisini seçmeli ve bir değişiklik yapmalı mıyım

Ben red modelini alacağım ssd yi 1tb kasayı rampage 750 w beyaz seçeceğim
  8. ycl.iboo

Max 1500 TL Klavye Önerisi

Merhaba yaklaşık 1500 TL ye yakın bütçem var gamepower ogre red switch vrye logitech g213 almayı düşünüyorum hangisini almalıyım veya bilek desteği ve multimedya tuşları olan hangi klavyeyi önerirsiniz
  9. ycl.iboo

Ya dün aradım bilgi almak için 2 3 defa hepsinde aynı bir müzik çalıyor ne müşteri hizmetleri var nede başka bir şey
  10. ycl.iboo

Ya mileni com u pek önermiyolar aslında sorun olmasın 1686123133 Kaç günde bağlanıyor abone olma işlemleri falan nasıl bir bilgin varmı hocam? 1686123650 Hocam şuan araştırdım gibir net i fiyatı falan filan baya iyi geldi ileride zam durumu falan nasıl olur bi bilgin varmıdır
  11. ycl.iboo

Tamam teşekkür ederim araştırayım ozaman fixneti bir.
  12. ycl.iboo

Ya şu şekilde altyapı 100 150 mbps destekliyor diye biliyorum 200mbps alabilirmiyim emin değilim. Milenicom'u neden önermessin? Milenicom 100mbps uygun geldi biraz bana.
  13. ycl.iboo

!!! DA SİSTEM GELİYOR !!!

Tahmini hangi güne çıkar bir bilgin varmı hocam
  14. ycl.iboo

Turknetten sonra hangi interneti kullanmalıyım ?

Dostum bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum 10 aylık sözleşme gibi bir şey yapmıştık ve haziranda bitiyor ücreti 150 civarından 250 civarına çıkıyor ondan dolayı
  15. ycl.iboo

!!! DA SİSTEM GELİYOR !!!

bildiğim kadarıyla bu hafta pc hocasıda bir sistem yayınlayacak pc almayı düşünüyorum bir kaç hafta içinde. Beklemek mantıklımı sizce
  16. ycl.iboo

Öncelikle merhaba yaklaşık 2 senedir Türknet kullanıyorum fiyatları dolayısıyla değiştirmeyi düşünüyorum. Evimde tt altyapısı var 100-130 mbps alabiliriyorum. Taahütsüz, uygun fiyatlı, müşteri hizmetleri iyi olan ne önerebilirsiniz
  17. ycl.iboo

YouTube üyelik videoları

Üyelik almadan o kanalın videolarını vs. İzleme imkanı var mı?
  18. ycl.iboo

Bilgisayarcıda çalışarak ne kadar maaş alırım?

En azından lgs için biraz bekle bence zaten az bi zaman kaldı puanla alan meslek liselerinde bilişim falan okuyabilirsin senin için daha yararlı olur ve iş bulmanda kolaylaşır 1678468249 Bu arada iokbs yede başvur istersen başvuruları devam ediyormu bilmiyorum aylık burs almış olursun soruları...
  19. ycl.iboo

Bilgisayarcıda çalışarak ne kadar maaş alırım?

Kanka 14 yaşında alırlarmı bilmiyorum ama 15 yaşında veli izniyle sigorta bile yapabiliyorlar en azından sigortanı erken başlatmış olursun sgk'nın sitesinde falan illaki bilgiler vardır bi bak istersen
Top Bottom