Neler Yeni

İnternet sağlayıcısı önerisi

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
Öncelikle merhaba yaklaşık 2 senedir Türknet kullanıyorum fiyatları dolayısıyla değiştirmeyi düşünüyorum. Evimde tt altyapısı var 100-130 mbps alabiliriyorum. Taahütsüz, uygun fiyatlı, müşteri hizmetleri iyi olan ne önerebilirsiniz

etnetalw

80+ Bronze
Öncelikle merhaba yaklaşık 2 senedir Türknet kullanıyorum fiyatları dolayısıyla değiştirmeyi düşünüyorum. Evimde tt altyapısı var 100-130 mbps alabiliriyorum. Taahütsüz, uygun fiyatlı, müşteri hizmetleri iyi olan ne önerebilirsiniz
www.fixnet.com.tr/evinterneti 200mbps 219.90tl bence uygun zam gelene kadar kullan haziran için zam planı yok denilmişti geçen. Zam geline türktelekoma geçersin. Hiç yoktan geçici bir kaç ay 200mbps deneyimi olur. Türktelekom abonesiyim ve millenicom fixnete geçem türktelekom ve millenicom önermem zamanında netspeed,turknet kullanmış biriyim.
Şimdiden hayırlı olsun. Sozleşmesiz özgürlükdür.

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
www.fixnet.com.tr/evinterneti 200mbps 219.90tl bence uygun zam gelene kadar kullan haziran için zam planı yok denilmişti geçen. Zam geline türktelekoma geçersin. Hiç yoktan geçici bir kaç ay 200mbps deneyimi olur. Türktelekom abonesiyim ve millenicom fixnete geçem türktelekom ve millenicom önermem zamanında netspeed,turknet kullanmış biriyim.
Şimdiden hayırlı olsun. Sozleşmesiz özgürlükdür.
Ya şu şekilde altyapı 100 150 mbps destekliyor diye biliyorum 200mbps alabilirmiyim emin değilim. Milenicom'u neden önermessin? Milenicom 100mbps uygun geldi biraz bana.

etnetalw

80+ Bronze
Ya şu şekilde altyapı 100 150 mbps destekliyor diye biliyorum 200mbps alabilirmiyim emin değilim. Milenicom'u neden önermessin?
2016 Dan beri milleni abonesiyim hem pahalı hem ping sorunu mevcut eskisi gibide çözüm üretilmiyor.
Fiber altyapın varsa 1000Mbps'e kadar tt altyapıdan paket geçebilirsin ama fixnet max 200mbps paketi mevcut. Ondan 200mbps geçip ortalma 200-280 down arası alırsın ortalama. https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/duyurular fiber 100mbps milleni tarifem 260tl :) Haziranda tekrar zam gelebilir sanırım.

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
Ya şu şekilde altyapı 100 150 mbps destekliyor diye biliyorum 200mbps alabilirmiyim emin değilim. Milenicom'u neden önermessin?

2016 Dan beri milleni abonesiyim hem pahalı hem ping sorunu mevcut eskisi gibide çözüm üretilmiyor.
Fiber altyapın varsa 1000Mbps'e kadar tt altyapıdan paket geçebilirsin ama fixnet max 200mbps paketi mevcut. Ondan 200mbps geçip ortalma 200-280 down arası alırsın ortalama. https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/duyurular fiber 100mbps milleni tarifem 260tl :) Haziranda tekrar zam gelebilir sanırım.
Tamam teşekkür ederim araştırayım ozaman fixneti bir.

etnetalw

80+ Bronze

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
GIBIRNet öneririm, Telekom'un maliyet artışına kadar zam yapmayı planlamıyor.
2 yıldır kullanıyorum, merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplayabilirim.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
Millenicom kullanıyorum yıllardır vdsl100 kullanıyordum çok memnundum sonra 1000mbps türk Telekom fiber altyapı geldi bende 100mbps vdslden 100mbps fibere geçtim şuan 110mbps down ve 10-13 up alıyorum pingim 4-5 çok memnunum.

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
Millenicom kullanıyorum yıllardır vdsl100 kullanıyordum çok memnundum sonra 1000mbps türk Telekom fiber altyapı geldi bende 100mbps vdslden 100mbps fibere geçtim şuan 110mbps down ve 10-13 up alıyorum pingim 4-5 çok memnunum.
Ya mileni com u pek önermiyolar aslında sorun olmasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç günde bağlanıyor abone olma işlemleri falan nasıl bir bilgin varmı hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şuan araştırdım gibir net i fiyatı falan filan baya iyi geldi ileride zam durumu falan nasıl olur bi bilgin varmıdır

Son düzenleme:

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Hocam şuan araştırdım gibir net i fiyatı falan filan baya iyi geldi ileride zam durumu falan nasıl olur bi bilgin varmıdır
Mesajda belirttim ya hocam, Türk Telekom maliyet artışına gitmediği sürede zam planlamıyor firma :)

JMertcaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mertcan sarıca
hocam müşterileri neden bu kadar mumnun değil bu firmadan twitter instagram şikayetvar falan yorumları hep pert

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
hocam müşterileri neden bu kadar mumnun değil bu firmadan twitter instagram şikayetvar falan yorumları hep pert
Belirli dönemler destek kanalları abonelik başvurularıyla tıkanıyor sonra tekrar düzene giriyor.

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
Belirli dönemler destek kanalları abonelik başvurularıyla tıkanıyor sonra tekrar düzene giriyor.
Ya dün aradım bilgi almak için 2 3 defa hepsinde aynı bir müzik çalıyor ne müşteri hizmetleri var nede başka bir şey

Top Bottom