Arama sonuçları: *

• Users: Nôze
  • Order by date
  1. Nôze

Yardım Rival 300s mousepadde yavaşlama sorunu

Bende kullanıyorum herhangi bi sorunla karşılaşmadım efsane bir mouse 👍🏻
  2. Nôze

1650s vs rx580 8gb

Uzun uzun yazmaya gerek kalmayacak kadar nettir bunun cevabı :) R X 5 8 0
  3. Nôze

1650s vs rx580 8gb

rx580 👍🏻
  4. Nôze

Yeni sistem topluyorum, eleştirileriniz önerileriniz nelerdir ?

Şuan 6 bin civarı kasa araştırması yapıyorum unlostun kasası 6 bin olsa almam
  5. Nôze

ucuza güvenilir gta 5

Çoğunuzun bilmediği bir site plati.ru :)
  6. Nôze

Yardım ÇALIŞMAYAN EKRAN KARTI YARDIM!!!

3.5mm jak
  7. Nôze

hocam ekran kartım çalışıyordu zaten, anakartımda jak sorunu vardı servise gönderdim anakart servisten gelince böyle bi sorun oluştu... Ekran kartı sapasağlam
  8. Nôze

anakartı servise gönderdim ekran kartını değil.
  9. Nôze

Yardım TUHAF SORUN!!!!!

biosu güncelledim sorunum çözülmedi. 1587422630 bios güncelledim sorun devam ediyor
  10. Nôze

Eski ekran kartım çalışıyor, az önce bios güncelledim yine de açmadı..
  11. Nôze

Yardım TUHAF SORUN!!!!!

Arkadaşlar servis son sürümüne güncelledik dedi. ilginç tarafı bütün ekran kartları çalıştı sadece rx580i görmüyor (elimde 5 tane ekran kartı var) 1587420523 Bios ayarlarından default yaptım yine sorunum çözülmedi bios güncellemeyi deneyeceğim.
  12. Nôze

Yardım TUHAF SORUN!!!!!

Arkadaşlar anakartı servise gönderdim jak arızası vardı geçen servisten geldi ekran kartını takınca ötüyor görüntü vermiyor ekran kartı başka bilgisayarda çalışıyor.. eski ekran kartımı takınca görüntü alıyorum ama RX580den görüntğ alamıyorum.. MSI H310M PRO VD PLUS ANAKART
  13. Nôze

el capitan

Ben pek inanmadım bi gecede 250+ sipariş olacağına imkan veremedim
  14. Nôze

Arkadaşlar kısaca anlatıyorum, Anakartımı MSI servisine gönderdim jak sorunundan dolayı.. Servis biosu güncelleyip geri göndermiş sorunu çözmüş. Ama şuan RX580 ekran kartım çalışmıyor görüntü vermiyor ekran kartını başka kasalara takıyorum çalışıyor benim kasaya takınca ötüyor?? ÇOK ACİL...
  15. Nôze

Yardım Başka bilgisayarda çalışan ekran kartı bende çalışmıyor!!

Bu arada ne dvi ne vga ile bağlıyorum. ya hdmi ya da Display portla bağlıyorum monitorüm 144 hz.
  16. Nôze

Destekliyor. Gamepower 1050 watt 1587263023 direk ekran kartı hatası 2 uzun 1 kısa olması lazım ötüyor başka pcde sorun yok eski ekran kartımı takıncada sorun yok
  17. Nôze

Arkadaşlar selamlar, MSI H310M PRO VD PLUS Anakartım var eski bi ekran kartıyla kullanıyordum şimdi Asus RX580 Dual 4GB aldım fakat kasaya bağladığımda kasa o bildiğimiz sesleri çıkarıp ötüyor (2 uzun 1 kısa), şimdi olayın garip tarafına gelelim ben bu ekran kartını başka bir bilgisayara...
  18. Nôze

Yardım Razer Electra V2 USB Sorunu

Arkadaşlar anakartı 10 gün önce servise gönderdim herhangi bi sorun olmadığını anakart değerlerinin normal olduğunu belirtip geri gönderdiler.
Top Bottom