Arama sonuçları: *

1. Universeman0

CORSAIR VENGEANCE RGB RT 32GB RAM UYUMLU MU?

MERHABA SİSTEMİM İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm - ANAKART: ASUS PRIME B450M-K II AMD AM4 4400MHz (OC) DDR4 VGA DVI-D HDMI M.2 mATX - EKRAN KARTI: ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL V2 OC 8GB GDDR6 256 Bit SSD: WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD 3500MB Okuma / 2300MB...
  2. Universeman0

pc kendini kapatıyor kernel power 41

ben memtest yaptım hata buldu sonra başka ram denedim sorun düzeldi benim de ramlerde sıkıntı varmış
  3. Universeman0

Lütfen Mavi Ekran Hatama Yardımcı Olabilir Misiniz?

Aga PC yi 4-5 ay önce aldım aldığım günden beri valorantta bu sıkıntıyı yaşıyorum ve durmadan mavi ekran alıyorum. Bios güncel driverlar güncel Kernel 32 ve Kernel 41 var hata olarak 1674044417 Attım agam
  4. Universeman0

Yardım Valorant birden kapanıyor

Kanka sorunu çözebildin mi bende aynı şeyi yaşıyorum bilgi verirsen sevinirim
  5. Universeman0

Lütfen Mavi Ekran Hatama Yardımcı Olabilir Misiniz?

MİNİDUMP DOSYASI Ryzen 5 5600 3060ti 16gb ram 650 power
  6. Universeman0

pc kendini kapatıyor kernel power 41

Bende de aynı sorun var nasıl çözdün
  7. Universeman0

Valorant'da Kernel Hatası Nedir

Merhaba oyun kendi kendine kapanıyor ve hata bu nedir bu tam olarak ne yapmalıyım ? Fatal error: [File:Unknown] [Line: 496] Attempted to deserialize chunk that failed signature validation. Crashing. 0x00007ff8d17806bc (module + 0x00000000000906BC) KERNELBASE.dll!UnknownFunction []...
  8. Universeman0

Valorant Sürekli Oyundan Atıyor Herkeste Bu Sorun Var Mı ?

Bende sıklıkla oluyor ve çok can sıkıcı harbiden buna bi fix yama lazım o zaman
  9. Universeman0

Bende de aynı ve daha sonrasında oyun içi de atıyor
  10. Universeman0

İşlemci AMD Ryzen 5 5600 Ekran Kartı 3060ti Ram 16 Sürekli yükleme ekranlarında ve oyun içinde durmadan hatasız bir şekilde oyundan atıyor pc yi yeniden başlatınca oyuna girebiliyorum sadece ondan sonra da belirli bir süre geçtikten sonra gene atıyor kafayı yemelik gerçekten. Bu sorun herkeste...
  11. Universeman0

Valorant A Critical Error hatası

Bende yüklü bile değil
  12. Universeman0

Yardım Valorant güncellemeden sonra sistem hatası veriyor

Format attım silip yükledim her şeyi yaptım ama yine aynı şey yükleme ekranında kapanıyor benimki de bazen bu hatayı veriyor
  13. Universeman0

Valorant A Critical Error hatası

Bende de aynı durum var Sistemim AMD Ryzen 5 5600 ASUS PRIME B450M-K II ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL V2 XPG Gammix D30 8GB DDR4 3200MHz CL16 RAM 2x WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD 3500MB Okuma / 2300MB Yazma × 1 VENTO VG15FE RGB ATX Gaming FSP650-51AAC 650W 80+Bronze Kasa
  14. Universeman0

Valorant Yükleme Ekranında Kapanıp Açılıyor

Merhaba valorantı açıyorum bazen girdiğimde bir sorun olmuyor ama eninde sonunda bir süre sonra oyun özellikle maç bulduktan sonra kapanıyor ve hiçbir hata gözükmeksizin masaüstüne atıyor.Sonra ben hiçbir şeye dokunmadan oyun kendini tekrar açıyor ama daha normal ekran bile gelmeden yeniden...
  15. Universeman0

Red Dead Redemption 2 türkçe yama

VİDEO Buradan yaptım ben gayet iyi font bozulma sorununu da çözüyor. Ban yemedim.
  16. Universeman0

Minidump İle Mavi Ekran Hatası Çözümü Yardım

Güvenilir Platform Modülü (TPM) donanımı TPM komutunu yürütemedi. diye bir hata mevcut ama dediğiniz gibi bir hata yok 1669058391 Güvenilir Platform Modülü'ne (TPM) yönelik aygıt sürücüsü, TPM donanımında, TPM hizmetlerinin (veri şifreleme gibi) kullanılmasını engelleyen, kurtarılamaz bir...
  17. Universeman0

TPM HİZMETLERİ HATASI

Merhaba bilgisayarımı yeni aldım ve oyunlarda yüklenirken mavi ekran hatası almaktayım. Olay görüntüleyicisinde bu hatalar mevcut. -Güvenilir Platform Modülü'ne (TPM) yönelik aygıt sürücüsü, TPM donanımında, TPM hizmetlerinin (veri şifreleme gibi) kullanılmasını engelleyen, kurtarılamaz bir...
  18. Universeman0

Minidump İle Mavi Ekran Hatası Çözümü Yardım

Merhaba arkadaşlar, bu hazır sistemi aldım şu anda Windows 10 Pro kurulu. Valorant yükleme ekranlarında ve bazı diğer oyunlarda mavi ekran hataları alıyorum çeşitlice en son SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION hatasını aldım. Aşağıda minidump linki veriyorum anlayan birisi yardımcı olursa çok sevinirim...
  19. Universeman0

VENTO VG15FE Kasa Nasıldır?

Evet bende de aynı
  20. Universeman0

Mavi Ekran Hatası System Service Expection

Merhaba arkadaşlar bu hazır sistemi aldım şu anda Windows 10 Pro Kurulu. Valorant yükleme ekranlarında ve bazı diğer oyunlarda mavi ekran hataları alıyorum çeşitlice en son System Service Expection hatasını aldım. Aşağıda minidump linki veriyorum anlayan birisi yardımcı olursa çok sevinirim...
Top Bottom