Arama sonuçları: *

1. M

Technopat Çöktü Mü?

12.5 yaşında velet gelip burada bana edep ahlaktan bahsedemez. Banlayacaklarsa da banlasınlar.
  2. M

Technopat Çöktü Mü?

İstersen savcılığa dilekçe yaz. Herkesi forum kölesi mi sanıyosun? Hadi bakayım evladım. Başka yerde oyna biraz.
  3. M

Technopat Çöktü Mü?

Edebi senden mi öğrenecem ? Paralı trolmüsün nesin belli değil. Adam site çöktü diyor sen kalkmış server taşıyolar gibi bişiler uyduruyosun.
  4. M

Technopat Çöktü Mü?

Adamlar site b*ku yedi sunucuya erişemiyoruz diye açıklama yapıyor, fanboyları gelmiş burda server değişiyor diye savunma pozisyonuna geçmiş. Bunlara para versen böyle savundurtamazsın kendini. Zombi gibiler.
  5. M

Technopat Çöktü Mü?

Çökme mökme yok resmen hacklenmiş. Tıklayınca dosya indiriyor. Bu tip amatörce yönetilen güvensiz bir siteye bir süre bulaşmamanızı öneririm.
  6. M

Lgbt'yi destekliyormusunuz?

Sonuna kadar destekliyorum. LGBTİ bireyler çoğalsın yayılsın ki, benim gibi konsantre erkek gibi erkeklerin değerini kadınlar daha iyi anlar.
  7. M

Çözüldü✓ Bilgisayarım RDR2 açar mı? 😵

Youtube'dan 60fps rdr videosu bile açmaz.
  8. M

Öneri Neden GFN Game+ kullanmamalısınız?

İnternetin sorunlu olmadığı kesinleştiyse diğer argüman kalıyor elde. Sen videoda görüldüğü kadar kolsuzsun.
  9. M

Kredi Kartı Limit Artırımı

Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun ! Durum çok acil.
  10. M

ryzen 5 3600 hala alınır mı

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-5600x-alti-cekirdek-3-70-ghz-fiyati,874451068.html Buradan fiyat takibi yapın. Şu an en uygun, https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5600x-mpk-3-7ghz-turbo-4-6ghz-6-core-12-threads-32mb-cache-7nm-am4-islemci-tray.html?ref=akakce&v=1.94.4...
  11. M

ryzen 5 3600 hala alınır mı

FPS oyunlarında 3600, 5500'ü birazcık geçiyor. 3600 alacaksan soğutucu illaki lazım oluyor. 3600'ün overclock potansiyeli yüksek bir işlemci. Biraz bu işe meraklıysan ufaktan bi soğutucuyla 4.6ghz'de rahat rahat kullanma imkanı sunuyor. Hala alınır mı dersen, ben 1500af'den 3600'a geçmezdim...
  12. M

Pc alicamda bu pc iyi mi? acaba

6 bin lira nasıl çöpe atılır sistemi.
  13. M

R5 5600X + B550M Anakart + Asus TUF Komple Sistem Fiyat İsteği

20 bin eder. Güzel sistem. Alana hayırlı olsun.
  14. M

Bütün Oyunlar Sorunlu

Oyunlar bana sponsor oluyor. O yüzden benim sistemimde bahsettiğin sorunların hiç biri yok. Yağ gibi akıyor maşallah. 140'dan aşağı fps aldığım oyun yok.
  15. M

Çözüldü✓ İşlemciyi nasıl temizleyeceğim

İp al bitane. İple keserek ayır. Tuğlaya dönmüş soğutucu. Sen o işlemciyi perte çıkaracak gibisin.
  16. M

r5 3500x overclock hatası

Biosu güncelle. Tekrar dene.
  17. M

Olmamış diyor kardeşim. Oc'yi geri kapat diyor. Ne desin daha ?
  18. M

Demekki olmuyor. sorun ne onu anlamadım ? Otomatik overlock yapmanın garantisi yok ki ? Overlock yapmak istiyorsan kendin yapmayı dene.
  19. M

Yardım ryzen 5 3600 yüksek voltaj çözümü ?

Soğutucuyu söktüğünde işlemcinin üzerindeki macunu sil ve üzerinde yazan kodlar görünecek şekilde fotorafını çek. Bakalım seninki takoz seriden mi.
  20. M

Luis Suarez vs Sergio Agüero

Suarez çok daha iyi golcüdür. Agüero ise çok daha iyi bir futbolcudur. 90-2005 yılları arası forvetlerine bakarsan bu ikisi vasatın bi tık üstü kalır.
Top Bottom